Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 05:00 Biblia
- 09:55 Svedectvo
- 19:45 Svedectvo
- 20:30 Pán Ježiš na návšteve
- 23:15 Quo vadis
- 07:10 Noční univerzita
- 08:40 Patagonie
- 09:50 Když bolí tělo
- 10:50 Železné hory
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Dokořán
- 13:40 V pohorách po horách
- 20:05 Kulatý stůl
- 21:30 Za obzorem
- 00:00 Ostrov Hajaju (32)
- 00:10 Kikoriki (24)
- 00:20 Flopy (98)
- 00:35 Šmolkovia (14)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (41)
- 01:10 Esá z pralesa (14)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (23)
- 01:35 Volám sa Caillou V (4)
- 02:00 Dumper a Skoop (2)
- 02:15 Panda a Krash (11)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (26)
- 03:20 Monchhichi II (30)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (16)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 04:45 Ruby z dúhy II (24)
- 05:10 Bob staviteľ (15)
- 05:30 Duda a Dada (17)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (34)
- 05:55 Máša a medveď (77)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (13)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (11)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (13)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:55 Drobčekovia (1)
- 08:20 Sunny Bunnies III (6)
- 08:30 Fíha Tralala (9)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (17)
- 09:35 Sunny Bunnies III (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (3)
- 10:55 Zvedavkovci (14)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (1)
- 11:25 Malý medvedík (36)
- 11:50 Panda a Kiwi (19)
- 12:00 Volám sa Caillou V (4)
- 12:30 Polly Pocket (15)
- 12:35 Flopy (99)
- 12:50 Ruby z dúhy II (25)
- 13:40 Malý silák Bheem (3)
- 13:45 Sunny Bunnies III (8)
- 14:40 Medvedíkovo (23)
- 14:45 Máša a medveď (78)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (7)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (17)
- 15:20 Esá z pralesa (15)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (31)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 16:25 Panda a Kiwi (20)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (18)
- 16:45 Monchhichi II (31)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (35)
- 17:05 Mucha Why (13)
- 17:15 Zábavné zvieratká (7)
- 17:35 Ruby z dúhy II (26)
- 18:00 Volám sa Caillou V (5)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (14)
- 19:15 Zvedavkovci (15)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (1)
- 20:05 Esá z pralesa (16)
- 20:15 Bob staviteľ (16)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (19)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (24)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi II (32)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (22)
- 23:35 Mášine rozprávky (26)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (16)
- 23:45 Sunny Bunnies III (9)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 18:00 Profíci na konské sily
- 21:45 Rio Ave - SL Benfica
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:00 Góly - body - sekundy
- 05:15 Občan za dverami
- 05:40 Slovensko v obrazoch
- 06:45 Destinácie (Fez - a kniha Leon Afričan)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:25 Neposlušní
- 09:55 Na krok od neba (Deti Devy 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Medvedí cesnak)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Kambodža - Phnom Pen)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Na plný plyn)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Mimoriadne správy
- 22:10 Citrónshow
- 23:00 Mŕtvy muž prichádza
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Zdena Studenková)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK dejiny (Vojna a mier v 19. storočí)
- 14:10 Prípad Pinochet
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:25 Svet :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:00 Správy :24
- 01:15 Góly–body–sekundy
- 01:45 Góly–body–sekundy
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 10:15 Tipos Iná liga (9)
- 11:05 Volejbal - Liga národov 2024 (4)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 11:00 Správy
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:45 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 00:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:50 Pod pokličkou
- 01:15 Chalupa je hra
- 01:35 Bydlení je hra
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 14:25 Reportéři ČT
- 15:15 Chvíle pro písničku
- 15:25 Úsměvy Libuše Havelkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... podle Le Corbusiera
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (2)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:20 Ve víně je vražda (1)
- 01:05 Hranice po našimu
- 02:05 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 02:30 Stopy, fakta, tajemství (Jean Marais nebo Jan Mareš)
- 03:00 Dějiny neposlušnosti (3)
- 03:25 Sabotáž
- 04:35 Království za marmeládu
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Divoká tvář Thajska (1)
- 09:15 Rozmnožování v divočině
- 14:15 Tajemná Saúdská Arábie
- 15:10 Výborná SHOW
- 15:55 Krásný ztráty
- 16:25 Sousedé
- 16:50 Kouzlo Velké Británie (Duchovní dědictví)
- 17:45 V karavanu po Polsku (5)
- 20:00 100 000 dolarů na slunci
- 22:10 Rudá pláž
- 23:55 Apokalypsa: Hitler míří na východ (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:38 Zprávy
- 13:42 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Doktorka Kellerová (7)
- 21:35 Nečekaná úmrtí - Judy Garland
- 22:10 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (19)
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (7)
- 22:05 El Chapo (7)
- 23:00 El Chapo (8)