Pomocníčkovia

Pomocníčkovia

S01E04 - Páka

25.1. 17:10
Rik
7 minutes

Tom Thomas nedokáže vytiahnuť činku spod pohovky. Pomocníčkovia ho učia, ako používať hokejku ako páku na zdvíhanie pohovky a dvíhanie závažia.

More information

Episodes

Not available
S01E09

SMS

2.2. 07:22, Rik, 6 minutes

SMS

Keď kamarátka Toma Thomasa, Katya, nechá svoj mobil u neho, chce si prečítať jej správy. Simka a Nolik vedia, že to nie je správne, a snažia sa mu zabrániť v čítaní správ, ktoré nie sú jeho.

Not available
S01E10

Balón

2.2. 17:10, Rik, 7 minutes

Balón

Tom Thomas náhodou odrazil loptičku priamo do stropnej lampy a rozbil ju. Papus letí hore v teplovzdušnom balóne, aby to opravil.

Not available
S01E11

Mikrovlnná rúra

3.2. 07:22, Rik, 6 minutes

Mikrovlnná rúra

Tom Thomas umiestni kovovú vidličku do mikrovlnnej rúry a omylom ohrozí Masiyu a Simku, ktoré sú v rúre a študujú, ako funguje.

Not available
S01E12

Zubná kefka

3.2. 17:10, Rik, 7 minutes

Zubná kefka

Tom Thomas, ktorý sa hrá na šialeného vedca, mieša svoj mydlový magický elixír pomocou otcovej elektrickej zubnej kefky a tá sa pokazí. Simka a Nolik mu teraz musia pomôcť opraviť zubnú kefku, kým si jeho otec príde umyť zuby do kúpeľne.

Not available
S01E13

Skrutky

4.2. 07:22, Rik, 6 minutes

Skrutky

Tom Thomas pri písaní svojej školskej eseje „Môj najlepší priateľ“ spomína na to, ako začal svoje tajné priateľstvo s Nolikom a Simkou.

Not available
S01E14

Zošívačka

4.2. 17:10, Rik, 7 minutes

Zošívačka

Tom Thomas si pár minút pred odchodom na školský koncert roztrhne nohavice. Nolik navrhuje opraviť ich zošívačkou, aby sa to mama Toma Thomasa nedozvedela.

Not available
S01E15

Elektrický vláčik

5.2. 07:22, Rik, 6 minutes

Elektrický vláčik

Potom, čo Tom Thomas odohnal Simku a Nolika tým, že sa k nim správal neslušne, dostane lekciu o priateľstve a milej hre, keď zistí, že potrebuje ich pomoc, keď sa mu záhadne pokazí elektrický vlak.

Not available
S01E16

Pero

5.2. 17:10, Rik, 7 minutes

Pero

Keď Tom Thomas dostane na vysvedčení zlé poznámky, rozhodne sa ich zmeniť pomocou guľôčkového pera. Odhalia jeho rodičia pravdu?

Not available
S01E17

Náhradná súčiastka

6.2. 07:22, Rik, 6 minutes

Náhradná súčiastka

Simka a Nolik si uvedomujú, že autíčko dokážu opraviť malým dielom z umývačky riadu. Ale na to, aby umývačka riadu opäť fungovala, budú potrebovať rovnakú časť z televízora. Môžu ešte opraviť aj televíziu?

Not available
S01E18

Klávesnica

6.2. 17:10, Rik, 7 minutes

Klávesnica

Tom Thomas zistí, že na jeho klávesnici nefunguje niekoľko kláves. Simka a Nolik to vyšetrujú a zistia, že je to výsledok zvyku Toma Thomasa jesť pri počítači.

About show

slovensky

Pomocníčkovia sledujú komické nešťastia Toma Thomasa a jeho tajné priateľstvo so Simkou a Nolikom, deťmi rodiny Pomocníčkov, ktorá žije v jeho byte. Problémy, do ktorých sa Tom Thomas a jeho kamaráti Pomocníčkovia dostali so všetkými pomôckami a spotrebičmi okolo nich, nemajú konca! Našťastie pre Toma Thomasa majú Pomocníčkovia šikovnosť, zručnosti a nástroje, ktoré potrebujú, aby zistili problém a vyriešili ho skôr, ako na to prídu jeho rodičia.