Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Krížové výpravy
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Svätá Terézia z Ánd
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Putovanie Rímom
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Fungujúca a stabilná rodina
- 09:05 Klubovka
- 09:35 Eucharistické zázraky
- 09:45 Svätá omša zblízka
- 10:00 Nová kvalita života
- 10:10 Spravodajský súhrn
- 10:35 Správy zo Svätej zeme
- 11:00 Svätá omša z Hronského Beňadiku
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Na tónoch vďačnosti
- 14:20 Fara v meste
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 Brat František
- 15:50 GU100
- 16:10 Svätý Jozef Kupertínsky
- 17:50 Nová kvalita života
- 18:10 Jeden na jedného
- 18:30 Láska a rodičovstvo
- 18:45 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 Svätci zo Skalky
- 21:10 Otec Ján Krapan
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 06:05 Večer chval
- 07:05 Labyrintem víry s Tomášem Halíkem
- 07:30 Absolventi: Karol Marko
- 08:00 Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
- 08:35 Božia zóna (1)
- 09:10 Poutníci času
- 09:30 Jak potkávat svět
- 12:35 Přejeme si...
- 12:50 V pohorách po horách
- 13:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 13:20 Muzikanti, hrajte
- 14:35 Fatima - Poslední tajemství
- 15:55 Veselo v Žilinském kraji
- 16:30 Grotesky Harolda Lloyda
- 17:00 The Chosen II (7)
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Bratr oheň: Když nás povolá František
- 18:30 Cirkus Noeland (9)
- 18:55 Můj chrám
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Drahomír Piok
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Grand Est Open 88
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 NASCAR Xfinity Series Race at Pocono
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Drahomír Piok
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:00 Ostrov Hajaju (15)
- 00:10 Kikoriki (33)
- 00:20 Flopy (109)
- 00:35 Šmolkovia (22)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (11)
- 01:10 Esá z pralesa (41)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop II (9)
- 02:15 Panda a Krash (21)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (9)
- 02:55 Myšiak Anatole (7)
- 03:20 Monchhichi (2)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:20 Malý medvedík (6)
- 04:45 Ruby z dúhy (24)
- 05:10 Bob staviteľ II (41)
- 05:25 Ocko hrdina (14)
- 05:30 Duda a Dada II (3)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (44)
- 05:55 Máša a medveď (10)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (40)
- 06:30 Ocko hrdina (15)
- 06:35 Zábavné zvieratká (15)
- 06:45 Bob staviteľ II (42)
- 06:55 Ovečka Shaun II (23)
- 07:00 Maličké príšerky (5)
- 07:05 Esá z pralesa vo filme (1)
- 08:05 Dumper a Skoop II (10)
- 08:20 Eggy Pops II (6)
- 08:25 Flopy (99)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (18)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (45)
- 09:15 Slnečný Rej (8)
- 09:25 Esá z pralesa (41)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (16)
- 09:40 Ruby z dúhy (24)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 10:20 Bob staviteľ II (43)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (6)
- 10:55 Zvedavkovci (41)
- 11:10 Monchhichi (2)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (10)
- 11:25 Malý medvedík (6)
- 11:50 Dumper a Skoop II (11)
- 12:00 Eggy Pops II (7)
- 12:05 Maličké príšerky (7)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (3)
- 12:15 Ovečka Shaun II (24)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (33)
- 12:30 Polly Pocket (19)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy (25)
- 13:15 Myšiak Anatole (7)
- 13:40 Malý silák Bheem (39)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (17)
- 13:50 Panda a Krash (21)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (12)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (12)
- 14:40 Maličké príšerky (8)
- 14:45 Máša a medveď (11)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (51)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (8)
- 15:20 Esá z pralesa (42)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 16:25 Príbehy z nočnej záhrady (12)
- 16:55 Monchhichi (3)
- 17:05 Bob staviteľ II (44)
- 17:15 Ovečka Shaun II (25)
- 17:25 Požiarnik Sam VII (19)
- 17:35 Ruby z dúhy (26)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Ovečka Shaun II (26)
- 18:50 Flopy (101)
- 19:10 Maličké príšerky (9)
- 19:15 Zvedavkovci (42)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (12)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 20:05 Esá z pralesa (43)
- 20:15 Bob staviteľ II (45)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (20)
- 20:40 Slnečný Rej (9)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (52)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi (4)
- 22:15 Myšiak Anatole (8)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (22)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (23)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (9)
- 23:35 Mášine rozprávky (9)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (34)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (18)
- 23:50 Duda a Dada II (4)
- 00:20 Zlatý chlapec
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 03:00 Góly - body - sekundy
- 03:20 Neskoro večer
- 04:20 Hit roka
- 05:35 Správy RTVS "N"
- 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:35 Jurošík
- 06:40 Rusty
- 06:45 Medvedík Pompon (Koláč všetkých chutí)
- 06:55 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:20 Splat a Harry
- 07:30 Bluey
- 07:40 Zberateľ zvukov (Strašidelný deň)
- 07:45 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:55 Údolie Muminovcov III
- 08:15 Šéfkuchár Shane (A predsa sa točí!)
