Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Večer z nádvoria
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Honduras: Skôr, než odídu
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Katolícka Austrália
- 03:55 Svätá zem - chrám nádeje
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Prehľad katolíckych periodík
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Na ceste v rodine
- 09:05 LUXáreň
- 09:35 Týždeň s... Farnosťou Dolné Orešany
- 09:40 Svätá omša zblízka
- 09:50 Odrobiny – jedným Slovom
- 10:00 Spravodajský súhrn
- 10:20 Odrobiny – jedným Slovom
- 10:30 Svätá omša v posunkovom jazyku
- 12:00 Anjel Pána
- 12:15 A teraz čo?
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Na tónoch vďačnosti
- 14:20 Ex
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 TV LUX deťom
- 15:35 Brat František
- 16:05 Rozprávočka
- 16:20 Uzdravujúca rieka
- 18:00 Nová kvalita života
- 18:10 Jeden na jedného
- 18:30 Dá sa to aj inak
- 18:45 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 František - pápež prekvapení
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 00:00 Nebojte se...
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Folkloristé ze Žiliny
- 07:30 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka - Slovensko - Vysoké Tatry
- 07:45 Harfa Noemova
- 08:05 Slovo na neděli
- 08:25 Bohoslovci – Sloužit se všemi dary
- 09:05 Cvrlikání
- 10:10 Poutníci času
- 10:30 Mše svatá
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 V souvislostech
- 12:40 Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
- 13:20 Muzikanti, hrajte
- 14:00 Outdoor Films
- 15:35 Jano Köehler
- 16:45 Artbitr - Kulturní magazín
- 17:00 The Chosen II (4)
- 18:15 Sedmihlásky
- 18:20 Ovečky
- 18:35 Bratr oheň: Bratři v Maroku
- 19:00 Strýček Emu
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Naši - osobnosti lidové kultury - Zdeněk Bláha
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Dokořán
- 20:50 Svatý Eligius
- 21:50 Benefiční koncert pro neziskovou organizaci Na počátku
- 23:20 Buon giorno s Františkem
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (41)
- 00:10 Kikoriki (7)
- 00:20 Flopy (102)
- 00:35 Šmolkovia (26)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (50)
- 01:10 Esá z pralesa (41)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (38)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (7)
- 02:15 Panda a Krash (20)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (9)
- 02:55 Myšiak Anatole (8)
- 03:20 Monchhichi (1)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 04:20 Malý medvedík (6)
- 04:45 Ruby z dúhy (25)
- 05:10 Bob staviteľ (11)
- 05:25 Ocko hrdina (15)
- 05:30 Duda a Dada (26)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (49)
- 05:55 Máša a medveď (23)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (40)
- 06:30 Ocko hrdina (16)
- 06:35 Zábavné zvieratká (11)
- 06:45 Bob staviteľ (12)
- 06:55 Ovečka Shaun II (27)
- 07:00 Maličké príšerky (18)
- 07:05 Volám sa Caillou - špeciál (5)
- 08:00 Flopy (102)
- 08:20 Ruby z dúhy (26)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (15)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára III (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (49)
- 09:15 Slnečný Rej (7)
- 09:25 Esá z pralesa (41)
- 09:35 Veselé zajačiky III (1)
- 09:40 Ruby z dúhy (25)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (8)
- 10:20 Bob staviteľ (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Maličké príšerky (19)
- 10:55 Zvedavkovci (41)
- 11:10 Monchhichi (1)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (10)
- 11:25 Malý medvedík (6)
- 11:50 Dumper a Skoop IV (7)
- 12:00 Eggy Pops II (11)
- 12:05 Maličké príšerky (20)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (3)
- 12:15 Ovečka Shaun II (28)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (33)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy (26)
- 13:15 Myšiak Anatole (8)
- 13:40 Malý silák Bheem (3)
- 13:45 Veselé zajačiky III (2)
- 13:50 Panda a Krash (20)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (8)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (50)
- 14:40 Maličké príšerky (21)
- 14:45 Máša a medveď (23)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (25)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (9)
- 15:20 Esá z pralesa (42)
- 15:35 Jahôdka a jej kamaráti - film
- 17:05 Bob staviteľ (11)
- 17:15 Zábavné zvieratká (12)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (9)
- 17:35 Ruby z dúhy II (1)
- 18:00 Volám sa Caillou V (19)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Ovečka Shaun II (29)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (9)
