Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:35 Ruženec
- 10:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 11:50 Svedectvo
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 13:10 Svedectvo
- 16:20 Sieť slobody
- 22:30 Ruženec z Fatimy
- 10:30 Mše svatá
- 12:35 V souvislostech
- 16:45 Artbitr - Kulturní magazín
- 17:00 The Chosen (6)
- 18:10 Ovečky
- 18:30 Bratr oheň: Bohatý a chudý
- 18:55 Strýček Emu
- 20:05 Dokořán
- 20:50 Dospívání ve zpívání
- 21:55 Moudrost mnichů
- 22:30 Modlitba růžence z Fatimy
- 23:30 V pohorách po horách
- 00:00 Ostrov Hajaju (27)
- 00:10 Kikoriki (19)
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (8)
- 01:10 Esá z pralesa (51)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (14)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (10)
- 02:15 Panda a Krash (6)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (21)
- 03:20 Monchhichi II (16)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 04:20 Malý medvedík (31)
- 04:45 Ruby z dúhy II (8)
- 05:10 Bob staviteľ (5)
- 05:25 Ocko hrdina (12)
- 05:30 Duda a Dada (12)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (25)
- 05:55 Máša a medveď (63)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (48)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (6)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (3)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (3)
- 09:35 Sunny Bunnies II (13)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (50)
- 10:55 Zvedavkovci II (49)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (13)
- 11:25 Malý medvedík (31)
- 11:50 Panda a Kiwi (10)
- 11:55 Tina a Tony (14)
- 12:00 Šmolkovia (9)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (5)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy II (9)
- 13:40 Malý silák Bheem (50)
- 13:45 Sunny Bunnies II (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo (18)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (23)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (7)
- 15:20 Esá z pralesa (52)
- 16:30 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (26)
- 17:35 Ruby z dúhy II (10)
- 18:00 Volám sa Caillou V (20)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (4)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (5)
- 19:15 Zvedavkovci II (50)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (64)
- 20:05 Esá z pralesa (1)
- 20:15 Bob staviteľ (6)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (4)
- 20:40 Slnečný Rej (6)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (24)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi II (17)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (12)
- 23:35 Mášine rozprávky (21)
- 23:45 Sunny Bunnies II (15)
- 01:25 Správy RTVS
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:45 Nikto nie je dokonalý
- 03:55 Cestou necestou (Káthmandu)
- 04:30 Správy RTVS
- 05:30 Nebíčko v papuľke
- 06:00 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 06:20 Websterovci
- 07:20 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:35 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Jesse Owens)
- 07:50 Údolie Muminovcov
- 08:20 Dokážeš to! (Ilija – Moje prvé preteky)
- 08:40 Zázračný ateliér
- 09:05 Príbeh rieky Poprad (3)
- 09:35 Autosalón
- 10:00 Pohľady zhora II (Španielsko zhora 2. časť)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:15 Občan za dverami
- 16:00 Hriech Kataríny Padychovej
- 17:20 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Medvedí cesnak)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 07:30 Televíkend
- 08:00 Živá panoráma
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:55 Hubačka
- 14:35 Vtedy vo Východnej
- 16:35 Trochu inak s Adelou
- 20:10 Posledné kroky
- 20:45 Jean-Michel Jarre: Most z budúcnosti
- 22:45 ESPRIT
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 05:30 VAT
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 11:20 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Občan za dverami
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 01:10 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:55 Správy RTVS „N“
- 17:40 Parahokej - MS 2024
- 22:20 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:30 Motoring
- 09:30 Záchranári
- 11:00 V politike
- 12:20 Šport
- 16:20 Šport
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:55 Šport
- 20:00 V politike
- 21:30 Záchranári
- 22:30 Šport+
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Líbánky v Hampshiru)
- 01:35 Sama doma
- 03:05 Bolkoviny
- 03:45 Na forbíně TM
- 04:30 Banánové rybičky
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ponožky od babičky)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Krkonošské hromování
- 07:15 Revizor
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (12)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Křesadlo
- 14:05 O chytré Marině
- 14:30 Jestli jednou odejdu
- 16:10 Robinsonka
- 17:30 Náves (6)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (3)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Nonstop lahůdky)
- 01:00 Harry Palmer: Případ Ipcress (6)
- 01:50 Vigil (4)
- 02:45 Do chýnovských mramorů
- 03:10 Novoměstsko
- 03:45 Lidové nástroje národů světa
- 04:10 Šintoismus
- 04:40 Designtrend
- 04:55 Zpěvačka Alice Konečná
- 05:30 Adoptovaná farnost
- 06:00 Zázraky lidského génia II (Vodní cesty)
- 06:50 Občan Kinský
- 07:15 Zapomenuté příběhy 2. světové války (5)
- 16:20 Česko - Rumunsko
- 18:15 Cyklodálky (2)
- 18:40 V karavanu po Polsku (4)
- 19:10 Causa Letenský kopec
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Sbohem, Sabato
- 21:50 Quillerovo memorandum
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Pašák (6)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Paola Villaggia
- 20:50 Tajemství Gerarda Depardieua
- 21:20 Cyranův poloostrov (19)
- 21:55 Kurňa, co to je?
- 23:05 Reakce Jaromíra Soukupa
- 01:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:15 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (1)
- 22:00 El Chapo (6)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 03:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 00:45 Poklady v garáži (48)
- 03:45 Blochovy rozbory (54)
- 20:15 Poklady v garáži (38)
- 20:45 Poklady v garáži (39)