Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Krížové výpravy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Katolícka Austrália
- 13:50 Kambodža: Umlčaný Kristus
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putovanie Rímom (1)
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putovanie Rímom (1)
- 18:20 Svätá omša zbllízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 19:55 Nový zákon
- 22:00 35 rokov Cyrilometodských dní v Terchovej
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:20 Když bolí duše
- 01:25 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Na pořadu rodina (10)
- 07:05 Poutníci času
- 07:20 Za operou
- 10:30 Grotesky Bustera Keatona
- 11:25 V pohorách po horách
- 11:40 Přejeme si...
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Duchovní krajina Novohradských hor
- 15:05 Cvrlikání
- 16:15 Okřídlení sousedé: Ptáci a skla
- 16:30 Dokořán
- 17:30 Studio Velehrad
- 18:00 Modlitba za vlast
- 18:35 Sedmihlásky
- 18:40 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:50 Lednický park vypravuje
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Mexiko - země indiánů
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:30 Za obzorem
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (5)
- 00:10 Kikoriki (23)
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (12)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (43)
- 01:10 Esá z pralesa (11)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (18)
- 01:35 Volám sa Caillou V (1)
- 02:00 Dumper a Skoop (8)
- 02:15 Panda a Krash (10)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (25)
- 02:55 Myšiak Anatole (13)
- 03:20 Monchhichi II (27)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 04:20 Malý medvedík (35)
- 04:45 Ruby z dúhy II (20)
- 05:10 Bob staviteľ (50)
- 05:25 Ocko hrdina (20)
- 05:30 Duda a Dada (16)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (17)
- 05:55 Máša a medveď (77)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (10)
- 06:30 Ocko hrdina (21)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (13)
- 06:40 Veselé zajačiky IV (24)
- 06:45 Ovečka Shaun (23)
- 06:55 Eggy Pops (8)
- 07:00 Maličké príšerky (7)
- 07:05 Flopy (96)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (23)
- 07:25 Koyaa (8)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (3)
- 07:55 Drobčekovia (2)
- 08:10 Máša a medveď (78)
- 08:20 Veselé zajačiky IV (25)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (6)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (14)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (18)
- 09:15 Slnečný Rej (13)
- 09:25 Esá z pralesa (11)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (26)
- 09:40 Ruby z dúhy II (20)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 10:20 Bob staviteľ (51)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (21)
- 10:55 Zvedavkovci (11)
- 11:10 Monchhichi II (27)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (17)
- 11:25 Malý medvedík (35)
- 11:50 Panda a Kiwi (47)
- 11:55 Ovečka Shaun (24)
- 12:00 Volám sa Caillou V (1)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (13)
- 12:30 Polly Pocket (9)
- 12:35 Flopy (97)
- 12:50 Ruby z dúhy II (21)
- 13:15 Myšiak Anatole (13)
- 13:40 Malý silák Bheem (22)
- 13:45 Veselé zajačiky V (1)
- 13:50 Panda a Krash (10)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (8)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (44)
- 14:40 Maličké príšerky (8)
- 14:45 Máša a medveď (79)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (31)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (15)
- 15:20 Esá z pralesa (12)
- 15:35 Ohrozené druhy (23)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (7)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 16:25 Bob staviteľ (52)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (15)
- 16:45 Monchhichi II (28)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (19)
- 17:05 Ovečka Shaun (25)
- 17:15 Zábavné zvieratká (5)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (5)
- 17:35 Ruby z dúhy II (22)
- 18:00 Volám sa Caillou V (2)
- 18:25 Drobčekovia (3)
- 18:40 Ovečka Shaun (26)
- 18:50 Flopy (98)
- 19:10 Maličké príšerky (9)
- 19:15 Zvedavkovci (12)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (80)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (15)
- 20:05 Esá z pralesa (13)
- 20:15 Bob staviteľ II (1)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (16)
- 20:40 Slnečný Rej (14)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (32)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (18)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi II (29)
- 22:15 Myšiak Anatole (14)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (6)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (8)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (25)
- 23:35 Mášine rozprávky (25)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (14)
- 23:45 Veselé zajačiky V (2)
- 23:50 Malý silák Bheem (23)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Veneto Open
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 Amazonka Truck
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Tennessee Lottery 250
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:50 Prípady 1. oddelenia (1)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri (3)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová (Účel svätí prostriedky)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (4)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Detské hviezdy)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Maroko - architektúra a dizajn)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Záblesky vojny)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Tváre orchestra (Tváre orchestra - Slovenská filharmónia)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Súhvezdie mývala)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Tak sa na mňa prilepila
- 11:00 Spadla z oblakov (Prepad)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Bylinky pre deti)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Ako doma ...)
