Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 10:05 Setkání
- 11:15 Artbitr - Kulturní magazín
- 16:45 Pod ostravským nebem
- 19:05 V pohorách po horách
- 20:05 Kulatý stůl
- 21:30 Moudrost mnichů
- 21:45 Poletuchy
- 00:10 Kikoriki (3)
- 00:35 Šmolkovia (53)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (20)
- 01:10 Esá z pralesa (3)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (38)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop III (2)
- 02:15 Panda a Krash (42)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (5)
- 02:55 Myšiak Anatole (4)
- 03:20 Monchhichi (25)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 04:20 Malý medvedík (10)
- 04:45 Ruby z dúhy II (17)
- 05:10 Bob staviteľ II (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (42)
- 05:55 Máša a medveď (15)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (24)
- 06:35 Zvedavkovci (49)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (12)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (24)
- 07:25 Koyaa (7)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (16)
- 08:10 Máša a medveď (16)
- 08:20 Sunny Bunnies VI (6)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (17)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (12)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (43)
- 09:25 Esá z pralesa (3)
- 09:35 Sunny Bunnies VI (7)
- 09:40 Ruby z dúhy II (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (34)
- 10:55 Zvedavkovci (50)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (15)
- 11:50 Mášine rozprávky (26)
- 11:55 Tina a Tony II (48)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára II (6)
- 12:50 Ruby z dúhy II (18)
- 13:40 Malý silák Bheem (34)
- 13:45 Sunny Bunnies VI (8)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (16)
- 14:40 Medvedíkovo (2)
- 14:45 Máša a medveď (17)
- 15:20 Esá z pralesa (4)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (10)
- 16:25 Panda a Kiwi (40)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 16:45 Monchhichi (26)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (44)
- 17:05 Tina a Tony II (49)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (45)
- 17:35 Ruby z dúhy II (19)
- 18:00 Volám sa Caillou V (19)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (6)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (17)
- 19:15 Zvedavkovci II (2)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (18)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (7)
- 20:05 Esá z pralesa (5)
- 20:15 Bob staviteľ II (26)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Dumper a Skoop III (3)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (10)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (39)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi (27)
- 22:15 Malý medvedík (11)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (13)
- 23:35 Mášine rozprávky (1)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (18)
- 23:45 Sunny Bunnies VI (9)
- 00:00 Topspeed
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 14:00 Autožurnál
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 02:15 Správy RTVS "N"
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:10 Občan za dverami
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Kváskovanie)
- 15:05 Don Matteo (Boj o dieťa)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maldivy - Ostrovy Male a Vadoo)
- 17:00 Detektívi zo severu V (Šípková Ruženka)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Slnko v sieti
- 22:50 Božská Božidara
- 23:45 Lekárka z ostrova (6)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:30 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Góly–body–sekundy
- 04:00 Góly–body–sekundy
- 05:00 Góly–body–sekundy
- 06:00 Góly–body–sekundy
- 07:00 Góly–body–sekundy
- 22:15 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:30 Zdravý les
- 18:55 Šport
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:30 Šport+
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:40 Na forbíně TM
- 01:20 Bezlepková není zlá
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola IV (Lži)
- 09:45 Dcera
- 10:00 Vinorodé břehy Rýna
- 10:30 Teď nemám čas, možná jindy...
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Slávky Budínové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na houbách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (15)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 Agent Hamilton II (6)
- 02:15 Ta naša kapela
- 02:50 Historie.cs
- 03:45 V kondici
- 04:30 Hraje vám... Straňanka
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Anakonda – konec mýtu?
- 11:30 České stopy: Karai Pukú
- 14:30 Zapomenuté příběhy 2. světové války (3)
- 15:25 Výborná SHOW
- 16:35 Kouzlo Velké Británie (Záhady, mýty a legendy)
- 17:25 V karavanu po Polsku (2)
- 17:55 Perimetr
- 20:00 Dobrodruh
- 21:50 Konec rozkvětu
- 23:15 Vládci Třetí říše (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Doktorka Kellerová (4)
- 21:35 Nečekaná úmrtí - Robin Williams
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:20 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 23:45 Ona a on
- 04:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:40 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:20 Soudkyně Barbara
- 23:40 Intim Night
- 00:40 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 03:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Popelka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (4)
- 22:10 El Chapo (1)
- 23:15 El Chapo (2)
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 16:45 TELESHOPPING
- 20:00 TELESHOPPING