Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Na ceste v rodine
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Tajomstvá Vatikánu
- 02:20 Albánsko: Otec Angelo v krajine orlov
- 02:45 Týždeň s... Farnosťou Čeľadice
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Večer z nádvoria
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Bratislavy
- 08:15 Gréckokatolícky magazín
- 08:35 TV LUX deťom
- 08:45 Brat František
- 09:15 Rozprávočka
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Týždeň s... Farnosťou Čeľadice
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Ghana. Nádej za mrežami
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 BIBLIA: Jeremiáš
- 14:35 Peter medzi nami
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 15:30 Gréckokatolícky ruženec
- 16:00 Svätá omša v posunkovej reči
- 17:05 Tvorivo
- 17:30 LUXáreň
- 18:05 TV LUX deťom
- 18:30 Koraland
- 18:40 Rozprávočka
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Effeta
- 19:50 Živé obrazy
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Sieť slobody
- 22:35 Spojení vierou
- 23:00 Doma je doma
- 06:05 Klapka
- 07:10 Kmochův Kolín 2019
- 08:00 Sedmihlásky (60)
- 08:05 Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
- 08:30 Ovečky
- 08:50 Bratr oheň: Klářina volba
- 09:15 Strýček Emu
- 09:40 Noe slaví 18. narozeniny
- 09:50 S chutí přes práh
- 10:10 Lidé z cest
- 11:15 Můj chrám
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Duchovní menu
- 13:20 Noe slaví 18. narozeniny
- 13:30 Pod lampou
- 15:30 Velké ticho v Poličanech
- 15:50 Kaplani naděje
- 16:00 Zřím Řím
- 16:25 Visoko som viskočel
- 17:30 Rozumíme médiím
- 18:00 Slovo na neděli
- 18:20 Lurdský příběh
- 18:50 V souvislostech
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Noe slaví 18. narozeniny
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 The Chosen (6)
- 21:00 Stopy apoštola Pavla v srdci Evropy
- 21:30 Dobrodružství před kamerou
- 22:40 Koncert chval SBM
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (26)
- 00:10 Kikoriki (18)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (6)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (35)
- 01:10 Esá z pralesa (48)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (13)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (9)
- 02:15 Panda a Krash (5)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (20)
- 02:55 Myšiak Anatole (3)
- 03:20 Monchhichi II (14)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (4)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:20 Malý medvedík (30)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ (3)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:30 Duda a Dada (11)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (24)
- 05:55 Máša a medveď (61)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (45)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (5)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (1)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (1)
- 08:25 Flopy (105)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (1)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (24)
- 09:15 Slnečný Rej (3)
- 09:25 Esá z pralesa (48)
- 09:35 Sunny Bunnies II (10)
- 09:40 Ruby z dúhy II (5)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (4)
- 10:20 Bob staviteľ (3)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (49)
- 10:55 Zvedavkovci II (46)
- 11:10 Monchhichi II (14)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (12)
- 11:25 Malý medvedík (30)
- 11:50 Panda a Kiwi (9)
- 11:55 Tina a Tony (13)
- 12:00 Šmolkovia (7)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (3)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:15 Myšiak Anatole (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (49)
- 13:45 Sunny Bunnies II (11)
- 13:50 Panda a Krash (5)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (9)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (35)
- 14:40 Medvedíkovo (17)
- 14:45 Máša a medveď (61)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (21)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (5)
- 15:20 Esá z pralesa (49)
- 15:35 Esá z pralesa vo filme (1)
- 16:35 Príbehy z nočnej záhrady (3)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (25)
- 17:15 Zábavné zvieratká (1)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (47)
- 17:35 Ruby z dúhy II (7)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (2)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (4)
- 19:15 Zvedavkovci II (47)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (62)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (1)
- 20:05 Esá z pralesa (50)
- 20:15 Bob staviteľ (4)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (2)
- 20:40 Slnečný Rej (4)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (22)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (13)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (15)
- 22:15 Myšiak Anatole (4)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (48)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (11)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (20)
- 23:35 Mášine rozprávky (20)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (4)
- 23:45 Sunny Bunnies II (12)
- 23:50 Duda a Dada (11)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Amazonka Truck
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 EKF European Karate Championships
- 11:15 Naša Garáž
- 11:30 Martin z Martina
