Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 09:20 V souvislostech
- 09:40 V pohorách po horách
- 09:55 Noční univerzita
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 13:05 Grotesky Harolda Lloyda
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 07:10 Martin z Martina
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Ostrov Hajaju (36)
- 00:10 Kikoriki (2)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (20)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (45)
- 01:10 Esá z pralesa (26)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (29)
- 02:00 Dumper a Skoop (6)
- 02:15 Panda a Krash (15)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (4)
- 02:55 Myšiak Anatole (23)
- 03:20 Monchhichi II (40)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:25 Ocko hrdina (5)
- 05:30 Duda a Dada (21)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (40)
- 05:55 Máša a medveď (9)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (25)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (15)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 07:25 Koyaa (10)
- 08:10 Máša a medveď (9)
- 08:20 Sunny Bunnies III (20)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (14)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (1)
- 09:35 Sunny Bunnies III (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (7)
- 10:55 Zvedavkovci (26)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (5)
- 11:50 Panda a Kiwi (25)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:40 Malý silák Bheem (7)
- 13:45 Sunny Bunnies III (22)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (45)
- 14:45 Máša a medveď (10)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (15)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (25)
- 15:20 Esá z pralesa (27)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (35)
- 16:25 Panda a Kiwi (26)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (2)
- 16:45 Monchhichi II (41)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (41)
- 17:05 Mucha Why (15)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (15)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:00 Volám sa Caillou V (11)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (3)
- 19:15 Zvedavkovci (27)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (11)
- 20:05 Esá z pralesa (28)
- 20:15 Bob staviteľ (24)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (3)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (16)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (30)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (4)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi II (42)
- 22:15 Myšiak Anatole (24)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (3)
- 23:35 Mášine rozprávky (4)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (24)
- 23:45 Sunny Bunnies III (23)
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Medzi životom a smrťou)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Oktopus (Jordán)
- 21:45 Miesto zločinu Ostrava (Rituál)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA: Smajlibábovka)
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 22:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 10:20 Džudo - MS 2024 (2)
- 23:15 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Showbiz
- 22:30 Šport+
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:45 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Přes nový práh
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po Bay of Plenty
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Láska je láska
- 21:55 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 02:00 Ruiny: Historie současného válčení
- 03:35 K plnosti života
- 04:05 Diskriminace z důvodu věku
- 04:30 Krásy evropského pobřeží (Napněte všechny plachty)
- 04:40 Javorníček pod stanem
- 05:30 Cyklodálky (3)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Galapágy
- 09:25 Výborná SHOW
- 10:15 Medvědi z Aljašky
- 11:10 Skutečný neandertálec
- 12:00 Babylon
- 12:30 Nedej se (Proč umírají ptáci?)
- 12:49 Občanské noviny (Jeden za všechny, všichni za jednoho)
- 12:55 Slon africký, Tanzánie
- 13:25 Divoká tvář Thajska (1)
- 18:05 Egypt, věčné kouzlo
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:10 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 22:20 Egypt (1)
- 23:15 Ve víně je vražda (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:04 Zprávy
- 13:07 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Intim s Heidi Janků
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Rib eye steak s portobellem)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 16:45 TELESHOPPING
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY