Požiarnik Sam

Požiarnik Sam

S08E18 - Snehová guľa skazy

25.1. 14:50
Rik
10 minutes

Nad Pontypandy napadol sneh a Norman a Derek sledujú video svojho snoubordového hrdinu Billyho Boba Blizzarda. Inšpirovaní sa vydali vyskúšať niektoré z jeho pohybov... na žehliacej doske Normanovej mamy. Medzitým na hasičskej stanici zamrzli potrubia a všade vytekajú netesnosti. Našťastie Elvis pristúpi k úlohe zastaviť úniky, kým nepríde Mike Flood. Sam zavolá Helen Floodovej, ktorá mu sľúbi, že zaňho získa Mikea. Vonku na svahoch postavil Norman Derekovi prekážkovú dráhu pre snehuliaka v štýle slalomu. Derek je veľmi zručný na žehliacej doske, ale narazí do posledného snehuliaka, čo spôsobí, že spadne obrovská snehová guľa a začne sa kotúľať z kopca. Na úpätí kopca Mike preberá hovor od Helen a počuje dunivý zvuk... keď sa otočí, vidí, že sa k nemu valí obrovská snehová guľa! Mike, plný paniky, začne utekať, pustí telefón a spadne do diery práve vo chvíli, keď sa cez neho valí snehová guľa! Sam prichádza na pomoc a v skutočnom štýle Billyho Boba Blizzarda použije Normanov ‚snowboard‘, aby priniesol mrazivému Mikeovi deku a horúci nápoj predtým, ako dorazí Tom Thomas a Mike je letecky prepravený do bezpečia. Späť na stanici je ešte viac únikov vody, ale Elvis to má zakryté – hoci staničný dôstojník Steele nie je rád, že jeho novo naleštená prilba sa používa na zachytávanie vody!

More information
Not available
S08E10

Mendin výstup na štít

31.1. 14:50, Rik, 10 minutes

Mendin výstup na štít

Keď si Mandy prečíta knihu Moose Robertsa o jeho horolezeckých dobrodružstvách, rozhodne sa, že keď vyrastie, chce byť horolezcom a spraví chybu, že vylezie na Pontypandy Mountain sama.

Not available
S08E11

Neovládatelný vlak

31.1. 20:10, Rik, 10 minutes

Neovládatelný vlak

Bronwyn otec, Gareth Griffiths, vezme niektorých cestujúcich na jazdu vlakom v The Pontypandy Flyer. Nipper však chce Garethove sendviče a nakoniec bude riadiť vlak sám! Medzitým sa Elvis pokúsi opraviť hrnček dôstojníka Steela pomocou lepidla a on a Steele sa dostanú do lepkavej situácie.

About show

slovensky

Požiarnik Sam žije v dedinke Pontypandy. Rozpráva dobrodružné a odvážne príbehy zo života záchranárov. Ak je treba uhasiť požiar, vytiahnuť dieťa z hlbokej jamy alebo len dať dole mačku zo stromu, je tu požiarnik Sam a jeho tím.