Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 On Tour (Ruta del Altiplano)
- 00:27 Vista Point (Cuba)
- 00:54 Planet Terra (The Jacobite)
- 01:00 Travel Stories (Gyarong Valley)
- 01:11 Global Treasures (Spissky hrad)
- 01:22 Esovision (Desert Oasis)
- 01:50 Global Treasures (Xumifushou Miao)
- 02:00 Vista Point (Vancouver)
- 02:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 02:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 03:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 03:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 03:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 03:50 Global Treasures (Harar)
- 04:00 Vista Point (Ticino)
- 04:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 04:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 04:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 04:54 Planet Terra (Sirmione)
- 05:00 Vista Point (Berlin)
- 05:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 05:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 05:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 05:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 06:00 7 Days (Alto Adige)
- 06:53 Planet Terra (Aksum)
- 07:00 Vista Point (Mandalay)
- 07:27 Global Treasures (Jaipur)
- 07:38 Planet Terra (Kashan)
- 07:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 07:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 10:00 Terra Mystica (Angkor)
- 10:28 Global Treasures (Knossos)
- 10:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 10:50 Global Treasures (Kyoto)
- 11:00 Vista Point (Quito)
- 11:27 On Tour (Hurtigruten)
- 11:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 14:00 7 Days (Java)
- 14:53 Planet Terra (Toledo)
- 15:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 15:29 Vista Point (Marseille)
- 15:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 18:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 18:27 Vista Point (Lapland)
- 18:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 19:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 19:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 20:00 Vista Point (Denver)
- 20:27 Global Treasures (Geghard)
- 20:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 20:43 Global Treasures (Karnak)
- 20:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 21:00 Vista Point (Tallinn)
- 21:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 21:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 22:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 22:27 Vista Point (Casablanca)
- 22:54 Planet Terra (Ibiza)
- 23:00 Nature Wonders (Acadia)
- 23:11 Global Treasures (Kailash)
- 23:22 Vista Point (Lisboa)
- 23:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 00:40 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 VESELE Z POSTELE
- 08:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:00 COUNTRY OKÉNKO
- 09:25 ŠLÁGR STUDIO
- 11:05 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:05 MOJE ŘEMESLO
- 14:30 LÉTO S MUZIKOU
- 16:30 HARMONIKY
- 17:00 KÁVIČKA S KOLLÁROVCAMI
- 18:25 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 18:55 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:00 VŠECHNO NEJLEPŠÍ
- 20:20 ŠLÁGR KLUB NA CESTÁCH
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 11:47 TELESHOPPING
- 12:02 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:23 PREMIUM PARTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HARMONIKY
- 09:05 POP ZÁBAVA
- 09:45 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 11:30 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 12:10 CHVILKA S COUNTRY
- 12:40 HARMONIKY
- 13:20 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 14:00 ŠLÁGR MARKET
- 15:05 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 15:35 ČAS NA DECHOVKU
- 16:50 TELESHOPPING
- 17:05 BLACK BAND
- 17:30 POP ZÁBAVA
- 18:00 ŠLÁGR MARKET
- 19:00 PANTŮČKOVA PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
- 19:35 COUNTRY
- 20:15 LEGENDY ŠLÁGRU
- 20:40 COUNTRY
- 21:25 HARMONIKY
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:15 Semja na ura!
- 00:40 Drakoshija
- 01:35 DinoSiti
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Mashiny skazki
- 04:00 Oranzhevaja korova
- 04:55 Carevny
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:25 Luntik
- 07:30 KOShEChKI-SOBAChKI
- 09:00 Tri kota
- 10:40 Sonja i Ljonja
- 12:00 Fiksiki. Dajj pjat!
- 13:10 Malyshariki idut v detskijj sad
- 14:35 Um i Khrum
- 15:30 Tikabo
- 16:20 Eralash
- 17:25 Smeshariki. Novye prikljuchenija
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Turbozavry
- 21:30 Gerojjchiki
- 22:50 Eralash
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 01:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Coffee & TV
- 12:00 Hot.now
- 13:00 Countdown Deluxe
- 15:00 Teufel Top Ten
- 15:51 Hits Only
- 17:00 Update Deluxe
- 18:00 Hits Only
- 19:00 New Arrivals
- 20:00 Chefsessel
- 22:00 Top 25