Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:50 Ruženec
- 09:55 Svedectvo
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 17:00 Katolícka Austrália
- 17:30 Island: Ozveny Stvoriteľa
- 19:45 Svedectvo
- 23:15 Quo vadis
- 00:05 Když bolí duše
- 10:05 Dvořák - umění hořák
- 11:13 V pohorách po horách
- 13:15 V pohorách po horách
- 14:50 Cvrlikání (87)
- 16:50 K jádru věci
- 18:15 Svatá Gudula - síla víry
- 19:40 Bible v písku
- 20:05 Kulatý stůl
- 21:30 Paměť národa - Tváře vzdoru 1989
- 00:00 Ostrov Hajaju (46)
- 00:20 Flopy (103)
- 00:35 Šmolkovia (32)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (3)
- 01:10 Esá z pralesa (4)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (47)
- 01:35 Volám sa Caillou V (2)
- 02:00 Dumper a Skoop II (3)
- 02:15 Panda a Krash (25)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (14)
- 03:20 Monchhichi (15)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 04:20 Malý medvedík (12)
- 04:45 Ruby z dúhy II (14)
- 05:10 Bob staviteľ (43)
- 05:25 Ocko hrdina (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (6)
- 05:55 Máša a medveď (37)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (6)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (25)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (19)
- 07:25 Koyaa (4)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:20 Sunny Bunnies V (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (3)
- 09:35 Sunny Bunnies V (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (17)
- 10:55 Zvedavkovci II (7)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (15)
- 11:50 Panda a Kiwi (43)
- 12:30 Polly Pocket (5)
- 12:35 Flopy (104)
- 12:50 Ruby z dúhy II (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (17)
- 13:45 Sunny Bunnies V (8)
- 14:40 Medvedíkovo II (11)
- 14:45 Máša a medveď (38)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (9)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (9)
- 15:20 Esá z pralesa (5)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (45)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 16:25 Panda a Kiwi (44)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (4)
- 16:45 Monchhichi (16)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (7)
- 17:05 Mucha Why (22)
- 17:15 Zábavné zvieratká (1)
- 17:35 Ruby z dúhy II (16)
- 18:00 Volám sa Caillou V (3)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (3)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (19)
- 19:15 Zvedavkovci II (8)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (39)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (1)
- 20:05 Esá z pralesa (6)
- 20:15 Bob staviteľ (44)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (5)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (10)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (48)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi (17)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (21)
- 23:35 Mášine rozprávky (14)
- 23:45 Sunny Bunnies V (9)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 20:00 GALA DE BOXE ANGLAISE
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 02:05 Vraždy v Amboise
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Neposlušní
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Káva)
- 15:00 Don Matteo (Prehratá stávka)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - tkanie)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Hra na skrývačku)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Vieques)
- 22:25 Rošáda
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Ladislav Chudík č.4)
- 10:05 Jacobowsky a plukovník
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK dejiny (Slováci a Maďari: Tisícročné manželstvo)
- 13:20 Súmrak módy?
- 17:35 Zázračný ateliér
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:30 Interview :24
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 00:10 Futbal - ME 2024 do 17 rokov
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 22:00 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 20:00 Pozrime sa na to
- 22:30 Šport+
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Bydlení je hra
- 01:35 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:20 Na stopě
- 14:45 Reportéři ČT
- 15:35 Profíci
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:25 Život s Hitlerem (1)
- 01:15 Ve víně je vražda (3)
- 02:00 Na hranici tradic (Za zvukem valašského dřeva)
- 02:25 Zašlapané projekty (Pod značkou ČSA)
- 03:00 Temná buš
- 03:25 Přidej se
- 03:40 Sabotáž
- 04:35 Já a můj bratranec
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 14:10 Kouzlo Velké Británie (Doprava a průmysl)
- 15:00 Výborná SHOW
- 15:50 V karavanu po Polsku (7)
- 23:45 Vzpomínky na Den D (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 15:13 Zprávy
- 15:16 Studio ČT24
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:30 Doktorka Kellerová (9)
- 23:55 Cyranův poloostrov (21)
- 03:50 Ostříháno
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Srnčí paštika)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (9)
- 22:05 El Chapo II (2)
- 23:00 El Chapo II (3)