Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 10:40 Sýrie – Není to konec
- 14:00 Noční univerzita
- 15:10 Grotesky Bustera Keatona
- 20:05 Dům ze skla?
- 21:10 Artbitr - Kulturní magazín
- 21:40 Můj chrám
- 22:05 Kulatý stůl
- 23:30 Pražská Loreta
- 00:00 Ostrov Hajaju (35)
- 00:20 Flopy (104)
- 00:35 Šmolkovia (19)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (44)
- 01:10 Esá z pralesa (23)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (27)
- 01:35 Volám sa Caillou V (8)
- 02:00 Dumper a Skoop (5)
- 02:15 Panda a Krash (14)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (3)
- 02:55 Myšiak Anatole (21)
- 03:20 Monchhichi II (37)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (22)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (1)
- 04:45 Ruby z dúhy (7)
- 05:10 Bob staviteľ (21)
- 05:30 Duda a Dada (20)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (38)
- 05:55 Máša a medveď (6)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (22)
- 06:30 Ocko hrdina (4)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (14)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (19)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (18)
- 08:10 Máša a medveď (6)
- 08:20 Sunny Bunnies III (16)
- 08:30 Fíha Tralala (4)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (13)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (24)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (38)
- 09:35 Sunny Bunnies III (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (6)
- 10:55 Zvedavkovci (23)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (4)
- 11:25 Malý medvedík (39)
- 11:50 Panda a Kiwi (23)
- 12:00 Volám sa Caillou V (8)
- 12:30 Polly Pocket (16)
- 12:50 Ruby z dúhy (8)
- 13:40 Malý silák Bheem (6)
- 13:45 Sunny Bunnies III (18)
- 13:50 Panda a Krash (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo (26)
- 14:45 Máša a medveď (7)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (23)
- 15:20 Esá z pralesa (24)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (34)
- 16:25 Panda a Kiwi (24)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (25)
- 16:45 Monchhichi II (38)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (39)
- 17:05 Mucha Why (14)
- 17:35 Ruby z dúhy (9)
- 18:00 Volám sa Caillou V (9)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (20)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (19)
- 19:15 Zvedavkovci (24)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (5)
- 19:45 Máša a medveď (8)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 20:05 Esá z pralesa (25)
- 20:15 Bob staviteľ (22)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (26)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (14)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (11)
- 22:05 Monchhichi II (39)
- 22:15 Myšiak Anatole (22)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (26)
- 23:35 Mášine rozprávky (3)
- 23:45 Sunny Bunnies III (19)
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 23:15 MM Automotive
- 04:15 Správy RTVS
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Svet v obrazoch
- 05:50 Veľkou lyžicou (Divina)
- 06:30 Občan za dverami
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Prízraky minulosti 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kambodža - rieka Mekong)
- 16:50 Destinácie (Ekvádor a alpaky)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Z lásky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Paul a škola života
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 10:20 Májový víkend
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Sezamový smajlichrum)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Halali
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:35 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Crescendo
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 05:05 Peniaze
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 23:25 Počasie
- 02:25 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:50 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 14:40 Citrónshow
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 15:30 Týždeň v športe
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 00:25 Gejzír
- 01:00 Hobby naší doby
- 01:25 Máme rádi zvířata
- 01:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Chalupa je hra
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Vlašim
- 05:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Kola hněvu)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (2)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Muzikálová féerie
- 14:20 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 14:45 Operace mé dcery
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (2)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (7)
- 21:15 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (7)
- 23:15 Vigil (6)
- 04:00 Divnopis (Jalubí)
- 04:10 Folklorní výlety
- 04:35 Příběhy z Ivančeny
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Ohrožená Amazonie (1)
- 09:25 Koloseum - srdce Říma
- 20:00 Boj o oheň
- 21:45 Žárlivé tango
- 23:30 Vůně ženy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:37 Zprávy
- 14:39 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:40 Zprávy
- 15:43 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:15 Moje zprávy
- 01:25 VIP svět
- 01:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (8)
- 22:15 El Chapo (9)
- 23:25 El Chapo II (1)
- 02:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:20 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Krémová polévka z hovězí oháňky)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:45 Nebezpečné vztahy
- 10:15 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?