Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Tvorivo
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Pod javiskom
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Týždeň s...Farnosťou Rad
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 František - pápež prekvapení
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:10 Na tónoch vďačnosti
- 17:00 Katolícka Austrália
- 17:30 Kambodža: Umlčaný Kristus
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia - magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Prehľad katolíckych periodík
- 20:30 BIBLIA: Dávid
- 22:00 Správy zo Svätej zeme
- 22:25 Dá sa to aj inak
- 22:45 Vtáčik
- 23:15 Quo vadis
- 23:45 Z prameňa
- 00:10 Dotyky múzy
- 00:40 Kouzlo Vysokej nad Kysucou
- 01:10 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Na pořadu rodina (7)
- 07:05 Malina Brothers & Kateřina Garcia na Folkových prázdninách
- 07:30 Květnov
- 07:40 Lidé z cest
- 08:45 V pohorách po horách
- 09:00 Strážnice žije!
- 09:10 Grotesky Bustera Keatona
- 10:15 Co pro tebe znamená Campfest
- 10:35 Přesah
- 11:30 Strážnice žije!
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Duchovní krajina Novohradských hor
- 13:15 Dokonalá radost
- 13:45 Bible v písku
- 14:00 Dům ze skla?
- 15:05 Zachraňme kostely
- 15:30 Klapka
- 16:35 V pohorách po horách
- 16:45 Bazilika s tajemným světlem (4)
- 17:00 Dokořán
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:14 Ztracená ovečka
- 18:25 Šéguové - děti z ulic Lubumbashi
- 19:05 Přejeme si...
- 19:20 Můj chrám
- 19:45 Strážnice žije!
- 20:00 Slavnostní zahájení MFF
- 20:30 Z duše země zrozená...
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (46)
- 00:10 Kikoriki (12)
- 00:20 Flopy (100)
- 00:35 Šmolkovia (32)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (3)
- 01:10 Esá z pralesa (4)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (47)
- 01:35 Volám sa Caillou V (2)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (13)
- 02:15 Panda a Krash (25)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (14)
- 02:55 Myšiak Anatole (18)
- 03:20 Monchhichi (15)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 04:20 Malý medvedík (12)
- 04:45 Ruby z dúhy II (14)
- 05:10 Bob staviteľ (27)
- 05:25 Ocko hrdina (25)
- 05:30 Duda a Dada (5)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (6)
- 05:55 Máša a medveď (37)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (6)
- 06:30 Ocko hrdina (26)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (8)
- 06:40 Veselé zajačiky III (24)
- 06:45 Ovečka Shaun (2)
- 06:55 Eggy Pops (3)
- 07:00 Maličké príšerky II (9)
- 07:05 Flopy (100)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (19)
- 07:25 Koyaa (4)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (18)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (37)
- 08:20 Veselé zajačiky III (25)
- 08:30 Fíha Tralala (4)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (3)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (6)
- 09:15 Slnečný Rej (17)
- 09:25 Esá z pralesa (4)
- 09:35 Veselé zajačiky III (26)
- 09:40 Ruby z dúhy II (14)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (8)
- 10:20 Bob staviteľ (28)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (17)
- 10:55 Zvedavkovci II (7)
- 11:10 Monchhichi (15)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (15)
- 11:25 Malý medvedík (12)
- 11:50 Panda a Kiwi (43)
- 11:55 Ovečka Shaun (3)
- 12:00 Volám sa Caillou V (2)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (3)
- 12:30 Polly Pocket (5)
- 12:35 Flopy (101)
- 12:50 Ruby z dúhy II (15)
- 13:15 Myšiak Anatole (18)
- 13:40 Malý silák Bheem (12)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (1)
- 13:50 Panda a Krash (25)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (3)
- 14:40 Maličké príšerky II (10)
- 14:45 Máša a medveď (38)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (9)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (9)
- 15:20 Esá z pralesa (5)
- 15:35 Ohrozené druhy (19)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (47)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 16:25 Bob staviteľ (29)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (4)
- 16:45 Monchhichi (16)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (7)
- 17:05 Mucha Why (22)
- 17:15 Zábavné zvieratká (17)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (35)
- 17:35 Ruby z dúhy II (16)
- 18:00 Volám sa Caillou V (3)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Ovečka Shaun (4)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (19)
- 19:15 Zvedavkovci II (8)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (39)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (11)
- 20:05 Esá z pralesa (6)
- 20:15 Bob staviteľ (27)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (5)
- 20:40 Slnečný Rej (18)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (10)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (48)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi (17)
- 22:15 Myšiak Anatole (19)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (36)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (48)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (14)
