Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:10 Zpravodajské Noeviny
- 07:30 Noční univerzita
- 08:40 V pohorách po horách
- 13:55 Když bolí tělo
- 15:00 Zpravodajské Noeviny
- 15:20 Artbitr - Kulturní magazín
- 15:40 Jak potkávat svět
- 17:20 V pohorách po horách
- 18:10 Strýček Emu
- 18:30 Daruj písničku
- 19:30 Bible v písku
- 19:34 Dědek a jeho kreslený svět
- 20:05 Nebojte se...
- 21:05 Adorace
- 22:30 Modlitba růžence z Fatimy
- 23:35 Noční univerzita
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (12)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (39)
- 01:10 Esá z pralesa (8)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (24)
- 02:55 Myšiak Anatole (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (12)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 04:20 Malý medvedík (34)
- 04:45 Ruby z dúhy II (17)
- 05:10 Bob staviteľ II (29)
- 05:30 Duda a Dada (15)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (30)
- 05:55 Máša a medveď (71)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (7)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (12)
- 06:40 Veselé zajačiky (4)
- 06:45 Ovečka Shaun (34)
- 07:00 Maličké príšerky II (10)
- 07:05 Flopy (99)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (7)
- 07:25 Koyaa (6)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (10)
- 07:55 Drobčekovia II (5)
- 08:20 Veselé zajačiky (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (10)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (11)
- 09:35 Veselé zajačiky (6)
- 10:20 Bob staviteľ II (30)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:55 Zvedavkovci (8)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (16)
- 11:55 Ovečka Shaun (35)
- 12:00 Volám sa Caillou V (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (11)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy II (18)
- 13:40 Malý silák Bheem (36)
- 14:45 Máša a medveď (72)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (13)
- 15:20 Esá z pralesa (9)
- 15:35 Ohrozené druhy (7)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (19)
- 16:25 Bob staviteľ II (31)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (12)
- 16:45 Monchhichi II (25)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (31)
- 17:35 Ruby z dúhy II (19)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Ovečka Shaun (36)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (11)
- 19:15 Zvedavkovci (9)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (73)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (15)
- 20:05 Esá z pralesa (10)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (13)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi II (26)
- 22:15 Myšiak Anatole (12)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (20)
- 23:35 Mášine rozprávky (24)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (12)
- 23:50 Malý silák Bheem (37)
- 07:00 Športové sekundy
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 13:00 Martin z Martina
- 14:00 Autožurnál
- 16:30 Autožurnál
- 01:05 Správy RTVS "N"
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:10 Počasie
- 02:20 Don Matteo (Nie je čo stratiť)
- 03:20 Na krok od neba (Predstieraná smrť 1/2)
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Predstieraná smrť 2/2)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:05 Don Matteo (Pravdivá rozprávka)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etíópia - kmene, trhy)
- 16:50 Destinácie (Ghana - kráľovstvo Ašanti)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Chod sveta)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 V srdci
- 23:45 Komisár Montalbano (Stopa v piesku)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Profily - Arcélek
- 09:00 Regina
- 09:55 O mužoch, ženách a deťoch
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Odo
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlitoast)
- 14:10 Storočnica SND (4)
- 15:05 Žijeme divadlom
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Odo
- 18:40 Dimitri II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 23:00 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Král na ťahu
- 16:20 Šport
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 22:30 Šport+
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Pod pokličkou
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Halky Třešňákové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 My všichni školou povinní (3)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (15)
- 13:20 Horákovi (16)
- 14:10 Byli jsme druzí
- 14:45 Recepty doktora Kudrny
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (7)
- 16:45 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (8)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Rock for People zblízka
- 20:15 Četnické humoresky (23)
- 21:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 22:10 Gejzír
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:45 Experti
- 00:00 Kruk (1)
- 00:55 Severokorejská dynastie (2)
- 01:45 Klavír, sny a odříkání
- 02:35 Žiješ jenom 2x (8)
- 03:05 Na hranici tradic (Fašank ve Strání)
- 03:30 Zašlapané projekty (Pistole CZ 75)
- 03:50 V zajetí železné opony (Čas, který se nekrátí)
- 04:05 Záchrana stromu Slovácka
- 04:30 Kočí ze Žukova
- 05:00 Cesty víry (Lidický mučedník)
- 05:25 Dobrodružství vědy a techniky (Tropickou krajinou)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Nádherná Jižní Korea (2)
- 09:25 Egypt (4)
- 10:15 Poklady ve stínu pyramid
- 11:15 Hlubiny Středozemního moře
- 20:00 Běžná selhání
- 21:30 Krásné země z výšky (Severní Německo)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Pět let prezidentky Čaputové
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 Intim s Heidi Janků
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:55 Klenot.TV
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:45 Poklad z půdy
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy