Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:35 Hudobné pódium
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Láska a rodičovstvo
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Zbrane a ružence
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z Košíc
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Nový človek v novom meste
- 09:35 Organový koncert
- 10:00 Spravodajský súhrn
- 10:15 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 10:45 Krížové výpravy
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Klbko - o liturgii
- 16:20 Brat František
- 16:45 Koraland
- 17:00 Eden
- 17:30 Hudobné pódium
- 18:20 Fungujúca a stabilná rodina
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putovanie Rímom
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia - magazín
- 22:25 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 23:20 Medzi riadkami
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Blízko nebe
- 00:30 Čičmianské tajemství
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Absolventi: Emil Farbiak
- 07:25 Burkina Faso – Vnitřní uprchlíci
- 07:55 Noční univerzita
- 11:20 Jeníkov
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Lidé z cest
- 13:10 Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
- 16:05 Velehradská zastavení
- 16:20 Dobrodružství před kamerou
- 17:25 Harfa Noemova
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:20 Terra Santa News
- 18:40 Přejeme si...
- 19:00 Mše svatá z Konference Charis
- 22:15 Noční univerzita
- 23:05 Cvrlikání (98)
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (11)
- 00:10 Kikoriki (29)
- 00:20 Flopy (105)
- 00:35 Šmolkovia (18)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (3)
- 01:10 Esá z pralesa (29)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (24)
- 01:35 Volám sa Caillou V (11)
- 02:00 Dumper a Skoop II (3)
- 02:15 Panda a Krash (17)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (5)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi II (43)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (9)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 04:20 Malý medvedík (2)
- 04:45 Ruby z dúhy (12)
- 05:10 Bob staviteľ II (24)
- 05:25 Ocko hrdina (6)
- 05:30 Duda a Dada (24)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (33)
- 05:55 Máša a medveď (99)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (28)
- 06:30 Ocko hrdina (7)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (19)
- 06:40 Veselé zajačiky V (24)
- 06:45 Ovečka Shaun II (7)
- 06:55 Eggy Pops II (2)
- 07:00 Maličké príšerky II (10)
- 07:05 Flopy (111)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (27)
- 07:25 Koyaa (12)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (9)
- 07:55 Drobčekovia II (4)
- 08:10 Máša a medveď (100)
- 08:20 Veselé zajačiky V (25)
- 08:30 Fíha Tralala (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (10)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (6)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (2)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (34)
- 09:15 Slnečný Rej (25)
- 09:25 Esá z pralesa (29)
- 09:35 Veselé zajačiky V (26)
- 09:40 Ruby z dúhy (12)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (9)
- 10:20 Bob staviteľ II (25)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (25)
- 10:55 Zvedavkovci (29)
- 11:10 Monchhichi II (43)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (6)
- 11:25 Malý medvedík (2)
- 11:50 Panda a Kiwi (51)
- 11:55 Ovečka Shaun II (8)
- 12:00 Volám sa Caillou V (11)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (25)
- 12:30 Polly Pocket (15)
- 12:35 Flopy (114)
- 12:50 Ruby z dúhy (13)
- 13:15 Myšiak Anatole (25)
- 13:40 Malý silák Bheem (32)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (1)
- 13:50 Panda a Krash (17)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (3)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (4)
- 14:40 Maličké príšerky II (11)
- 14:45 Máša a medveď (101)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (43)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (10)
- 15:20 Esá z pralesa (30)
- 15:35 Ohrozené druhy (1)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (17)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 16:25 Bob staviteľ II (26)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (7)
- 16:45 Monchhichi II (44)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (35)
- 17:05 Ovečka Shaun II (9)
- 17:15 Zábavné zvieratká (11)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (15)
- 17:35 Ruby z dúhy (14)
- 18:00 Volám sa Caillou V (12)
- 18:25 Drobčekovia II (5)
- 18:40 Ovečka Shaun II (10)
- 18:50 Flopy (114)
- 19:10 Maličké príšerky II (12)
- 19:15 Zvedavkovci (30)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (102)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (1)
- 20:05 Esá z pralesa (31)
- 20:15 Bob staviteľ II (27)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (8)
- 20:40 Slnečný Rej (26)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (44)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (24)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi II (45)
- 22:15 Myšiak Anatole (26)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (16)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (17)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (5)
- 23:35 Mášine rozprávky (5)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (26)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (2)
- 23:50 Malý silák Bheem (33)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Drahomír Piok
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 The Loop 110
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Amazonka Truck
- 23:00 El Hadri Vs Gomez
- 00:05 Góly - body - sekundy
- 00:20 Počasie
- 00:25 Cesta do lesa
- 02:20 Don Matteo (Sľub)
- 03:35 Správy RTVS "N"
- 04:25 Počasie
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri (6)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová II (Srdcu nerozkážeš)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (7)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Život je film)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - Sahara)
- 16:50 Destinácie (Sri Lanka a Pierre Loti)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Nebezpečný náklad)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Super Pompon)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Profily - Arcélek
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Chaos
- 11:00 Spadla z oblakov (Tajomník)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:15 Cyklopotulky (Zo Zlínskeho kraja)
- 12:25 Herbárium (Bylinky z lúky)
- 12:35 Na zelenej adrese
- 12:50 Čriepky (Olejkárka)
- 13:00 Generácia
- 13:25 Família (Família - Metamorfózy)
- 16:00 Ako to funguje (16)
- 16:25 Fetiše socializmu (Poklady zberateľovej duše)
- 16:50 Anjeli strážni Ricka Astleyho
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Pompon a mokrá plachta)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zdravie zo Slnka
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:15 Atény 2004-Pot, slzy a sláva
- 01:10 Zlato - striebro - bronz
- 01:40 Návraty 2024
- 01:50 Futbal - Copa América 2024 (29)
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Zlato - striebro - bronz
- 11:50 Cyklopotulky
- 18:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 18:50 Storočie športu
- 19:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 19:50 Storočie športu
- 23:20 Góly–body–sekundy
- 23:30 Paralympijský magazín
- 23:55 Atény 2004 - Hviezdy a legendy
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Zdravý les
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 04:15 Návrat pravěké ryby
- 04:40 Jak se křísí slezské Versailles
- 05:10 Zvíře pro kadeřníka?
- 05:20 Babylon
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Stanou se hlavonožci vládci moří?
- 06:50 Divoká Austrálie (Jurský park)
- 07:40 Papua-Nová Guinea, život kmenů (Jižní oblast)
- 16:20 České tajemno (1)
- 17:00 Narozeni ve Skalnatých horách (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Cyranův ostrov (7)
- 00:50 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (8)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Cecelia Ahern: Tajemná kniha lásky
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův ostrov (8)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Ostříháno
- 02:05 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Rybí karbanátky)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nalezená pravda
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (50)
- 00:45 Blochovy rozbory (51)
- 01:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (52)
- 01:45 Milujeme auta (53)
- 02:10 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (54)
- 03:00 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (55)
- 03:30 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (58)
- 04:15 FIA European Truck Racing Championship: Zolder (59)
- 04:45 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (60)
- 05:10 Zprávy (61)
- 05:15 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (1)
- 05:35 Test automobilu: VW Golf PHEV (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (9)
- 16:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (29)
- 16:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (30)
- 16:30 Zprávy (31)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (32)
- 16:50 Garáž 21 (33)
- 17:15 Poklady v garáži (34)
- 17:45 Poklady v garáži (35)