Rev a motoroví miláčikovia

Rev a motoroví miláčikovia

S01E05 - Jazdecký park

21.11. 04:00
Rik
25 minút

Rev a jeho priatelia si postavia svoj vlastný hrad a hrajú sa za starých rytierov. Ale keď ich palice a stavebné potreby začnú miznúť, Bo ich zavedie do stredovekej bitky dôvtipu s vinníkom – mrzutým bobrom.

Viac informácií

Epizódy

Séria 1
Není k dispozici
S01E01

Dokážeš urobiť čokoľvek

2.12. 15:50, Rik, 23 minút

Dokážeš urobiť čokoľvek

Keď Rev a Avery súťažia o to, kto môže byť najlepším pomocníkom, náhodne pracujú proti sebe a tým, ktorým sa snažia pomôcť, robia veci ešte komplikovanejšími.

Není k dispozici
S01E02

Zelený fantóm

2.12. 21:30, Rik, 25 minút

Zelený fantóm

Rev si je istý, že má dokonalý plán na ulovenie nepolapiteľnej žaby, no Avery si tým nie je taký istý. Keď všetky jeho pokusy zlyhajú, je konečne pripravený prijať pomoc - a Averyho nápad by mohol fungovať! / Rev a Avery súťažia o prepravu zásob do mesta na veľké podujatie. Avery je rýchlejší, a tak sa Rev snaží ísť skratkou, aby sa dostal dopredu – ale prekážka ho zastaví v jeho ceste.

Není k dispozici
S01E03

Kryštálová jaskyňa

3.12. 15:50, Rik, 23 minút

Kryštálová jaskyňa

Rev a Avery sa vydávajú na dobrodružstvo, aby objavili krištáľovú jaskyňu. Keď vstúpia do prvej jaskyne, roj netopierov vystraší Rumbla natoľko, že odletí cez spletité tunely. Nemôžu si robiť starosti s Krištáľovou jaskyňou – najskôr musia nájsť Rumble.

Není k dispozici
S01E04

Zimný bestival

3.12. 21:30, Rik, 25 minút

Zimný bestival

Po veľkej snehovej búrke, Rev a Avery súťažia o titul šampióna Winter Bestival. Revovým cieľom je konečne poraziť Avery, ktorá ho zvyčajne „najlepšie“ – zatiaľ čo Avery je odhodlaná udržať si svoju korunu princeznej z minuloročného Bestivalu. Revov otec navrhuje vyskúšať "pomalý a stabilný" prístup k víťazstvu, ale Rev nemôže odolať svojmu obvyklému prístupu - veľa "Rumble sily!"

Není k dispozici
S01E05

Jazdecký park

4.12. 15:50, Rik, 23 minút

Jazdecký park

Rev a jeho priatelia si postavia svoj vlastný hrad a hrajú sa za starých rytierov. Ale keď ich palice a stavebné potreby začnú miznúť, Bo ich zavedie do stredovekej bitky dôvtipu s vinníkom – mrzutým bobrom.

Není k dispozici
S01E06

Smola

4.12. 21:30, Rik, 25 minút

Smola

Keď Rumble rozbije zrkadlo, myslí si, že mu to prinieslo smolu a zasiahlo to jeho sebavedomie. Dokonca aj keď Rev opraví zrkadlo a povzbudí svojho kamaráta, smola ale pokračuje. Dokáže Rumble získať späť svoje sebavedomie ?

Není k dispozici
S01E07

Psia láska

5.12. 15:50, Rik, 23 minút

Psia láska

Keď sa Rev ponúkne, že pomôže postarať sa o nezbedné šteniatko, Rumble začne žiarliť na všetku pozornosť, ktorú dostáva. A na jeho veľké rozhorčenie, zatiaľ čo Rev a Avery skúšajú všetko, aby šteniatko naučili nové triky (bez úspechu), oči má len pre Rumbla.

Není k dispozici
S01E08

Nárazníkobal

5.12. 21:30, Rik, 25 minút

Nárazníkobal

Keď sa hra náraznikobalu trochu rozprúdi, priatelia začnú súťažiť proti svojim spoluhráčom. Ale keď zatúlaná lopta otvorí ohradu pre ovce, budú sa musieť naučiť spolupracovať, aby ovečky dohnali...a vrátili sa späť do hry.

Není k dispozici
S01E09

Trasa Tuffa McTrucka

6.12. 15:50, Rik, 23 minút

Trasa Tuffa McTrucka

Keď sa Rev a Avery vydajú zdolať legendárnu vytrvalostnú trať, výzvy na tejto trati otestujú ich silu nákladného auta. Ale keď sa blížia ku koncu, zaznie volanie o pomoc k, ktoré ich vyvedie z kurzu – a rovno sa vydajú na záchrannú misiu na záchranu svojich hrdinov.