- 19:15 Zvedavkovci (42)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (24)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (6)
- 20:05 Esá z pralesa (43)
- 20:15 Bob staviteľ (14)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (16)
- 20:40 Slnečný Rej (8)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (26)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (38)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi (2)
- 22:15 Myšiak Anatole (9)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (26)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (38)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (9)
- 23:35 Mášine rozprávky (9)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (34)
- 23:45 Veselé zajačiky III (3)
- 23:50 Duda a Dada (26)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Amazonka Truck
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Drahomír Piok
- 15:45 Veneto Open 2024
- 17:45 Motoring
- 18:30 Autožurnál
- 19:00 Výběrová auta
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Sci Aps 200
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Futbal
- 22:00 Drahomír Piok
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME v karate
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:55 Počasie
- 03:05 Neskoro večer
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:55 Počasie
- 05:00 Nebíčko v papuľke
- 05:35 Cestou necestou (Nikaragua)
- 06:05 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 06:20 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom prestali maškrtiť)
- 06:25 Jakub a Flip
- 06:40 Nezbedný havran
- 06:50 Splat a Harry
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Mimi a Líza: Záhrada
- 07:40 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Konská sila)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:05 Údolie Muminovcov II (Piskla a Viskla)
- 08:25 Šéfkuchár Shane (Kokosový beh)
- 08:40 Zázračný ateliér
- 09:05 Príbeh rieky Poprad (9)
- 09:35 Autosalón
- 10:00 Pohľady zhora III (Wyoming zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:05 Občan za dverami
- 13:30 Peniaze
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Bryndza)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (5)
- 23:05 Fantomas sa hnevá
- 00:50 Bolo nás jedenásť (2)
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:50 Přestávka ve vysílání
- 08:20 Chochmesovci (Nakupovanie)
- 08:35 Farmárska revue
- 09:00 Hubačka
- 09:15 Na rybách - Petrov zdar
- 09:40 Na zelenej adrese
- 16:10 Dizajn doma (Ivan Čobej)
- 16:25 Dizajn doma (Ferdinand Chrenka)
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 17:50 Lov slov
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:50 Slovo
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Marhuľový ostrov
- 21:55 Sofiina voľba
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 00:55 Slovensko v obrazoch
- 01:20 Týždeň vo svete
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Sobotné dialógy
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly-body-sekundy
- 05:05 Týždeň vo svete
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:10 Sobotné dialógy
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Komentáre dňa
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 KULTÚRA SK
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:20 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:05 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Občan za dverami
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:30 Šport :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Slovensko v obrazoch
- 23:55 Správy :24
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Futbal - Copa América 2024 (4)
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Futbal - Copa América 2024 (3)
- 22:00 Volejbal - Liga národov 2024
- 23:40 Góly–body–sekundy
- 23:50 Futbal - Copa América 2024 (5)
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekomnomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Zdravý les
- 13:45 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1964
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Hodnosti navzdory)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Koptashow
- 02:35 Na forbíně TM
- 03:15 O co tančil Ondrej Nepela
- 04:10 Banánové rybičky
- 04:35 Kuchaři a trampové
- 05:05 Medná kráva
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chalupáři (1)
- 07:20 Každý má svůj stín
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (5)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O víle Arnoštce
- 14:00 Rudá Divuše
- 14:50 Spící princ
- 15:35 "Já to tedy beru, šéfe...!"
