Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Quo vadis
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Katolícka Austrália
- 02:20 Kambodža: Umlčaný Kristus
- 02:45 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pod javiskom
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Prešova
- 08:15 Medzi riadkami
- 08:35 TV LUX deťom
- 08:45 Brat František
- 09:10 Rozprávočka
- 09:30 Svätá omša z Vatikánu
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 BIBLIA: Dávid
- 14:35 Peter medzi nami
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 15:30 Gréckokatolícky ruženec
- 16:00 Effeta
- 16:25 Živé obrazy
- 17:05 Eden
- 17:30 Klubovka
- 18:05 TV LUX deťom
- 18:30 Ichtis - antivírus pre deti
- 18:40 Rozprávočka
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:30 Spravodajský súhrn
- 20:55 Viera, nádej a láska
- 22:45 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 23:00 Doma je doma
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Zachraňme kostely
- 07:15 Albánie – Angelo
- 07:45 Setkání
- 07:50 Sedmihlásky
- 07:55 Ovečky
- 08:15 Bratr oheň: Františkův půst
- 08:40 Strýček Emu
- 09:00 Strážnice žije!
- 09:10 Poutníci času
- 09:25 Výpravy do divočiny
- 10:25 Stopy apoštola Pavla v srdci Evropy
- 10:55 Na startu
- 11:20 Artbitr - Kulturní magazín
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Angelus Domini
- 12:10 Svatý Benedikt z Nursie
- 13:05 Pod lampou
- 15:15 První křesťané
- 15:45 Slovo na neděli
- 19:30 Přejeme si...
- 19:45 Strážnice žije!
- 22:05 Naši - osobnosti lidové kultury - Marie Pachtová
- 22:21 Poletuchy
- 23:00 Setkání
- 23:15 Letem jazzem (3)
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:10 Kikoriki (11)
- 00:20 Flopy (100)
- 00:35 Šmolkovia (62)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (28)
- 01:10 Esá z pralesa (27)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop (1)
- 02:15 Panda a Krash (50)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (13)
- 02:55 Myšiak Anatole (15)
- 03:20 Monchhichi (47)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (23)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ (30)
- 05:25 Ocko hrdina (22)
- 05:30 Duda a Dada (4)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (12)
- 05:55 Máša a medveď (42)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (24)
- 06:30 Ocko hrdina (23)
- 06:35 Zábavné zvieratká (18)
- 06:45 Bob staviteľ (31)
- 06:55 Ovečka Shaun (5)
- 07:00 Maličké príšerky II (11)
- 07:05 Esá z pralesa vo filme (1)
- 08:25 Flopy (101)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (8)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (12)
- 09:15 Slnečný Rej (14)
- 09:25 Esá z pralesa (27)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (3)
- 09:40 Ruby z dúhy (10)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky III (3)
- 10:20 Bob staviteľ (32)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky II (12)
- 10:55 Zvedavkovci II (25)
- 11:10 Monchhichi (47)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (5)
- 11:25 Malý medvedík (23)
- 11:50 Dumper a Skoop (1)
- 12:00 Eggy Pops (4)
- 12:05 Maličké príšerky II (13)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (9)
- 12:15 Ovečka Shaun (6)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (29)
- 12:30 Polly Pocket (4)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (14)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (4)
- 13:50 Panda a Krash (50)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (2)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (28)
- 14:40 Maličké príšerky II (14)
- 14:45 Máša a medveď (42)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (7)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (4)
- 15:20 Esá z pralesa (28)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 17:05 Bob staviteľ (30)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (9)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:00 Volám sa Caillou V (6)
- 18:25 Drobčekovia II (3)
- 18:40 Ovečka Shaun (7)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (10)
- 19:15 Zvedavkovci II (26)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (43)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (12)
- 20:05 Esá z pralesa (29)
- 20:15 Bob staviteľ (33)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (9)
- 20:40 Slnečný Rej (15)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (16)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (34)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (49)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (13)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (30)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (5)
- 23:50 Duda a Dada (4)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Drahomír Piok
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 23:00 Tennessee Lottery 250
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 Amazonka Truck
- 09:30 Naša Garáž
- 09:50 ARIES RACING pokračuje v úspešnej sezóne
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Sci Aps 200
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open 2024
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open 2024
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:30 Počasie
- 02:35 Ordinácia s výhľadom na more (Nové obzory)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Góly - body - sekundy
- 05:20 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom preplávali rybník)
- 05:25 Jurošík
- 05:30 Príbeh rieky Poprad (9)
- 05:50 Zázračný ateliér
- 06:20 Medvedík Pompon (Vstať ľavou nohou)
- 06:25 Nezbedný havran
- 06:35 Splat a Harry
- 06:50 Splat a Harry
- 07:00 Bluey
- 07:10 Zberateľ zvukov (Reč zvierat)
- 07:15 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:25 Údolie Muminovcov II (Súd)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Netradičné hamburgery)
- 08:00 Zaži to!
- 08:15 Superveda
- 08:20 Duel Junior
- 08:45 NAJpátrači
- 09:00 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:15 Hoodie II
- 09:30 Hoodie II
- 09:40 Safari (Sova)
- 10:10 Safari (Kapitán Žak)
- 10:50 Nebíčko v papuľke
- 11:25 Gastromap
- 11:55 Toskánska vášeň II (14)
- 13:30 Záhady tela
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Rio de Janeiro)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 12:35 Vzdelávanie 21. storočia
- 12:45 VAT
- 13:15 Autosalón
- 13:40 Duša Terchovej - Rudo Patrnčiak
- 14:25 Kvarteto
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Baza čierna)
- 15:40 Halali
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:20 Naši synovia (Tomáš a Lukáš)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Žúbková myška)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:05 Nezbedný havran
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Anjeli strážni Borisa Filana
- 20:40 Rob Roy
- 22:55 Na príjme (5)
- 23:40 Na príjme (6)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Počasie
- 22:30 Experiment: Hady na Slovensku
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 KULTÚRA SK
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (16)
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 05:10 Správy RTVS „N“
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 06:10 NeCelebrity
- 06:15 Futbal - Copa América 2024 (15)
- 08:10 ŠportMotor
- 08:20 Cyklistika - Okolo Slovenska 2024 (3)
- 09:55 Slovensko: Krajina športu
- 13:10 Cyklomagazín
- 13:30 Cyklistika - Okolo Slovenska 2024 (4)
- 22:00 Paralympijský magazín
- 22:25 Góly–body–sekundy
- 22:40 Volejbal - Liga národov 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1964
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Paralympijský špeciál
- 11:00 Správy
- 11:30 Tajomstvá Slovenska
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Špeciál s Ilievom
- 20:45 Štúdio TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:10 Bydlení je hra
- 02:35 Dobré ráno
- 05:10 Barokní Holešov a Buchlovice
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Polopatě
- 07:25 O dvou poutnících
- 07:40 Pučálkovic Amina
- 08:40 Úsměvy Ivana Trojana
- 09:15 Otravný víkend
- 10:20 Walker: Independence (5)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Král a zloděj
- 13:50 O chudém královstvíčku
- 14:55 Statečný Azmun
- 15:50 Příkopy (3)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Všechnopárty
- 00:25 Apokalypsa: Hitler míří na západ (2)
- 01:20 Napoleonova válečná kořist
- 02:10 Zázraky lidského génia (Tajemství Angkor Vat)
- 03:00 Na hranici tradic (Malováno v Tupesích)
- 03:30 Zašlapané projekty (První byla EMA)
- 03:45 Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
- 03:55 Putování za soluňskými bratry
- 04:25 Dřevorubecká vesnice
- 04:50 Kvarteto
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Osudové ženy Karla III.
- 06:45 Překvapivě zajímavý svět koz
- 07:30 Velká Británie z výšky II (Národní poklady)
- 08:20 Cyklotoulky
- 08:30 Americké pobřeží z výšky
- 09:15 Svět zvířat (Ptáci)
- 10:10 Letecké katastrofy (Osudné opomenutí)
- 10:55 Auto moto svět
- 11:15 Auto moto test
- 11:35 Zázraky techniky V (Falkirkské kolo)
- 12:25 Babylon
- 12:50 Půvab rakouských hor (5)
- 13:40 Počesku (Rabštejn nad Střelou)
- 13:50 Pete a Tillie
- 20:00 Hrdinové z Telemarku
- 22:10 Dívka v mlze
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Pozor! Vlak)
- 10:00 Zprávy
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Festivalové vteřiny 2024
- 20:02 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Šumava vyhnaná a zaniklá)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Po laně nahoru i dolů)
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 Příběh velké lásky - Hana a Karel Heřmánkovi
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Tomáš Klus
- 08:35 Klenot.TV
- 16:50 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Václav Vydra a Jana Boušková
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:15 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudce Alexandr
- 15:15 Soudkyně Barbara
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (14)
- 22:10 El Chapo II (10)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Nikdo není perfektní
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 00:05 Geniální exotická auta: Audi A2 (50)
- 00:35 Přednost v jízdě: Mercedes EQE (51)
- 00:45 Rychlé kolo: AC Schnitzer Mini Coupé (52)
- 01:15 Rychlé kolo: Lotus Exige S (53)
- 01:40 Zprávy (54)
- 01:45 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (55)
- 02:15 Moove - mobilita zítřka (56)
- 02:45 Blochovy rozbory (57)
- 03:30 Přednost v jízdě: Kia EV9 (58)
- 03:45 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (59)
- 03:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (60)
- 04:10 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (61)
- 04:25 Zprávy (62)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (63)
- 04:45 Garáž 21 (64)
- 05:15 Rychlé kolo: Mazda MX5 Yusho (1)
- 05:45 Drag Race: BMW M Festival (2)
- 06:15 Racing Files: 24 hodin v Le Mans (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:15 Blochovy rozbory (5)
- 07:35 Přednost v jízdě: SsangYong Korando e-Motion (6)
- 07:45 Milujeme auta (7)
- 10:15 Rychlé kolo: Lotus Exige S (12)
- 10:45 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (13)
- 11:10 Zprávy (14)
- 11:15 Moove - mobilita zítřka (15)
- 11:45 Blochovy rozbory (16)
- 12:30 Přednost v jízdě: Kia EV9 (17)
- 12:45 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (18)
- 12:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (19)
- 13:10 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (20)
- 13:15 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (21)
- 13:30 Zprávy (22)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (23)
- 13:50 Garáž 21 (24)