Není k dispozici
S01E10

Stanovačka

6.12. 21:30, Rik, 25 minút

Stanovačka

Rev sa už nevie dočkať, kedy vezme Avery do kempu. Ale keď sa dozvie, že prvýkrát skúšajú nový kemping, je sklamaný – čo ak ten nový kemp nebude taký zábavný... alebo ešte horšie... nudný? Je len na Averym, aby ho nadchla pre nové dobrodružstvo.

Není k dispozici
S01E11

Operácia záchrana

7.12. 15:50, Rik, 23 minút

Operácia záchrana

Keď Rev a Avery nájdu zatúlané mačiatko, rozmiestnia plagáty, aby upozornili jeho majiteľa. Majiteľ dorazí do Gear Up Garage...práve keď mačiatko zmizne. Rev a priatelia sa vydajú nájsť mačiatko a operácia starostlivosť o mačiatko sa zmení na operáciu záchrana.

Není k dispozici
S01E12

Darček pre Molly

7.12. 21:30, Rik, 25 minút

Darček pre Molly

Je tu sviatok blata - každého obľúbený deň v roku. Kaskadérsky park je plný bahna a celé mesto ním prejde. Ale Rev sa k nim nemôže pridať, kým nedostane darček pre svoju mamu...a všetky obchody budú kvôli slávnostiam zatvorené.

Není k dispozici
S01E13

Schovávačka s Bentleym

8.12. 15:50, Rik, 23 minút

Schovávačka s Bentleym

Rev a Rumble učia šteniatko Bentley hrať sa na schovávačku. Najprv to šteniatko nechápe...ale čoskoro sa Bentley tak dobre skrýva, že ho nemôžu nájsť. Dokáže Rumble použiť Bentleyho inštinkty, aby im pomohol vystopovať ich šteniatko?

Není k dispozici
S01E14

Náš kamarát Stuckey

8.12. 21:30, Rik, 25 minút

Náš kamarát Stuckey

Smetiarske auto Stuckey sníva o tom, že vstúpi na autosalón, a tak ho Rev a priatelia očistia pred jeho veľkým debutom. Ale po tom, čo zachránil svojich priateľov pred nebezpečenstvom, Stuckey sa znova zasype bahnom... práve včas na svoju chvíľu vo svetle reflektorov.

Není k dispozici
S01E15

Veľká cena

9.12. 04:00, Rik, 25 minút

Veľká cena

Keď sa začína Veľká cena Grand Prix, každý z priateľov sa dostane do problémov a musí z pretekov odstúpiť. Jediná Lori sa môže zúčastniť. Dokážu Lori a Tipper, povzbudzovaní svojimi priateľmi, nájsť sebadôveru a vyhrať?

Dostupné o 8 hodín
S01E16

Zaborení v hnoji

9.12. 21:30, Rik, 25 minút

Zaborení v hnoji

Keď Rev požiada o pomoc pri skrášlení mesta, trvá na tom, že žiadna práca nie je príliš náročná. Teda...kým nezistí, že bude ťahať smradľavý hnoj. Rev sa snaží zastaviť prácu, kým mu Avery nepovie, že najlepší spôsob, ako to urobiť, je jednoducho - "sprav" to.

Dostupné o 15 hodín
S01E17

Odvoz slečny Dottie

10.12. 04:00, Rik, 25 minút

Odvoz slečny Dottie

Keď sa slečna Dottie stratí, Rev a Avery sa ponúknu, že junájdu. Rumble je ohromený ovcami, až kým sa z nepravdepodobného dua nestanú priatelia. Slečna Dottie v bezpečí späť na scénu, tentoraz so svojím novým kamarátom Rumblem.

Dostupné o 1 deň
S01E18

Piráti z rybníka

10.12. 21:30, Rik, 25 minút

Piráti z rybníka

Keď Revov otec rozpráva o poklade potopenom v rybníku, Rev a Avery sa vydávajú na pirátske dobrodružstvo. Rumble a Alley sa vybavia novým potápačským vybavením, aby zachránili dávno stratené hračky a vzácne spomienky nájdené v truhlici.

Dostupné o 1 deň
S01E19

Motorový nástenný zázrak

11.12. 04:00, Rik, 25 minút

Motorový nástenný zázrak

Rev a priatelia maľujú nástennú maľbu na Deň priateľstva štyroch kolies. Ale keď to vedie Avery, priatelia začínajú strácať dôveru vo svoju prácu. Môže byť majsterkou, pokiaľ ide o umenie, ale Avery sa musí veľa naučiť o tom, ako byť vedúcou projektu.

