Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Cvrlikání
- 06:55 Bábušky z Černobylu
- 08:10 Slovo na neděli
- 12:20 V souvislostech
- 12:40 Muzikanti, hrajte
- 16:05 V pohorách po horách
- 16:15 Kambodža pohledem zblízka
- 16:40 Artbitr - Kulturní magazín
- 17:00 The Chosen (2)
- 18:10 Ovečky
- 18:25 Bratr oheň: Konečně v Palestině!
- 18:50 Strýček Emu
- 19:05 Plody Medžugorje
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Dokořán
- 00:35 Šmolkovia (8)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (36)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop III (2)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (21)
- 02:55 Myšiak Anatole (5)
- 03:20 Monchhichi II (16)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (6)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 04:20 Malý medvedík (31)
- 04:45 Ruby z dúhy II (8)
- 05:10 Bob staviteľ II (19)
- 05:30 Duda a Dada (12)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (25)
- 05:55 Máša a medveď (63)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (48)
- 06:45 Bob staviteľ II (20)
- 06:55 Ovečka Shaun (25)
- 07:00 Maličké príšerky II (2)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (3)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (17)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (6)
- 10:20 Bob staviteľ II (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:55 Zvedavkovci II (49)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (13)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (9)
- 12:15 Ovečka Shaun (26)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (5)
- 12:50 Ruby z dúhy II (9)
- 13:40 Malý silák Bheem (31)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (3)
- 14:45 Máša a medveď (63)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (23)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (7)
- 15:20 Esá z pralesa (52)
- 15:35 Príbeh z čarovnej záhrady (1)
- 16:30 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (9)
- 17:35 Ruby z dúhy II (10)
- 18:00 Volám sa Caillou V (20)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Ovečka Shaun (27)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (5)
- 19:15 Zvedavkovci II (50)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (64)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (12)
- 20:15 Bob staviteľ II (22)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (4)
- 22:05 Monchhichi II (17)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (14)
- 23:35 Mášine rozprávky (21)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (19)
- 02:00 Sonoma 250
- 07:00 Športové sekundy
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:30 Francúzsko - Saudská Arábia
- 20:00 WTA 125 - Makarska
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 02:45 Nikto nie je dokonalý
- 03:55 Neskoro večer
- 05:05 Správy RTVS "N"
- 06:00 Góly - body - sekundy
- 06:20 Počasie
- 06:30 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom hľadali húkačku)
- 06:50 Jakub a Flip
- 07:00 Odo
- 07:05 Nezbedný havran
- 07:20 Bluey
- 07:30 Zberateľ zvukov (Dedinský kostol)
- 07:35 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:45 Údolie Muminovcov II (Syn svojho otca)
- 10:00 Pohľady zhora II (Írsko zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:05 Občan za dverami
- 13:35 Peniaze
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Maslo)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (3)
- 23:00 Šepkajúci fantóm
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:20 Chochmesovci (O senioroch)
- 08:35 Farmárska revue
- 09:00 Hubačka
- 09:15 Na rybách - Petrov zdar
- 09:45 Na zelenej adrese
- 14:00 Televízny posol
- 14:40 ČĽOVEK
- 15:55 Fashion Ballet’23
- 16:15 Dizajn doma (Karol Weisslechner)
- 16:30 Dizajn doma (Štefan Klein)
- 16:50 Trochu inak s Adelou
- 17:55 Lov slov
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:50 Slovo
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Počasie
- 01:15 Slovensko v obrazoch
- 01:40 Týždeň vo svete
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Sobotné dialógy
- 03:20 Správy :24
- 03:45 Týždeň vo svete
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:10 Sobotné dialógy
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Komentáre dňa
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:30 KULTÚRA SK
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:20 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Občan za dverami
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:30 Šport :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Téma :24
- 22:50 EUROVOĽBY 2024 - volebná noc
- 02:00 Góly–body–sekundy
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 05:05 Góly–body–sekundy
- 06:05 Velikáni
- 08:35 Tipos Iná liga
- 09:00 Atletika - ME 2024 - Rím (3)
- 23:00 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 11:00 V politike
- 12:20 Šport
- 14:30 Týždeň vo filme-1964
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 00:10 Hitparáda televizní zábavy
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Pomsta dělá člověka)
- 01:45 Bolkoviny
- 02:40 Nakloněná rovina Karla Hály
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Posvícení na Vysočině
- 04:40 V kondici
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Raketa a šíp)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Jak se zranit ve službě
- 08:10 Buchty po ránu
- 08:40 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:50 Toulavá kamera
- 10:20 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (3)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Zelený rytíř
- 14:05 Klaním se, měsíci!
- 15:15 Čerte, tady straší!
- 16:00 Recepty doktora Kudrny
- 17:05 Nemocnice na kraji města (3)
- 18:00 Náves (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro lyžaře
- 21:20 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Definice lásky
- 00:30 Venus a Serena - sestry, které změnily tvář tenisu
- 01:20 Litviněnko (2)
- 02:10 Nový Hrozenkov
- 02:35 Historie.cs
- 03:30 Buddhismus Diamantové cesty
- 03:55 Za pověstmi Zlatého koně
- 12:25 Cesty víry (Lidický mučedník)
- 12:50 Cesta z Lidic do Lidic
- 13:20 Na plovárně s Pavlem Kukou
- 13:50 Alžběta II., jak ji neznáme
- 16:45 V karavanu po Polsku (8)
- 17:15 Tajemství skrytá v písku (1)
- 18:00 Cyklodálky (6)
- 18:25 Nádherná Jižní Korea (2)
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Z pekla do Texasu
- 21:45 Porota
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:32 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Volební studio
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Volební studio
- 21:00 Volební studio
- 22:00 Volební studio
- 23:00 Volební studio
- 00:40 Moje zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Emma Smetana
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:25 Pašák (10)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Dustina Hoffmana
- 20:50 Tajemství Meryl Streep
- 21:20 Cyranův poloostrov (23)
- 21:55 Kurňa, co to je?
- 23:05 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:40 Exploziv
- 02:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:50 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (9)
- 22:15 El Chapo II (5)
- 23:10 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 03:45 Blochovy rozbory (56)
- 07:45 Blochovy rozbory (7)
- 12:45 Blochovy rozbory (20)
- 18:15 Blochovy rozbory (32)
- 23:15 Blochovy rozbory (46)