- 14:10 Žijem Dunajom
- 15:05 Hľadám Dunaj
- 16:00 Ako to funguje (13)
- 16:25 Fetiše socializmu (Kaskadéri doby)
- 17:00 Anjeli strážni (Belindy Carlisle)
- 17:25 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Lovci prachu)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:30 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zemetrasenie v Turecku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:50 Futbal - Copa América 2024 (24)
- 02:40 Futbal - Highlighty Serie A
- 03:35 Správy RTVS „N“
- 04:25 Góly–body–sekundy
- 04:35 Správy RTVS „N“
- 05:25 Góly–body–sekundy
- 05:35 Správy RTVS „N“
- 06:25 Góly–body–sekundy
- 06:35 Správy RTVS „N“
- 07:30 Velikáni
- 07:55 Cyklistika - Tour de France 2024 (5)
- 11:10 Futbalový magazín 2024
- 11:55 Cyklopotulky
- 17:45 ŠportMotor
- 21:40 Sila pohybu
- 22:10 Góly–body–sekundy
- 22:20 Futbal - Copa América 2024 (23)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:25 Království pirátů (1)
- 01:20 Na moll...
- 02:00 Z města pro mladé jiná cesta
- 02:20 Před půlnocí
- 02:45 Sváteční slovo velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera
- 02:50 Romantická Lednice a Valtice
- 03:10 Barvy v designu i architektuře
- 03:30 Žijeme s vírou
- 08:30 Svět zvířat (Ptáci)
- 09:20 Nádherná Amerika II (Florida)
- 18:05 Auto moto svět
- 18:25 Auto moto test
- 18:40 Bedekr (Kolín nad Rýnem)
- 19:10 Vyšívaná krása
- 19:40 Postřehy odjinud (Baskicko očima Jaroslava Skalického)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Britové volí nový parlament
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (4)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (1)
- 22:05 El Chapo III (1)
- 23:00 Poklad z půdy
- 04:30 Na plac!
- 06:10 Šťastná 7
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:40 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Tuňák se zázvorovým salátkem)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (53)
- 00:40 Moove - mobilita zítřka (54)
- 01:10 Blochovy rozbory (55)
- 01:55 Přednost v jízdě: Kia EV9 (56)
- 02:10 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (57)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (58)
- 02:35 Test automobilu: Aiways U6 Prime (59)
- 02:40 Přednost v jízdě: DS 7 (60)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (61)
- 03:05 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (62)
- 03:10 Garáž 21 (63)
- 03:40 Zprávy (64)
- 03:45 Poklady v garáži (65)
- 04:15 Poklady v garáži (66)
- 04:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (67)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (68)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:05 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Eastside Motors: Příchod Mercedesů (4)
- 07:30 Automobilové závody: Jen dětská hra? (5)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:15 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (21)
- 12:20 Garáž 21 (22)
- 12:45 Poklady v garáži (23)
- 13:15 Poklady v garáži (24)
- 13:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (25)
- 22:10 Přednost v jízdě: DS 7 (45)
- 22:25 Zprávy (46)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (47)
- 22:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (48)
- 22:45 Garáž 21 (49)
- 23:15 Poklady v garáži (50)
- 23:45 Poklady v garáži (51)