Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 09:55 Svedectvo
- 12:05 Nedelná katechéza pápeža Františka
- 13:05 Vatikánske múzeá
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 17:00 Tajomstvá Vatikánu
- 00:05 Mistr houslař z Jestřabí
- 11:00 Příroda kolem nás
- 16:45 Expedice Mingitau
- 18:05 Mašinky (3)
- 18:30 Do varu s Maxem Kašparů
- 18:50 Sestra Sára
- 20:05 Kulatý stůl
- 22:35 Za obzorem
- 23:05 Szidi Tobias & band
- 00:00 Ostrov Hajaju (39)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (23)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (48)
- 01:10 Esá z pralesa (35)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (35)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop (9)
- 02:15 Panda a Krash (18)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (7)
- 02:55 Myšiak Anatole (4)
- 03:20 Monchhichi II (49)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:45 Ruby z dúhy (19)
- 05:10 Bob staviteľ (29)
- 05:30 Duda a Dada (24)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (46)
- 05:55 Máša a medveď (18)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (34)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (18)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (8)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (14)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (6)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (17)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (10)
- 09:25 Esá z pralesa (35)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (7)
- 10:20 Bob staviteľ (29)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (10)
- 10:55 Zvedavkovci (35)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (8)
- 11:50 Panda a Kiwi (31)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (29)
- 12:30 Polly Pocket (22)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy (20)
- 13:40 Malý silák Bheem (10)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (8)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:45 Máša a medveď (19)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (21)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (5)
- 15:20 Esá z pralesa (36)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (38)
- 16:25 Panda a Kiwi (32)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (11)
- 16:45 Monchhichi II (50)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (47)
- 17:05 Mucha Why (17)
- 17:35 Ruby z dúhy (21)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (9)
- 19:15 Zvedavkovci (36)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (20)
- 20:05 Esá z pralesa (37)
- 20:15 Bob staviteľ (30)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (12)
- 20:40 Slnečný Rej (4)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (22)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (36)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:15 Myšiak Anatole (5)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (9)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (30)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (9)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:50 SKST Plus Hodonín – HB Ostrov Havlíčkův Brod
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 02:15 Vraždy na Mont-Saint-Michel
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Neposlušní
- 10:00 Na krok od neba (Útek 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Divina)
- 15:00 Don Matteo (Kyberšikana)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - história)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Obrázky smrti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Goa)
- 22:25 Salvador
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK dejiny (Vojna a mier v 20. storočí)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 21:25 Týždeň v ekonomike
- 23:25 Počasie
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 22:40 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 13:30 Zdravý les
- 15:15 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Na forbíně TM
- 01:20 Lesní školka
- 01:45 Pizza z pece
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Ve víně je vražda (2)
- 02:45 Historie.cs
- 03:40 Ta naša kapela
- 04:35 Vila Sibiř
- 04:55 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 16:15 Výborná SHOW
- 17:00 Kouzlo Velké Británie (Domy a sídla)
- 17:55 V karavanu po Polsku (6)
- 20:00 Tělo mého nepřítele
- 22:05 Zlatá šedesátá (Jan Kačer)
- 23:05 Nikdo se nebude smát
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:25 Doktorka Kellerová (8)
- 23:50 Cyranův poloostrov (20)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (8)
- 22:10 El Chapo (9)
- 23:20 El Chapo II (1)