Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 08:30 Quo vadis
- 09:50 Odrobiny – jedným Slovom
- 10:30 Svätá omša z Bratislavy
- 15:40 Hugo a jeho veľký objav
- 18:00 Svätá omša z Ríma
- 20:40 Svätý Gregor Veľký
- 06:05 Bol som mimo
- 09:35 V pohorách po horách
- 10:00 30 let FS Štěpnička
- 10:30 Mše svatá
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 V souvislostech
- 13:20 Studentský Velehrad 2016
- 17:00 The Chosen (1)
- 18:55 Strýček Emu
- 22:35 K jádru věci
- 00:00 Ostrov Hajaju (20)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (64)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (29)
- 01:10 Esá z pralesa (30)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (2)
- 01:35 Volám sa Caillou V (7)
- 02:00 Dumper a Skoop II (6)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (14)
- 02:55 Myšiak Anatole (17)
- 03:20 Monchhichi (49)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (5)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 04:20 Malý medvedík (24)
- 04:45 Ruby z dúhy (13)
- 05:10 Bob staviteľ (49)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (13)
- 05:55 Máša a medveď (44)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (27)
- 06:45 Bob staviteľ (50)
- 06:55 Ovečka Shaun (4)
- 08:30 Flopy (95)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (10)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára (8)
- 10:20 Bob staviteľ (51)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:55 Zvedavkovci II (28)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (6)
- 12:15 Ovečka Shaun (5)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (31)
- 12:35 Polly Pocket (5)
- 12:50 Ruby z dúhy (14)
- 13:40 Malý silák Bheem (19)
- 14:15 Dumper a Skoop II (7)
- 14:45 Máša a medveď (44)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (6)
- 15:20 Esá z pralesa (31)
- 15:35 Smejko a Tanculienka - Film (4)
- 17:15 Zábavné zvieratká (5)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (9)
- 17:35 Ruby z dúhy (15)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (6)
- 19:15 Zvedavkovci II (29)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (45)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 20:05 Esá z pralesa (32)
- 20:15 Bob staviteľ (52)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (11)
- 22:05 Monchhichi (50)
- 22:15 Myšiak Anatole (18)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (2)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (14)
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 00:00 Rošáda
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 03:00 Neskoro večer
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:55 Góly - body - sekundy
- 05:15 Počasie
- 05:25 Nebíčko v papuľke
- 05:55 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 07:20 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:50 Údolie Muminovcov II (Zimné radovánky)
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:05 Občan za dverami
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Ryby z riek)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (2)
- 23:00 Volanie démonov
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 02:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Etnografický atlas Slovenska (Odev)
- 07:30 Televíkend
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Chochmesovci (Na festivale)
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:50 Herbárium (Smrekové výhonky)
- 16:50 Trochu inak s Adelou
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 19:25 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 11:20 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:05 Správy :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 02:15 Góly–body–sekundy
- 03:15 Góly–body–sekundy
- 04:15 Góly–body–sekundy
- 05:15 Góly–body–sekundy
- 06:15 Malý futbal - ME 2024 - Sarajevo (3)
- 23:00 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Motoring
- 09:30 Záchranári
- 11:00 V politike
- 17:30 Showbiz
- 18:55 Šport
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 22:30 Šport+
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Porcelánový kůň)
- 00:45 Bolkoviny
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:10 Bydlení je hra
- 04:40 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve sklářské huti)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chvíle pro písničku
- 06:40 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 07:58 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Štěstí krále Alfonse
- 14:05 Probuzená skála
- 15:00 Páni kluci
- 16:30 Nemocnice na kraji města (2)
- 17:30 Náves (9)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro malíře
- 21:25 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Trojí život
- 00:35 Spartakiádní vrah
- 01:30 Litviněnko (1)
- 02:15 Na hranici tradic (Brněnské podzemí)
- 02:45 Zašlapané projekty (Kontaktní čočky profesora Wichterleho)
- 03:00 Včela
- 03:15 Lašsko?
- 03:40 Babylon
- 08:10 Putování za Franzem Kafkou
- 08:25 Jak cestoval Franz Kafka
- 08:35 Nejmilejší sestra Franze Kafky
- 09:00 Historie.cs (Kdopak by se Kafky bál)
- 09:55 Egypt (2)
- 16:35 V karavanu po Polsku (7)
- 17:05 Křižácké pevnosti víry
- 18:00 Cyklodálky (5)
- 18:30 Nádherná Jižní Korea (1)
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Provaz a kolt
- 21:35 Atentát v Paříži
- 23:35 Jak zachránit Benátky
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Politické spektrum Speciál
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Moje zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Jiří Jurtin
- 08:35 Klenot.TV
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Pašák (9)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Paula Newmana
- 20:50 Tajemství Roberta Redforda
- 21:20 Cyranův poloostrov (22)
- 21:55 Kurňa, co to je?
- 23:00 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:40 Exploziv
- 02:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (7)
- 22:20 El Chapo II (3)
- 23:20 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:40 Klenot.TV
- 12:50 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 18:55 Můžu dál?
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 19:45 TELESHOPPING