Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Quo vadis
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Tajomstvá Vatikánu
- 02:20 Laudatio
- 02:45 Týždeň s ...
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pod javiskom
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Prešova
- 08:15 Medzi riadkami
- 08:35 TV LUX deťom
- 08:45 Brat František
- 09:00 Rozprávočka
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Týždeň s ...
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Sestry - výnimočné ženy
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 BIBLIA : Jakub
- 14:35 Peter medzi nami
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 15:30 Gréckokatolícky ruženec
- 16:00 Svätá omša
- 17:05 Eden
- 17:30 Klubovka
- 18:05 TV LUX deťom
- 18:30 Koraland
- 18:35 Rozprávočka
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Effeta
- 19:50 Živé obrazy
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Možné nemožné
- 22:05 Nová kvalita života
- 22:20 Týždeň s ...
- 22:35 Spojení vierou
- 23:00 Doma je doma
- 00:00 Thajsko: země hadů
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Duchovní krajina Novohradských hor
- 07:25 800 let Sekulárního řádu svatého Františka
- 07:55 Sedmihlásky
- 08:00 Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
- 08:30 Ovečky
- 08:50 Bratr oheň: Svatá řehole života
- 09:15 Strýček Emu
- 09:40 Newtonova milost
- 11:00 Expedice Mingitau
- 11:20 Artbitr - Kulturní magazín
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Regina Coeli
- 12:02 Duchovní menu
- 13:20 Pod lampou
- 16:10 Valaské pěsničky a tance
- 18:00 Slovo na neděli
- 18:20 Rozumíme médiím
- 18:40 V pohorách po horách
- 18:50 V souvislostech
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Vyvolení (The Chosen) (3)
- 20:35 Vesnice z kartonů
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (5)
- 00:10 Kikoriki (49)
- 00:20 Flopy (94)
- 00:35 Šmolkovia (47)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (14)
- 01:10 Esá z pralesa (37)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 01:35 Volám sa Caillou V (8)
- 02:00 Dumper a Skoop II (3)
- 02:15 Panda a Krash (36)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (25)
- 02:55 Myšiak Anatole (24)
- 03:20 Monchhichi (9)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (25)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (7)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 04:20 Malý medvedík (37)
- 04:45 Ruby z dúhy (24)
- 05:10 Bob staviteľ II (13)
- 05:25 Ocko hrdina (20)
- 05:30 Duda a Dada (18)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (22)
- 05:55 Máša a medveď (70)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (18)
- 06:30 Ocko hrdina (21)
- 06:35 Zvedavkovci (31)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (18)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (3)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (22)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (7)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (23)
- 09:15 Slnečný Rej (20)
- 09:25 Esá z pralesa (37)
- 09:35 Sunny Bunnies V (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (24)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (25)
- 10:20 Bob staviteľ II (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (28)
- 10:55 Zvedavkovci (32)
- 11:10 Monchhichi (9)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (9)
- 11:25 Malý medvedík (37)
- 11:50 Mášine rozprávky (14)
- 11:55 Tina a Tony II (38)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (1)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 12:35 Flopy (94)
- 12:50 Ruby z dúhy (25)
- 13:15 Myšiak Anatole (24)
- 13:40 Malý silák Bheem (28)
- 13:45 Sunny Bunnies V (11)
- 13:50 Panda a Krash (36)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (10)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (14)
- 14:40 Medvedíkovo IV (18)
- 14:45 Máša a medveď (71)
- 14:55 Dumper a Skoop II (3)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (26)
- 15:20 Esá z pralesa (38)
- 15:35 Ghost patrol (1)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (4)
- 17:15 Zábavné zvieratká (20)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (5)
- 17:35 Ruby z dúhy (26)
- 18:00 Volám sa Caillou V (8)
- 18:25 Drobčekovia (3)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (19)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (6)
- 19:15 Zvedavkovci (33)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (72)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (9)
- 20:05 Esá z pralesa (39)
- 20:15 Bob staviteľ II (14)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (23)
- 20:40 Dumper a Skoop II (4)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi (10)
- 22:15 Malý medvedík (38)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (6)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (2)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (25)
- 23:35 Mášine rozprávky (15)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (12)
- 23:45 Sunny Bunnies V (12)
- 23:50 Duda a Dada (18)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Naša Garáž
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Motoring
- 14:30 LONGINES FEI Jumping World Cup
- 16:15 Autožurnál
- 17:25 LONGINES FEI Jumping World Cup
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Ag-Pro 30
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 AFC Ajax - FC Twente
- 14:15 Nesmrteľní - Slater
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Motoring
- 17:30 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Naša Garáž
- 20:45 KRC GENK - RSC ANDERLECHT
- 22:45 Autožurnál
- 23:00 EFC FN1
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Góly - body - sekundy
- 01:40 Počasie
- 01:45 Don Matteo (Generácia Y)
- 02:45 Lekárka z ostrova (5)
- 04:15 Tajomstvo mojej kuchyne
