Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Když bolí duše
- 08:05 Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
- 08:35 Ovečky
- 09:15 Strýček Emu
- 13:35 Pod lampou
- 18:40 V pohorách po horách
- 18:50 V souvislostech
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 22:35 Silvestrovský gramofon
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:10 Kikoriki (11)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (62)
- 01:10 Esá z pralesa (27)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (2)
- 02:15 Panda a Krash (50)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (13)
- 03:20 Monchhichi (47)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (23)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ II (41)
- 05:25 Ocko hrdina (22)
- 05:30 Duda a Dada (4)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (12)
- 05:55 Máša a medveď (42)
- 06:15 Zvedavkovci II (24)
- 06:30 Ocko hrdina (23)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (32)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (7)
- 07:05 Esá z pralesa vo filme (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (8)
- 09:35 Sunny Bunnies (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (42)
- 10:55 Zvedavkovci II (25)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (5)
- 11:55 Tina a Tony (6)
- 12:00 Šmolkovia (63)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (29)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:40 Malý silák Bheem (42)
- 13:45 Sunny Bunnies (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo (10)
- 14:45 Máša a medveď (42)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (4)
- 15:20 Esá z pralesa (28)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (18)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (33)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (8)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (10)
- 19:15 Zvedavkovci II (26)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (43)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára (7)
- 20:05 Esá z pralesa (29)
- 20:15 Bob staviteľ II (42)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (9)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (16)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (34)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (25)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (30)
- 23:45 Sunny Bunnies (12)
- 01:05 Správy RTVS
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:25 Príbeh rieky Poprad (1)
- 06:25 Malý rytier Trenk
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:05 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Bob Ross)
- 07:20 Údolie Muminovcov
- 08:15 Superveda
- 08:20 Duel Junior
- 09:05 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:55 Nikto nie je dokonalý
- 11:10 Nebíčko v papuľke
- 11:45 Toskánska vášeň II (5)
- 13:25 Záhady tela
- 14:30 Milujem Slovensko
- 15:55 Columbo (Smrť v aréne)
- 17:15 Neposlušní
- 17:45 Cestou necestou (Burundi)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:00 Encyklopédia slovenských obcí (Turňa nad Bodvou)
- 09:40 Retro noviny
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 14:25 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Liečivé buriny)
- 15:40 Halali
- 22:20 Cesta do nemožna
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:05 SK DEJINY: Milan Rastislav Štefánik
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:25 Reportéri
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Experiment
- 23:00 Správy :24
- 01:50 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:50 Niké - palubovka 2024
- 14:00 Džudo - World Tour 2024
- 23:00 Góly–body–sekundy
- 23:10 Gymnastika - ME 2024 - športová
- 01:00 Šport+
- 11:00 Správy
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 15:00 Správy
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Pod pokličkou
- 05:10 Kuks, krajina jako park
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Klíčová dírka pro zvědavou princeznu
- 08:10 Šíleně smutná princezna
- 09:35 Úsměvy Karla Kachyni
- 10:15 Otec Brown X (Show jede dál)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Rabín a jeho Golem
- 14:15 Princ Hněvsa
- 14:40 Zlaté dno
- 18:25 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:25 Peter Nagy 65
- 00:25 Věk válečných lodí (Nové hrozby)
- 01:15 Rozluštěné poklady (Záhada zlatého bojovníka)
- 02:00 Babylon
- 02:30 Stopy, fakta, tajemství (Hitler v Čechách)
- 03:00 Na tym našim rynku
- 03:25 Zrušíme tělocvik
- 03:50 Blogující farářka
- 04:20 Divnopis (Hustopeče)
- 04:25 Štítinská akademie múzických umění
- 04:50 Kvarteto
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Hrdinové legend (Noe a potopa)
- 06:50 Příběhy divočiny (Ještěři)
- 07:45 Věčný Egypt (Záhrobí)
- 08:40 Cyklotoulky
- 08:50 Stezka Českem (9)
- 09:15 Zázraky techniky V (Nejvyšší most na světě)
- 10:05 Mírně skryté krásy Albánie
- 10:25 Letecké katastrofy (Náraz do stromů)
- 11:10 Auto moto svět
- 11:35 Auto moto test
- 11:50 Středomoří - soužití člověka a přírody (4)
- 12:40 Babylon
- 13:10 Zakázaný Memorial
- 13:35 S kuchařem kolem světa (Řecko)
- 14:30 Stopa Růžového pantera
- 20:00 Orel přistál
- 22:25 Damien
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Yankees yes, yankees no)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Moje zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Jaroslava Obermaierová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:25 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:20 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 22:00 El Chapo (3)
- 23:10 Intim Night
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?