Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Večer chval
- 07:30 Noční univerzita
- 08:30 Turzovka
- 09:20 V souvislostech
- 09:40 V pohorách po horách
- 16:25 Muzikanti, hrajte
- 20:05 U tří Terezií
- 21:55 Poutníci času
- 22:15 Má vlast
- 00:00 Ostrov Hajaju (29)
- 00:10 Kikoriki (21)
- 00:35 Šmolkovia (11)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (38)
- 01:10 Esá z pralesa (5)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (17)
- 01:35 Volám sa Caillou V (23)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (12)
- 02:15 Panda a Krash (8)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (23)
- 03:20 Monchhichi II (21)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 04:20 Malý medvedík (33)
- 04:45 Ruby z dúhy II (14)
- 05:10 Bob staviteľ (9)
- 05:30 Duda a Dada (14)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (28)
- 05:55 Máša a medveď (68)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (4)
- 06:30 Ocko hrdina (17)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (8)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (7)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:20 Sunny Bunnies II (20)
- 08:30 Fíha Tralala (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (9)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (28)
- 09:35 Sunny Bunnies II (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (52)
- 10:55 Zvedavkovci (5)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (15)
- 11:50 Panda a Kiwi (13)
- 12:30 Polly Pocket (12)
- 12:50 Ruby z dúhy II (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (52)
- 13:45 Sunny Bunnies II (22)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (12)
- 14:40 Medvedíkovo (20)
- 14:45 Máša a medveď (69)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (1)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (11)
- 15:20 Esá z pralesa (6)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (28)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 16:25 Panda a Kiwi (14)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (9)
- 16:45 Monchhichi II (22)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (29)
- 17:05 Mucha Why (10)
- 17:15 Zábavné zvieratká (4)
- 17:35 Ruby z dúhy II (16)
- 18:00 Volám sa Caillou V (24)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (8)
- 19:15 Zvedavkovci (6)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (70)
- 20:05 Esá z pralesa (7)
- 20:15 Bob staviteľ (10)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (10)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (2)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (18)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi II (23)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (16)
- 23:35 Mášine rozprávky (23)
- 23:45 Sunny Bunnies II (23)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 04:15 Správy RTVS
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Obor a dieťa 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:35 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Svedok obžaloby)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: produkcia vína)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Pod kožou)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Oktopus (Deny)
- 21:30 Oktopus (Bankocetle)
- 00:00 Správy RTVS
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Zdena Studenková)
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Príbehy malých cestovateľov "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Ekonomika :24
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 07:00 Góly–body–sekundy
- 22:55 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 16:20 Šport
- 17:30 Investujeme
- 18:55 Šport
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Král na ťahu
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Míjení)
- 09:45 Soused
- 10:00 Po stopách hvězd
- 10:30 Evergreen
- 11:20 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Růžový panter znovu zasahuje
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 01:10 Hledání Angely Merkelové
- 02:15 Stopy, fakta, tajemství (Čertova brázda)
- 02:40 Hranice bez hranic (Rychlebské hory)
- 03:10 Není kam spěchat
- 03:35 Sabotáž
- 04:00 Babylon
- 04:30 Divnopis (Patokryje)
- 04:35 Sudetské rodeo
- 05:00 Bez peněz na vysokou nelez
- 05:30 Cyklodálky (2)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Luangwa
- 09:25 Výborná SHOW
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Intim s Heidi Janků
- 00:40 Moje zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Klobása se zeleninou)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?