Dostupné o 2 dni
S01E20

Dôstojník Bo

11.12. 21:30, Rik, 25 minút

Dôstojník Bo

Keď Rev zistí, že Bo chce byť policajným dieťaťom, použije klamstvo, aby sa na jeden deň ním stal. Dôstojník Bo zachádza s novou funkciou príliš ďaleko a dáva pokuty každému – za všetko. Rev bude musieť povedať však pravdu, aby napravil tento neporiadok a získal svojho priateľa späť.

Dostupné o 2 dni
S01E21

Snehová búrka

12.12. 04:00, Rik, 25 minút

Snehová búrka

Keď Rev počuje, že sa blíži snehová búrka, začne stavať najlepšiu zimnú trať všetkých čias. Jediným problémom je, že Rev je chorý. Bez ohľadu na to, čo hovoria jeho priatelia, nedokážu ho poslať preč. Nakoniec bude musieť priznať, že najlepší spôsob, ako mu pomôcť, bude ísť domov a oddýchnuť si.

Dostupné o 3 dni
S01E22

Garážová kapela

12.12. 21:30, Rik, 25 minút

Garážová kapela

Na skúške kapely sa Rumble snaží ovládať svoje nervózne zlyhávanie, dokonca si náhodou poškodí nástroje. Priatelia, odhodlaný nevzdať sa festivalu, improvizujú a používajú provizórne nástroje.

Dostupné o 3 dni
S01E23

Záchranca Bo

13.12. 04:00, Rik, 25 minút

Záchranca Bo

Keď Bo pokazí niekoľko záchranných misií, rozhodne sa opustiť Boovu linku záchrannej služby. V snahe pomôcť svojmu priateľovi, rozhodnú sa kamaráti vytvárať falošné núdzové situácie, ktoré musí vyriešiť Bo. Ale ako priatelia zistia, budovanie sebavedomia si vyžaduje viac než len triky.

Dostupné o 4 dni
S01E24

Lamia Drama

13.12. 21:30, Rik, 25 minút

Lamia Drama

Keď Rev, Rumble a ich priatelia pomôžu chytiť skupinu svojhlavých lám, každý z nich sa pokúsi získať výhradné zásluhy za to. Revovi rodičia trpezlivo počúvajú prepracované príbehy, v kažom hrá iný hrdina, predtým, než sa rozhodne tím.

Dostupné o 4 dni
S01E25

Deň priateľstva

14.12. 04:00, Rik, 25 minút

Deň priateľstva

Rev chce prekvapiť svojich priateľov filmom oslavujúcim ich priateľstvo, a tak tajne zbiera zábery, aby ukázal, že sú najlepší priatelia všetkých čias. Keď si Avery uvedomí, čo má v pláne, pridá do filmu svoje vlastné klipy – prekvapí aj Reva.

Dostupné o 5 dní
S01E26

Čas pre Tilly

14.12. 21:30, Rik, 25 minút

Čas pre Tilly

Po mnohých rokoch tvrdej práce na Accelerator Acres je traktor Tilly pripravený odísť zo života na ranči. Rev a priatelia súťažia o titul Najlepšia žartíčka - okrem Lori, ktorá tvrdí, že žarty nie sú jej vecou.

O programe

slovensky

Pripojte sa k 8-ročnému Revovi a jeho najlepšiemu kamarátovi, Rumbleovi – bláznivému nákladnému autíčku s osobnosťou šteniatka – keď sa vydávajú za dobrodružstvom v rodnom meste. Každý v meste má po svojom boku svojho vlastného jedinečného štvorkolesového kamaráta. A Rev a Rumble sú dokonalým párom. Vďaka Revovým odvážnym nápadom a Rumbleovej obrovskej sile sú vždy pripravení v plnom nasadení. Každý deň prináša nové dobrodružstvo, novú výzvu a nezabudnuteľné zážitky, pri ktorých sa naučia niečo nové. Či už pomáhajú Revovej rodine na ranči, premávajú sa po meste alebo jazdia po okolitej divočine. Ich kamarátmi sú Avery s mačacím maznáčikom Alley, Owen a jeho nervózny žabací priateľ s podobou závodného autíčka Crash, Lori a jej nákladné autíčko Tipper s vlastnosťami koňa a Bo so svojím plachým sloním hasičským autíčkom Spritzerom. Pripojte sa k nim v zábavných dobrodružstvách.