- 08:30 Zázračný ateliér
- 08:55 Príbeh rieky Poprad (12)
- 09:15 Nech žije deduško (Čakanie)
- 09:45 Leto s Katkou (Vohľady)
- 15:40 Oscar
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:20 Veľkou lyžicou (Orechy)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:50 Toskánska vášeň III (2)
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Kapura
- 09:20 Farmárska revue
- 09:50 Letná rybačka
- 09:55 S rozumom do hory (S rozumom do hory - ZELENÉ INOVÁCIE)
- 10:10 Mokraď
- 11:05 Motýle Slovenska - Mokrade a rašeliniská
- 11:35 Motýle Slovenska - Mestá a záhrady
- 12:05 Koža
- 12:55 Piesočná potvorka (Peniaze)
- 13:30 Televízny posol
- 13:55 Pieseň o sivom holubovi
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:45 Rusty
- 18:50 Medvedík Pompon (Malý rybár)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Slovo
- 22:00 Noc v archíve (Karel Gott)
- 23:00 Bratislavská lýra 1966
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Rýchlostná kanoistika
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Tajmuraz Salkazanov (zápasenie)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 00:00 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 00:50 Návraty 2024
- 00:55 Správy RTVS „N“
- 01:50 Futbal - Copa América 2024 (31)
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Motorizmus - FIM Speedway of Nations - Manchester - finále
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Špeciál s Ilievom
- 02:45 Štúdio TA3
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekonomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1965
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 16:00 Žurnál
- 16:15 Špeciál s Ilievom
- 17:00 Správy
- 17:30 Showbiz
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Wolfram - Robert Matula
- 04:35 Babylon
- 05:00 Návrat orla skalního
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Druhý mozek
- 06:20 Folklore’s not dead!
- 06:40 Zázraky lidského génia (Katedrály)
- 07:30 Vltava, naše řeka (2)
- 07:40 Peklo na zemi (2)
- 20:00 Barbarosa
- 21:30 Sherlock Holmes (Poslední upír)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:52 Atentát na Donalda Trumpa
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Studio ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 23:00 Zprávy ve 23
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Richard Genzer
- 08:35 Klenot.TV
- 14:20 Tajemství Waldemara Matušky
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství velryb (1)
- 04:05 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (3)
- 22:05 El Chapo III (3)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 23:40 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 16:35 Nikdo není perfektní
- 17:40 Kašpárku, vař! (Sushi)
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 00:00 Sedm nejrychlejších (43)
- 00:15 Garáž 21 (44)
- 00:40 Zprávy (45)
- 00:45 Poklady v garáži (46)
- 01:15 Poklady v garáži (47)
- 01:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
- 02:15 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (50)
- 02:45 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (51)
- 03:15 Racing Files: Historie okruhu v Monze (52)
- 03:45 Blochovy rozbory (53)
- 04:30 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
- 04:45 Milujeme auta (55)
- 05:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (1)
- 06:10 Rychlé kolo: BMW M5 (2)
- 06:40 Zprávy (3)
- 06:45 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (4)
- 07:55 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (5)
- 18:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (28)
- 18:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (29)
- 19:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (30)
- 19:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (31)
- 19:30 Zprávy (32)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (33)
- 19:50 Garáž 21 (34)
- 00:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 00:48 Global Treasures (Prambanan)
- 01:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 01:29 On Tour (Karakoram)
- 01:55 Planet Terra (Istria)
- 02:00 Vista Point (Las Palmas)
- 02:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 02:38 Planet Terra (Paraty)
- 02:43 Global Treasures (Piran)
- 02:54 Planet Terra (Dendera)
- 03:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 03:53 Planet Terra (Râşnov)
- 04:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 04:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 04:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 05:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 05:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 05:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 05:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 06:00 Vista Point (Bukurešť)
