Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 08:00 Na větrné hůrce
- 09:20 Artbitr - Kulturní magazín
- 09:35 V pohorách po horách
- 10:00 Cvrlikání SPECIÁL
- 22:10 Druhá šance z nebe
- 00:00 Ostrov Hajaju (25)
- 00:10 Kikoriki (17)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (5)
- 01:10 Esá z pralesa (45)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (8)
- 02:15 Panda a Krash (4)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (19)
- 03:20 Monchhichi II (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 04:20 Malý medvedík (29)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ (1)
- 05:25 Ocko hrdina (8)
- 05:30 Duda a Dada (10)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (22)
- 05:55 Máša a medveď (58)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (42)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (4)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (19)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (20)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:20 Sunny Bunnies II (6)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (7)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (24)
- 09:25 Esá z pralesa (45)
- 09:35 Sunny Bunnies II (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (48)
- 10:55 Zvedavkovci II (43)
- 11:10 Monchhichi II (11)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (11)
- 11:50 Panda a Kiwi (7)
- 11:55 Tina a Tony (12)
- 12:00 Volám sa Caillou V (16)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (48)
- 13:45 Sunny Bunnies II (8)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo (16)
- 14:45 Máša a medveď (59)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (19)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (3)
- 15:20 Esá z pralesa (46)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (24)
- 16:25 Panda a Kiwi (8)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (25)
- 16:45 Monchhichi II (12)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (23)
- 17:05 Mucha Why (8)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (20)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (44)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (60)
- 20:05 Esá z pralesa (47)
- 20:15 Bob staviteľ (2)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (26)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (20)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (12)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi II (13)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (19)
- 23:35 Mášine rozprávky (19)
- 23:45 Sunny Bunnies II (9)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Vraždy v Marie-Galante
- 01:30 Správy RTVS
- 02:25 Góly - body - sekundy
- 04:10 Správy RTVS
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Vňate, klíčky a mikrozelenina)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: býčie zápasy)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Kto seje nenávisť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Citrónshow
- 22:50 Balada o pilotovi
- 00:00 Správy RTVS
- 00:50 Hírek
- 06:15 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:05 Tanec nad plačom
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajligrilážky)
- 17:35 Zázračný ateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 10:40 Citrónshow
- 15:20 Štúdio šport (1)
- 22:40 Džudo - World Tour 2024
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 10:30 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 17:30 Dobré správy
- 18:55 Šport
- 20:00 Pozrime sa na to
- 22:30 Šport+
- 00:30 AZ-kvíz
- 00:55 V říši ovoce a zeleniny
- 01:20 Poštovní holub
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 10:35 Světák Jan Libíček
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z klobouku
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... ve věžáku
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:40 Amsterdam v ohrožení
- 01:35 Agent Hamilton II (8)
- 02:50 To mě baví
- 03:20 Na moll
- 04:10 Kuželovský rodák Jan Pavlík
- 04:30 Do nitra Turoldu
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 14:35 Římské dostihy (2)
- 15:30 Výborná SHOW
- 20:05 Víkend na Zuydcoote
- 22:05 Vycházející slunce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:35 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Doktorka Kellerová (6)
- 21:35 Nečekaná úmrtí - Bob Marley
- 22:10 Kurňa, co to je?
- 23:50 Ona a on
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (6)
- 22:05 El Chapo (5)
- 23:00 El Chapo (6)