Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 vKontexte
- 00:40 Akatist
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Spojení vierou
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 03:55 Čakanie
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Odrobiny – jedným Slovom
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Eucharistické zázraky
- 08:45 Klubovka
- 09:25 Na tónoch vďačnosti
- 10:15 Medzi nebom a zemou
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Stopy Krista v Ríme
- 14:10 Moja misia - magazín
- 14:40 Svätá omša zblízka
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 V škole Ducha
- 16:45 Quo vadis
- 17:20 Spojení vierou
- 17:55 Katolícka Austrália
- 18:25 Kambodža: Umlčaný Kristus
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 A teraz čo?
- 20:30 Fara v meste
- 21:00 U Nikodéma
- 22:00 Pod javiskom
- 23:00 Eucharistické zázraky
- 23:10 Láska a rodičovstvo
- 23:30 Nová kvalita života
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Ostrava zpívá Gospel
- 07:50 Klapka
- 09:05 Expedice Monoxylon
- 09:35 Chlapi na hoře
- 10:00 Outdoor Films s Lukášem Jasenským
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 První křesťané
- 13:20 40 let se Štěpničkou
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Grotesky Laurela a Hardyho
- 14:55 Noční univerzita
- 15:40 Poutníci času
- 16:00 V souvislostech
- 16:20 Zahrada písničkářů 2022
- 17:00 The Chosen II (5)
- 18:05 Sedmihlásky
- 18:10 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:18 V pohorách po horách
- 18:30 Výběr z vystoupení kapel na hlavní scéně Mohelnického dostavníku 2017
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:35 Střípky z ostravské archeologie
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Lidé z cest
- 21:05 Moudrost mnichů
- 21:20 Ghana – Naděje za mřížemi
- 21:45 Harfa Noemova
- 22:10 Kulatý stůl
- 23:30 Magazín Mary’s Meals
- 23:55 Folklórny svet Ľubomíra Páričku
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (2)
- 00:10 Kikoriki (20)
- 00:20 Flopy (96)
- 00:35 Šmolkovia (9)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (37)
- 01:10 Esá z pralesa (2)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (15)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop (5)
- 02:15 Panda a Krash (7)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (22)
- 02:55 Myšiak Anatole (7)
- 03:20 Monchhichi II (18)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (3)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (32)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ (38)
- 05:25 Ocko hrdina (14)
- 05:30 Duda a Dada (13)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (8)
- 05:55 Máša a medveď (65)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (1)
- 06:30 Ocko hrdina (15)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (10)
- 06:40 Veselé zajačiky IV (9)
- 06:45 Ovečka Shaun (11)
- 06:55 Eggy Pops (5)
- 07:00 Maličké príšerky II (18)
- 07:05 Flopy (113)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (20)
- 07:25 Koyaa (5)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (20)
- 07:55 Drobčekovia II (4)
- 08:10 Máša a medveď (66)
- 08:20 Veselé zajačiky IV (10)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (3)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (5)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (33)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (9)
- 09:15 Slnečný Rej (7)
- 09:25 Esá z pralesa (2)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (11)
- 09:40 Ruby z dúhy II (11)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 10:20 Bob staviteľ (39)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (18)
- 10:55 Zvedavkovci (2)
- 11:10 Monchhichi II (18)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (14)
- 11:25 Malý medvedík (32)
- 11:50 Panda a Kiwi (44)
- 11:55 Ovečka Shaun (12)
- 12:00 Volám sa Caillou V (21)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (7)
- 12:30 Polly Pocket (6)
- 12:35 Flopy (113)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:15 Myšiak Anatole (7)
- 13:40 Malý silák Bheem (16)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (12)
- 13:50 Panda a Krash (7)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (5)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (38)
- 14:40 Maličké príšerky II (19)
- 14:45 Máša a medveď (67)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (25)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (9)
- 15:20 Esá z pralesa (3)
- 15:35 Ohrozené druhy (20)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (1)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 16:25 Bob staviteľ (40)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (6)
- 16:45 Monchhichi II (19)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (10)
- 17:05 Ovečka Shaun (13)
- 17:15 Zábavné zvieratká (2)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (51)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (22)
- 18:25 Drobčekovia II (5)
- 18:40 Ovečka Shaun (14)
- 18:50 Flopy (112)
- 19:10 Maličké príšerky II (20)
- 19:15 Zvedavkovci (3)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (68)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (12)
- 20:05 Esá z pralesa (4)
- 20:15 Bob staviteľ (41)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (7)
- 20:40 Slnečný Rej (8)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (26)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (15)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi II (20)
- 22:15 Myšiak Anatole (8)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (52)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (2)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (22)
- 23:35 Mášine rozprávky (22)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (8)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (13)
- 23:50 Malý silák Bheem (17)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Tennessee Lottery 250
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:40 Správy RTVS "N"
- 01:35 Počasie
- 01:45 Toni - pôrodný asistent (Prvá trieda)
- 03:15 Hotel Portofino (6)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Gastromap
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Každému sa všetko vráti)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (1)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Muž od vozíkov)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - Palenque)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Ťažká skúška)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:55 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:10 Športovec mesiaca 2024 (Tipos Športovec mesiaca)
- 20:15 Počasie
- 20:30 Cesta z města
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Balenie na výlet)
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Ahoj Romale
- 09:00 Vnímanie
- 09:25 Hurá na letný byt (Mariage)
- 10:25 Aký požičaj,taký vráť
- 11:00 Spadla z oblakov (Zjavenie)
- 11:25 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Tatry, Spiš, Pieniny)
- 12:30 Herbárium (Púpava)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Svetobežníci)
- 16:00 Ako to funguje (10)
- 16:25 Fetiše socializmu (Montérky v minisukni)
- 17:00 Anjeli strážni Boney M a B.Farrella
- 17:25 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Krabička na tajomstvo)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 My deti zo stanice Zoo
- 00:30 Počasie
- 00:40 Góly-body-sekundy
- 01:00 Správy :24
- 01:25 Šport :24
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Počasie
- 03:00 Večera s Havranom: Havran na ceste: Kvačianska dolina - Poloniny
- 04:00 Správy :24
- 04:25 Počasie
- 04:35 Archív :24
- 05:00 Správy :24
- 05:25 Počasie
- 05:35 KULTÚRA SK
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Polarizácia v spoločnosti
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:40 Návraty 2024
- 01:50 Futbal - Copa América 2024 (19)
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:55 Cyklistika - Tour de France 2024 (2)
- 10:55 Cyklopotulky
- 11:05 Futbal - Copa América 2024 (20)
- 17:30 Hokejbal
- 20:20 Futbalový magazín
- 21:00 Futbal - Copa América 2024 (19)
- 22:50 Góly–body–sekundy
- 23:00 Futbal - Copa América 2024 (20)
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:35 Hobby naší doby
- 01:10 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Koptashow
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:25 Péče o krajinu
- 03:55 Zahrada je hra
- 04:15 Chalupa je hra
- 04:40 Bydlení je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby
- 06:30 Na cestě po jihu Argentiny
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (5)
- 09:40 Zapomnětlivost
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Polopatě
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Kdo chce kam...
- 15:10 Nemocnice na kraji města (6)
- 16:10 Magnum (Nezvěstný)
- 17:00 Na cestě po irském Munsteru
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Svět pod hlavou (1)
- 21:10 Neviditelní (2)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (2)
- 22:45 Sisi (5)
- 23:40 Angličanka (1)
- 04:15 Folklorní výlety
- 04:40 My jsme hoši ze Zlatník
- 05:05 Zázračné studánky (Kolem Krvomlýna do pekla)
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 06:00 Míříme ke Slunci - průzkum extrémních teplot
- 06:30 Kempování - podoby jedné vášně
- 07:20 Krásy evropského pobřeží (Ve stínu Fastnetu)
- 07:30 Americké pobřeží z výšky
- 12:15 Babylon
- 12:45 Cesty víry (Na cestě k všímavosti)
- 13:10 Televizní klub neslyšících
- 13:40 Peklo na zemi (1)
- 20:00 Válka Roseových
- 22:00 15 Minut
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:04 Zprávy
- 15:07 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 Příběh velké lásky - Jiří a Andrea Bartoškovi
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (1)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství Stelly Zázvorkové
- 20:55 Tajemství Vladimíra Menšíka
- 21:50 Poklad z půdy
- 23:00 Cyranův ostrov (1)
- 23:35 Intim s Heidi Janků
- 02:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:25 Ostříháno
- 04:45 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Čokoládový fondán)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Penne s paprikovou klobásou)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:05 Přednost v jízdě: SsangYong Korando e-Motion (51)
- 00:15 Milujeme auta (52)
- 00:45 Eastside Motors: Návrat do budoucnosti (53)
- 01:35 Geniální exotická auta: Audi A2 (54)
- 02:05 Přednost v jízdě: Mercedes EQE (55)
- 02:15 Rychlé kolo: Audi S3 (56)
- 02:45 Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (57)
- 03:15 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (58)
- 03:40 Moove - mobilita zítřka (59)
- 04:10 Blochovy rozbory (60)
- 04:55 Přednost v jízdě: Kia EV9 (61)
- 05:10 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (62)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:45 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (3)
- 06:25 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (4)
- 06:40 Rychlé kolo: Mazda MX5 Yusho (5)
- 07:10 Drag Race: BMW M Festival (6)
- 07:40 Racing Files: 24 hodin v Le Mans (7)
- 08:10 Blochovy rozbory (8)
- 08:40 Blochovy rozbory (9)
- 09:00 Přednost v jízdě: SsangYong Korando e-Motion (10)
- 09:10 Milujeme auta (11)
- 09:40 Zprávy (12)
- 09:45 Eastside Motors: Návrat do budoucnosti (13)
- 12:15 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (18)
- 12:40 Zprávy (19)
- 12:45 Moove - mobilita zítřka (20)
- 13:15 Blochovy rozbory (21)
- 14:00 Přednost v jízdě: Kia EV9 (22)
- 14:15 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (23)
- 14:20 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (24)
- 14:40 Test automobilu: VW ID.4 Pro Performance (25)
- 14:45 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (26)
- 15:00 Zprávy (27)
- 15:05 Sedm nejrychlejších (28)
- 15:20 Garáž 21 (29)
- 15:45 Poklady v garáži (30)