- 04:55 Správy RTVS "N"
- 05:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček "N" (Ako Maťo s Klinčekom kúpali ďatla)
- 05:55 Websterovci "N"
- 06:05 Zázračný ateliér "N"
- 06:35 Píkova zoo
- 06:40 Lilin ostrov pokladov
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Zberateľ zvukov (4)
- 07:05 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Jane Jacobsová)
- 07:20 Údolie Muminovcov
- 07:40 Šéfkuchár Shane (Majstrovská pizza)
- 07:50 Čudná príroda (16)
- 08:00 Zaži to "N"
- 08:15 Superveda
- 08:25 Duel Junior
- 08:50 Hamzova ekologická výprava (16)
- 09:05 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:20 Hoodie
- 09:30 Hoodie
- 09:55 Nikto nie je dokonalý
- 11:10 Nebíčko v papuľke
- 11:45 Toskánska vášeň II (3)
- 13:30 Záhady tela
- 17:15 Neposlušní
- 17:45 Cestou necestou (Istanbul)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 23:45 Thelma & Louise
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Uličské Krivé)
- 09:10 Cyklopotulky (Tauernský cyklochodník [Rakúsko])
- 09:20 History
- 09:25 Monument(k)y (Prameň Štefánik)
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 10:55 Autosalón
- 11:25 Generácia
- 11:50 Televízny klub nepočujúcich "N"
- 12:20 Moja diagnóza (Žijem s vlčou chorobou)
- 12:55 Hore dole, hore dole
- 13:35 Chodník marikovským chotárom
- 13:50 Goralská obec Čierne
- 14:25 Orlia Odysea
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Breza)
- 15:40 Halali
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:20 Jedenáste prikázanie (Oproti dňu)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 18:35 Píkova zoo
- 18:45 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Bella a Sebastián
- 19:15 Bella a Sebastián
- 19:30 Ja a moja rodina
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:25 Vzbura oceánov
- 23:10 My (5)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Záznam z rokovania NR SR
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:05 SK dejiny: Olympijské hnutie do roku 1948
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:25 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Experiment: Koruna Zeme s Michaelou Musilovou
- 23:00 Správy :24
- 23:30 KULTÚRA SK
- 00:45 Cyklistika - Valónsky šíp 2024
- 02:30 Futbal - Highlighty Serie A
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:55 Niké - palubovka 2024
- 15:00 Atletika - Dudinská 50-tka 2024
- 15:35 Iná liga (5)
- 18:50 Niké - palubovka 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1964
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Špeciál s Ilievom
- 20:45 Štúdio TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Máme rádi zvířata
- 07:45 O třech ztracených princeznách
- 08:05 Královna Černá růže
- 09:05 Úsměvy Slávky Budínové
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Muž ve skrytu)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Králi, já mám nápad
- 14:00 Princezna za tři koruny
- 15:00 Jak zničit vlastní mužstvo
- 18:25 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 04:20 Televizáci ze Sněženky
- 04:50 Evropa dnes (Průkopníci výzkumu UFO)
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Hrdinové legend (Záhada krále Artuše)
- 06:50 Divoká Austrálie (Velké dobrodružství)
- 07:40 Podivuhodná Asie (Indonésie)
- 08:30 Cyklotoulky
- 08:40 Stezka Českem (7)
- 09:05 Zázraky techniky V (Loď BOKA Vanguard)
- 10:00 Letecké katastrofy (Pád do Pacifiku)
- 10:45 Auto moto svět
- 11:05 Auto moto test
- 11:20 Středomoří - soužití člověka a přírody (2)
- 12:15 Babylon
- 12:45 Proč jsme tak naštvané
- 13:10 Jak je důležité míti Filipa
- 14:40 Krásné země z výšky (Baleáry)
- 15:35 Skryté skvosty II. (7)
- 16:05 Serengeti II (6)
- 17:00 Afrika z výšky (Botswana)
- 17:55 Rakousko - Česko
- 20:45 Tenkrát v Americe
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:05 20 let od vstupu do EU
- 16:30 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:26 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Antisemitismus na věčné časy)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:31 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Dara Rollins
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:40 Krüger zůstává Krygerem
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:25 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:20 Soudkyně Barbara
- 17:40 Soudce Alexandr
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Nejvyšší soud
- 21:25 Soudkyně Barbara
- 22:30 Profesionálové (6)
- 23:25 Intim Night
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:45 Nebezpečné vztahy live
- 00:00 100 mil: Jižní Irsko (45)
- 00:25 Test automobilu: FiVW T-Roc (46)
- 00:30 Přednost v jízdě: Lamborghini Urus (47)
- 00:45 Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 Manthey (48)
- 01:15 Rychlé kolo: KIA EV6 GT (49)
- 01:40 Zprávy (50)
- 01:45 Rychlé kolo: BMW M4 CSL (51)
- 02:15 Supertest elektromobilů: Audi e-tron S Sportback (52)
- 03:05 Blochovy rozbory (53)
- 03:35 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQE SUV (54)
- 03:50 Testovací tým: VW Golf GTI vs. Ford Focus ST (55)
- 04:10 Přednost v jízdě: Tesla Model 3 Facelift (56)
- 04:25 Zprávy (57)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (58)
- 04:45 Garáž 21 (59)
- 05:15 Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 RS (1)
- 05:45 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Jeep Renegade (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:25 Testovací tým: Hyundai i30 Fastback vs. Mazda3 (5)
- 07:45 Milujeme auta (6)
- 12:05 Blochovy rozbory (16)
- 12:35 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQE SUV (17)
- 12:50 Testovací tým: VW Golf GTI vs. Ford Focus ST (18)
- 13:10 Test automobilu: Škoda Fabia 1.0 TSI (19)
- 13:15 Přednost v jízdě: Tesla Model 3 Facelift (20)
- 13:30 Zprávy (21)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (22)
- 13:50 Garáž 21 (23)