Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 09:20 V souvislostech
- 10:00 Noční univerzita
- 14:00 Za obzorem
- 14:55 Nebojte se...
- 16:00 Zpravodajské Noeviny
- 18:05 Mašinky (10)
- 20:50 Moudrost mnichů
- 21:00 Island – Napříč ledovou pustinou
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Má vlast
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 17:00 Autožurnál
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Ostrov Hajaju (22)
- 00:35 Šmolkovia (2)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (5)
- 01:35 Volám sa Caillou V (10)
- 02:00 Dumper a Skoop II (9)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (16)
- 02:55 Myšiak Anatole (21)
- 03:20 Monchhichi II (2)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (9)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:20 Malý medvedík (26)
- 05:10 Bob staviteľ II (4)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (16)
- 05:55 Máša a medveď (49)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (33)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (4)
- 06:40 Veselé zajačiky V (21)
- 06:45 Ovečka Shaun (10)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (1)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (14)
- 08:20 Veselé zajačiky V (22)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (4)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (15)
- 09:35 Veselé zajačiky V (23)
- 10:20 Bob staviteľ II (5)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:55 Zvedavkovci II (34)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (8)
- 11:50 Panda a Kiwi (1)
- 11:55 Ovečka Shaun (11)
- 13:40 Malý silák Bheem (22)
- 13:45 Veselé zajačiky V (24)
- 14:15 Dumper a Skoop II (9)
- 14:45 Máša a medveď (50)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (10)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (5)
- 16:25 Bob staviteľ II (6)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (16)
- 16:45 Monchhichi II (3)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (17)
- 17:05 Mucha Why (5)
- 18:00 Volám sa Caillou V (11)
- 18:40 Ovečka Shaun (12)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (15)
- 19:15 Zvedavkovci II (35)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (51)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (7)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (17)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (14)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (6)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (4)
- 22:15 Myšiak Anatole (22)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (6)
- 23:35 Mášine rozprávky (16)
- 23:45 Veselé zajačiky V (25)
- 23:50 Malý silák Bheem (23)
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 02:05 Počasie
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Obvinený)
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Diva)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Motýlie krídla)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:30 Od prameňa - Rusínsky
- 09:00 Regina
- 09:55 Ako listy jedného stromu
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Experiment (Nobelisti na Slovensku)
- 16:00 Veda pre všetkých (Plasty: Jedovatí kamaráti?)
- 16:30 Regina
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:35 Odo
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 23:10 Nesvadbovo
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 20:40 Malý futbal - ME 2024 - Sarajevo (16)
- 21:50 Návraty
- 22:10 Góly–body–sekundy
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 22:30 Šport+
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 V kondici
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 09:55 Písničky na zítra
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (3)
- 13:20 Horákovi (4)
- 16:50 Na cestě po Kuvajtu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 01:45 Konec války v barvě (2)
- 02:30 Vzkaz Jiřího Vorlíčka
- 03:15 Ta naša kapela
- 03:40 Čaj pro třetího
- 04:05 Historie.cs
- 05:00 S dovolením
- 05:30 Cyklodálky (5)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Aljaška
- 09:25 Výborná SHOW
- 18:05 Nádherná Amerika
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 22:20 Egypt (3)
- 23:15 Ve víně je vražda (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?