- 06:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 06:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 07:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 07:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 07:22 Vista Point (Rím)
- 07:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 10:00 Vista Point (Taipei)
- 10:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 10:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 10:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 10:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 11:00 On Tour (Kanál Göta)
- 11:29 Doc Time (Sumatra)
- 11:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 12:00 7 Days (Kampánie)
- 12:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 13:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 13:29 Vista Point (Sevilla)
- 13:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 14:00 Vista Point (San José)
- 14:27 Global Treasures (Toruň)
- 14:38 Planet Terra (St. Ives)
- 14:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 14:54 Planet Terra (Meissen)
- 15:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 15:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 15:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 15:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 15:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 16:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 16:27 Vista Point (Mexico City)
- 16:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 17:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 17:11 Global Treasures (Firenze)
- 17:22 Esovision (Afrika)
- 17:50 Global Treasures (Visby)
- 18:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 18:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 18:38 Planet Terra (Miami)
- 18:43 Global Treasures (Buxoro)
- 18:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 19:00 Vista Point (Valletta)
- 19:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 19:54 Planet Terra (Vratislav)
- 20:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 20:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 20:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 20:50 Global Treasures (Louvre)
- 21:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 21:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 21:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 22:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 22:53 Planet Terra (Hakone)
- 23:00 Vista Point (Záhreb)
- 23:27 Global Treasures (Dambulla)
- 23:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 23:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 23:54 Planet Terra (Persepolis)
- 00:10 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 VESELE Z POSTELE
- 08:30 COUNTRY OKÉNKO
- 09:00 NÁLADA No.1
- 11:15 ARCHIV TELEVIZE ŠLÁGR
- 12:45 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:05 SÓLO NA PIÁNO...
- 14:30 ABECEDA
- 16:25 PÍSNIČKY KE KÁVĚ
- 16:55 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:05 MINISHOW
- 18:40 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:55 CHVILKA S...
- 20:20 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 22:25 ŠLÁGR SILVESTRY
- 23:00 CHVILKA S...
- 23:30 PÍSNIČKY NA DOBROU NOC
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 11:43 TELESHOPPING
- 11:58 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:27 PREMIUM PARTY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:05 COUNTRY
- 09:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 10:10 Přestávka ve vysílání 10:10-11:20
- 11:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:10 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 12:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:40 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 16:20 TELESHOPPING
- 16:35 ČAS NA DECHOVKU
- 17:45 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:25 BLACK BAND
- 20:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:20 Asja i Vasja
- 01:20 DinoSiti
- 02:30 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 02:45 Smeshariki. Pinkod
- 04:00 Turbozavry
- 05:00 Sinijj traktor na detskojj ploshhadke
- 06:00 S dobrym utrom, malyshi!
- 06:25 Super MJaU
- 07:30 Oranzhevaja korova
- 10:40 Komanda Flory
- 12:00 Mini-Mishki
- 13:10 Zhila-byla carevna
- 14:10 Uljotnaja dostavka
- 15:10 DinoSiti
- 16:20 Eralash
- 17:30 Nik-izobretatel
- 18:40 Um i Khrum
- 20:00 Spokojjnojj nochi, malyshi!
- 20:15 Luntik
- 21:30 Smeshariki. Novye prikljuchenija
- 22:50 Eralash
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 01:00 Hits Only
- 05:00 Morning Show
- 08:00 Coffee & TV
- 12:00 Hot.now
- 13:00 Countdown Deluxe
- 15:00 Teufel Top Ten
- 15:51 Hits Only
- 17:00 Update Deluxe
- 18:00 Hits Only
- 19:00 New Arrivals
- 20:00 Chefsessel
- 22:00 Top 25