- 23:35 Mášine rozprávky (14)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (4)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (2)
- 23:50 Malý silák Bheem (13)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:20 ARIES RACING pokračuje v úspešnej sezóne
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Drahomír Piok
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Veneto Open 2024
- 14:15 Amazonka Truck
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open 2024
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open 2024
- 22:00 Topspeed
- 22:20 ARIES RACING pokračuje v úspešnej sezóne
- 22:30 Drahomír Piok
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 01:10 Správy RTVS "N"
- 02:00 Góly - body - sekundy
- 02:20 Počasie
- 02:25 Vraždy v Arcachone
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Komu sláva, tomu česť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Bryndza)
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:05 Don Matteo (Láska bez záväzkov)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Mexiko - liečitelia)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Maj ma rád)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:45 Mimoriadny príhovor ministra školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR Tomáša Druckera
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Cestou necestou (Rio de Janeiro)
- 22:30 Kasíno
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Šampónová polievka)
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 09:00 Regina
- 10:00 Tristotridsaťtri strieborných prepelíc
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 14:05 Storočnica SND (9)
- 15:00 Storočnica SND (10)
- 16:00 Ako to funguje (9)
- 16:30 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
- 16:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
- 17:30 Zázračný ateliér
- 17:55 Čo budeme robiť
- 18:10 Superveda
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Medvedík Pompon (Vstať ľavou nohou)
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Doma chutí najlepšie
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (14)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 07:15 Tipos Iná liga
- 07:45 Cyklistika - Okolo Slovenska 2024 (2)
- 12:10 Cyklopotulky
- 12:20 Volejbal - Liga národov 2024
- 13:20 Futbal - Copa América 2024 (14)
- 15:10 ŠportMotor
- 15:30 Cyklistika - Okolo Slovenska 2024 (3)
- 21:55 Góly–body–sekundy
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Zdravý les
- 13:45 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Naďa Urbánková)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (39)
- 13:25 Bažanti jdou do boje
- 14:50 Sousedé
- 15:25 Úsměvy Laďky Kozderkové
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po jihu Argentiny
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (20)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Muzeum Vysočiny Jihlava)
- 20:20 Doktor Martin 2 (8)
- 21:15 Všechnopárty
- 00:55 Kruk (3)
- 01:50 Rozdělený mozek
- 02:40 Na hranici tradic (Kovář z Valmezu)
- 03:05 Tajemství Medvědí jeskyně
- 03:25 V zajetí železné opony (Potížista)
- 03:35 Strom života
- 04:05 Před půlnocí
- 04:30 Zahradní slavnost
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:50 Kdo chce s vlky žíti
- 11:25 Sovy, strážci sadů, Japonsko
- 11:50 Cyklodálky (8)
- 20:00 Nezanechat stopy
- 22:45 Sarajevo 1914
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Události v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:30 Televizní debata Biden versus Trump
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Naše zprávy
- 00:50 Příběh velké lásky - Karel Gott a Ivana Macháčková
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Hana a Karel Heřmánkovi
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 André Rieu - Šťastné dny jsou zase tu
- 03:55 Ostříháno
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Co bude dnes k večeři? (Dýňový krém)
- 06:00 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Co bude dnes k večeři? (Králík na zelenině)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Vraždy v Pregau (3)
- 22:05 El Chapo II (10)
- 23:00 El Chapo II (11)
- 00:15 Zpětný chod: Toyota Celica (51)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: Saab 900 (52)
- 00:45 Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (53)
- 01:15 Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (54)
- 01:45 Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (55)
- 02:15 Blochovy rozbory (56)
- 02:45 Blochovy rozbory (57)
- 03:05 Přednost v jízdě: SsangYong Korando e-Motion (58)
- 03:15 Milujeme auta (59)
- 03:45 Eastside Motors: Návrat do budoucnosti (60)
- 04:35 Geniální exotická auta: Audi A2 (61)
- 05:05 Přednost v jízdě: Mercedes EQE (62)
- 05:15 Moove - mobilita zítřka (1)
- 05:45 Blochovy rozbory (2)
- 06:30 Přednost v jízdě: Kia EV9 (3)
- 06:45 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (4)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (5)
- 07:10 Přednost v jízdě: DS FE23 Formule E (6)
- 07:25 Zprávy (7)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (8)
- 07:45 Blochovy rozbory (9)
- 18:00 Zprávy (35)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (36)
- 18:20 Garáž 21 (37)
- 18:45 Poklady v garáži (38)
- 19:15 Poklady v garáži (39)
- 19:45 Zpětný chod: Toyota Celica (40)