Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Když bolí duše
- 06:05 Cesta k andělům
- 09:20 V pohorách po horách
- 09:30 V souvislostech
- 10:15 Noční univerzita
- 14:05 Groteska Harolda Lloyda
- 18:35 Paměť národa - Tváře vzdoru 1989
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 19:30 Bible v písku
- 21:05 Moudrost mnichů
- 00:35 Šmolkovia (11)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (38)
- 01:35 Volám sa Caillou V (23)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (23)
- 02:55 Myšiak Anatole (9)
- 03:20 Monchhichi II (21)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 04:20 Malý medvedík (33)
- 04:45 Ruby z dúhy II (14)
- 05:10 Bob staviteľ II (26)
- 05:30 Duda a Dada (14)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (28)
- 05:55 Máša a medveď (68)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (4)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (11)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (25)
- 06:45 Ovečka Shaun (31)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (6)
- 07:25 Koyaa (5)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (8)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:10 Máša a medveď (68)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (26)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (9)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (8)
- 09:35 Veselé zajačiky (1)
- 10:20 Bob staviteľ II (27)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:55 Zvedavkovci (5)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (15)
- 11:55 Ovečka Shaun (32)
- 12:00 Volám sa Caillou V (23)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (9)
- 12:30 Polly Pocket (12)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy II (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (34)
- 13:45 Veselé zajačiky (2)
- 16:25 Bob staviteľ II (28)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (9)
- 16:45 Monchhichi II (22)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (29)
- 17:35 Ruby z dúhy II (16)
- 18:00 Volám sa Caillou V (24)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (33)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (9)
- 19:15 Zvedavkovci (6)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (70)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (14)
- 20:05 Esá z pralesa (7)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (10)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi II (23)
- 22:15 Myšiak Anatole (10)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (18)
- 23:35 Mášine rozprávky (23)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (10)
- 23:45 Veselé zajačiky (3)
- 23:50 Malý silák Bheem (35)
- 07:00 Športové sekundy
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:30 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 02:45 Don Matteo (Rodinné záležitosti)
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:05 Peniaze
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Predstieraná smrť 1/2)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:35 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Nie je čo stratiť)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - národné parky, rieka Omo)
- 16:50 Destinácie (Haiti a Dany Laferriere)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Rovno do srdca)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Stopa v piesku)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Český
- 08:30 Poľský magazín
- 09:00 Regina
- 09:55 Moliére
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Odo
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlisrdiečka)
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Večera s Havranom
- 23:05 Láska pod kapotou
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:55 Správy RTVS „N“
- 04:45 Góly–body–sekundy
- 05:45 Góly–body–sekundy
- 06:45 Góly–body–sekundy
- 23:00 Góly–body–sekundy
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:35 Život je pes (1)
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (5)
- 09:55 Olympic
- 10:07 Kořeny lesa (6)
- 10:10 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 16:45 Na cestě po Tenerife
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (7)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 01:50 Konec války v barvě (3)
- 02:35 Na hranici tradic (Vlasta Grycová – hlas z Kopanic)
- 03:05 Před půlnocí
- 03:30 Sabotáž
- 04:00 Babylon
- 04:25 Počesku (Svatý Tomáš a Vítkův kámen)
- 04:35 Slunce v Galerijní ulici
- 05:00 Šestinedělí napospas
- 05:30 Cyklodálky (6)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Zvířecí špioni pod hladinou (1)
- 09:25 Výborná SHOW
- 12:00 Nedej se (Lanovka z ptačí perspektivy)
- 12:20 Občanské noviny (Ostrůvky života)
- 12:30 Krajinou Madagaskaru
- 13:10 Makak medvědí, Thajsko
- 13:35 S rodinou pumy
- 14:20 Vzpomínky na Den D (2)
- 15:05 Chico
- 15:35 Hlubiny Středozemního moře
- 18:10 Nádherná Amerika II (Arizona)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 23:10 Egypt (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Intim s Heidi Janků
- 00:35 Moje zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 03:55 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:15 Blochovy rozbory (44)
- 09:15 Blochovy rozbory (9)
- 14:15 Blochovy rozbory (23)
- 19:35 Blochovy rozbory (33)
- 00:30 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 12:15 TELESHOPPING
- 15:00 STUDIO VE TŘI
- 17:55 POVÍDEJ - TO NEJLEPŠÍ
- 19:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 20:20 PESNIČKY Z KASÍNA