- 18:05 Chalupáři (2)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ dvou básníků
- 21:25 Zlatá hokejka 2024
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Škoda lásky
- 01:25 Litviněnko (4)
- 02:10 Svatobořice-Mistřín
- 02:40 K hudbě našich prapradědů
- 03:00 Historie.cs
- 03:55 Indiánská náboženství
- 16:10 Král hroch
- 17:05 Tajemství skrytá v písku (3)
- 17:50 Cyklodálky (8)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Týden v politice
- 09:32 Týden v kultuře
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:30 Pietní akt k 82. výročí vyhlazení osady Ležáky
- 11:30 Studio ČT24
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:05 Interview Speciál
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 Příběh velké lásky - Pavol Habera a Daniela Peštová
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:30 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Václav Noid Bárta
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:25 Vraždy v Pregau (2)
- 16:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Hana Zagorová a Štefan Margita
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Tajemství Seana Conneryho
- 20:50 Tajemství Catherine Zety-Jones
- 21:20 Kurňa, co to je?
- 22:30 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:05 Exploziv
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 02:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (13)
- 22:10 El Chapo II (9)
- 23:10 Intim s Heidi Janků
- 00:10 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:20 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 00:00 Sedm nejrychlejších (46)
- 00:15 Garáž 21 (47)
- 00:40 Zprávy (48)
- 00:45 Poklady v garáži (49)
- 01:15 Poklady v garáži (50)
- 01:45 Zpětný chod: Porsche 944 S (51)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: Porsche Boxter (52)
- 02:15 Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (53)
- 02:45 Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (54)
- 03:15 Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (55)
- 03:45 Blochovy rozbory (56)
- 04:10 Blochovy rozbory (57)
- 04:40 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (58)
- 04:45 Milujeme auta (59)
- 05:15 Rychlé kolo: AC Schnitzer Mini Coupé (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Lotus Exige S (2)
- 06:10 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (5)
- 07:45 Icon - návrat do budoucnosti (6)
- 18:15 Icon - návrat do budoucnosti (31)
- 18:45 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (32)
- 18:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (33)
- 19:10 Test automobilu: Renault Kangoo (34)
- 19:15 Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (35)
- 19:30 Zprávy (36)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (37)
- 19:50 Garáž 21 (38)
- 00:00 Global Treasures (Samarqand)
- 00:12 Vista Point (Oslo)
- 00:38 Global Treasures (Bali)
- 00:50 Nature Wonders (Hohe Tauern)
- 01:00 Cosmos Global (Historic Germany)
- 01:53 Planet Terra (Orkhonii Khundii)
- 02:00 7 Days (Namibia)
- 02:53 Planet Terra (Bonaire)
- 03:00 Nature Parks (Monte Etna)
- 03:30 Vista Point (Yunnan)
- 04:00 7 Days (Brasil)
- 04:55 Planet Terra (Telc)
- 05:00 Vista Point (Riga)
- 05:27 On Tour (Lan Na)
- 05:54 Planet Terra (Oeland)
- 06:00 On Tour (The Kings Way)
- 06:27 Nature Wonders (Awash Park)
- 06:38 Planet Terra (Jokhang)
- 06:43 Global Treasures (Bern)
- 06:54 Planet Terra (Great Wall)
- 07:00 Vista Point (Apulia)
- 07:27 Global Treasures (Yazd)
- 07:38 Planet Terra (Dinkelsbuehl)
- 07:43 Global Treasures (Chavin de Huantar)
- 07:54 Planet Terra (Parque Nacional Cajas)