- 16:00 DominicCars
- 16:30 Motoring
- 17:00 FK Austria Wien - RZ Pellets WAC
- 19:00 Estoril - Sporting CP
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 BetRivers 200
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:30 EKF European Karate Championships
- 17:30 Autožurnál
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC
- 00:35 Správy RTVS
- 01:25 Góly - body - sekundy
- 01:40 Don Matteo (Nový začiatok)
- 02:50 Na krok od neba (Hlboké rany 1/2)
- 03:55 Správy RTVS
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:00 Počasie
- 05:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 05:50 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom robili muziku)
- 05:55 Websterovci
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (2)
- 06:25 Zázračný ateliér
- 06:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:05 Zberateľ zvukov (Tik tak)
- 07:10 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Beulah Louise Henryová)
- 07:25 Údolie Muminovcov
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Šéfkuchárka Izzy)
- 07:55 Čudná príroda
- 08:00 Čo budeme robiť
- 08:15 Superveda
- 08:30 Duel Junior
- 08:55 Hamzova ekologická výprava
- 09:10 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:25 Hoodie
- 09:50 Nikto nie je dokonalý
- 10:55 Nebíčko v papuľke
- 11:30 Toskánska vášeň II (6)
- 13:15 Záhady tela
- 14:15 Milujem Slovensko
- 15:45 Columbo (Kúzelné alibi)
- 17:15 Neposlušní
- 17:45 Cestou necestou (Káthmandu)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:35 Hit roka
- 23:40 Balada o pilotovi
- 00:00 Správy RTVS
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:00 Encyklopédia slovenských obcí (Smižany)
- 09:15 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Tolštejnské panstvo)
- 09:30 History
- 09:35 Noc v archíve
- 14:05 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 16:10 Na zelenej adrese
- 16:25 Červené víno (1)
- 17:35 Návraty k hereckým legendám (Štefan Kvietik)
- 18:05 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 18:40 Odo
- 18:45 Dimitri
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:10 Malý rytier Trenk
- 19:35 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:25 Vyšetrovanie (Deň prvý)
- 23:15 Deviaty deň
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Experiment: Potraviny z laboratória
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 KULTÚRA SK
- 00:30 Niké - palubovka 2024
- 02:35 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 03:10 Správy RTVS „N“
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 04:10 Správy RTVS „N“
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 05:10 Správy RTVS „N“
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 06:10 Správy RTVS „N“
- 07:05 Cyklistika - ME 2024 - horská (3)
- 08:15 Džudo - World Tour 2024
- 10:05 Citrónshow
- 10:55 Atletika - Diamantová liga 2024
- 14:00 Džudo - World Tour 2024
- 21:50 Parahokej - MS 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1964
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 20:30 Ide o nás
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Meleme, meleme... maso
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Pomeranč a kachna
- 08:00 Tři veteráni
- 09:35 Úsměvy Libuše Havelkové
- 10:15 Otec Brown X (Písky času)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Co poudala bába Futeř
- 13:50 Předeme, předeme zlatou nitku
- 15:00 Revizor
- 18:25 Kluci v akci (Jarní saláty jinak)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Evergreen
- 00:15 Hledání Angely Merkelové
- 01:15 Rozluštěné poklady (Záhada podlouhlých lebek)
- 02:00 Před půlnocí
- 02:30 Notes
- 03:10 Na moll
- 03:55 Historie.cs
- 08:45 Cyklotoulky
- 08:55 Terezské údolí
- 09:25 Zázraky techniky V (Bojové transportéry)
- 10:15 Letecké katastrofy (V naprosté tmě)
- 11:00 Auto moto svět
- 11:25 Auto moto test
- 11:40 Středomoří - soužití člověka a přírody (5)
- 12:35 Babylon
- 13:05 Bez peněz na vysokou nelez
- 13:35 S kuchařem kolem světa (Senegal)
- 14:25 Cesta
- 16:05 Podivuhodný Vietnam
- 17:00 Zvon zvonů
- 17:30 Poslední ráje na Zemi - Luangwa
- 18:25 Okavango - řeka snů (3)
- 19:20 Refreš/h/ (4)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Předvolební Evropa
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (B. Smetana národní, nebo i světový)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:30 Skandály slavných - Martin Písařík
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:35 Ruská ruleta (2)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:25 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (11)
- 22:00 El Chapo (5)
- 22:55 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 00:00 Umění a design: Concorso d’Eleganza Villa d’Este (44)
- 00:30 Opel Astra (45)
- 00:45 Rychlé kolo: VW Scirocco R (46)
- 01:15 Rychlé kolo: Abarth 595 Tributo Ferrari (47)
- 01:40 Zprávy (48)
- 01:45 Rychlé kolo: Audi R8 V10 plus (49)
- 02:15 Supertest elektromobilů: BMW i7 (50)
- 03:05 Blochovy rozbory (51)
- 03:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (52)
- 04:10 Přednost v jízdě: Škoda Kodiaq (53)
- 04:25 Zprávy (54)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (55)
- 04:40 Test automobilu: Porsche 911 992 (56)
- 04:45 Garáž 21 (57)
- 05:15 Rychlé kolo: Toyota GR Supra 2.0 (1)
- 05:45 Fusion - motorismus a Sim Racing (2)
- 06:20 Boss GP - pilotům formulí přes rameno (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:30 Přednost v jízdě: Toyota CH-R Hybrid (5)
- 07:45 Milujeme auta (6)