- 08:00 On Tour (Arctica)
- 08:27 Vista Point (Buenos Aires)
- 08:54 Planet Terra (Opatija)
- 09:00 Vista Point (Metropolis Wien)
- 09:27 Nature Wonders (Monument Valley)
- 09:38 Planet Terra (Meiji Mura)
- 09:43 Global Treasures (Kykkos)
- 09:54 Planet Terra (Portofino)
- 12:00 Doc Time (Rock Churches in Tigray)
- 12:48 Global Treasures (El Escorial)
- 13:00 Terra Mystica (Stonehenge)
- 13:27 Nature Wonders (Capitol Reef)
- 13:38 Planet Terra (Paro)
- 13:43 Global Treasures (Trogir)
- 13:54 Planet Terra (Chuquicamata)
- 16:00 On Tour (Wachau Cruise)
- 16:29 Vista Point (Mumbai)
- 16:55 Planet Terra (Kobenhavn)
- 17:00 Vista Point (Palma de Mallorca)
- 17:27 Global Treasures (Malacca)
- 17:38 Planet Terra (Gyoer)
- 17:43 Global Treasures (Pompeii)
- 17:54 Planet Terra (Hue)
- 20:00 Global Treasures (Olomouc)
- 20:12 Vista Point (Seoul)
- 20:39 Regio (Advent am Woerthersee)
- 20:50 Global Treasures (Turku)
- 21:00 On Tour (Mukuba Express)
- 21:29 Vista Point (Costa del Sol)
- 21:55 Planet Terra (Red Sea)
- 22:00 Esovision (Caribbean Dreams)
- 22:27 Global Treasures (Malbork Castle)
- 22:38 Planet Terra (Sagaing)
- 22:43 Global Treasures (Izola)
- 22:54 Planet Terra (Victoria Falls)
- 23:00 Nature Parks (Tatry NP)
- 23:48 Nature Wonders (Gal Chuluu)
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 SOBOTNÍ HITPANORAMA
- 08:00 PETERKA & SPOL.
- 08:30 NOVINKY NA ŠLÁGRU
- 08:50 CHVILKA S COUNTRY
- 09:15 NÁLADA No.1
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:50 MOJE ŘEMESLO
- 14:15 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 14:45 HUDBA BEZ HRANIC
- 16:40 HARMONIKO, HRAJ...
- 17:00 MOJE NEJ PÍSNIČKY
- 18:35 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:45 ČAS PRO LEGENDU
- 20:20 ŠLÁGR KLUB NA HROMADĚ
- 22:50 ZÁBAVA NA NEDĚLNÍ VEČER
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 11:40 TELESHOPPING
- 11:55 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 Premium Trikolora
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:23 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 EVERGREENY
- 09:10 COUNTRY
- 09:45 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 11:25 POP ZÁBAVA
- 11:55 COUNTRY OKÉNKO
- 12:30 CHVILKA S...
- 13:10 NEJVĚTŠÍ ŠLÁGR PECKY
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 HARMONIKY NA DVOJCE
- 15:30 PANTŮČKOVA PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
- 16:00 CHVILKA S COUNTRY
- 16:30 HARMONIKY
- 17:05 DECHOVKA
- 17:45 HARMONIKY
- 18:20 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 POP ZÁBAVA
- 19:55 TELESHOPPING
- 20:10 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 20:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:25 ČAS NA DECHOVKU
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:15 Semja na ura!
- 00:40 Super MJaU
- 01:30 Fiksiki. Dajj pjat!
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Leo i Tig
- 04:00 Drakoshija
- 05:00 Barboskiny
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:25 KOShEChKI-SOBAChKI
- 07:30 Turbozavry
- 09:00 Semja na ura!
- 09:25 Mi-mi-mishki
- 11:00 Carevny
- 12:00 Chik-Chirikino
- 13:10 Uljotnaja dostavka
- 14:10 Letajushhie zveri
- 15:30 Mashinki Mokas
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Skazochnyjj patrul. Khroniki chudes
- 21:30 DinoSiti
- 22:30 Eda na ura! Kak v skazke
- 22:50 Eralash
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 01:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Coffee & TV
- 12:00 Hot.now
- 13:00 Countdown Deluxe
- 15:00 Teufel Top Ten
- 15:51 Hits Only
- 17:00 Update Deluxe
- 18:00 Hits Only
- 19:00 New Arrivals
- 20:00 Chefsessel
- 22:00 Top 25