Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:27 V pohorách po horách
- 08:25 Honduras – Předtím, než odejdou
- 09:40 V souvislostech
- 10:05 Noční univerzita
- 11:00 Zachraňme kostely
- 13:45 V pohorách po horách
- 14:05 Cenakolo
- 17:05 Hadí safari v Ugandě
- 20:45 Paměť národa - Tváře vzdoru 1989
- 21:40 Rozumíme médiím
- 23:05 Zelená poušť
- 00:10 Kikoriki (52)
- 00:35 Šmolkovia (50)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (17)
- 01:10 Esá z pralesa (46)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 01:35 Volám sa Caillou V (12)
- 02:00 Dumper a Skoop II (9)
- 02:15 Panda a Krash (39)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (2)
- 02:55 Myšiak Anatole (1)
- 03:20 Monchhichi (16)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 04:20 Malý medvedík (4)
- 04:45 Ruby z dúhy II (8)
- 05:10 Bob staviteľ II (19)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (30)
- 05:55 Máša a medveď (3)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (21)
- 06:30 Ocko hrdina (1)
- 06:35 Zvedavkovci (40)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (24)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (6)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (21)
- 07:25 Koyaa (4)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (10)
- 08:10 Máša a medveď (4)
- 08:20 Sunny Bunnies V (20)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (14)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (3)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (31)
- 09:35 Sunny Bunnies V (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (31)
- 10:55 Zvedavkovci (41)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (12)
- 11:50 Mášine rozprávky (20)
- 11:55 Tina a Tony II (42)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 12:50 Ruby z dúhy II (9)
- 13:40 Malý silák Bheem (31)
- 13:45 Sunny Bunnies V (22)
- 14:40 Medvedíkovo IV (25)
- 14:45 Máša a medveď (5)
- 14:55 Dumper a Skoop II (9)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (9)
- 15:20 Esá z pralesa (47)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (7)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (4)
- 16:45 Monchhichi (17)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (32)
- 17:05 Tina a Tony II (43)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (33)
- 17:35 Ruby z dúhy II (10)
- 18:00 Volám sa Caillou V (13)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (25)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (11)
- 19:15 Zvedavkovci (42)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (6)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 20:05 Esá z pralesa (48)
- 20:15 Bob staviteľ II (20)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (5)
- 20:40 Dumper a Skoop II (10)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky V (10)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (33)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi (18)
- 22:15 Malý medvedík (5)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (21)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (15)
- 23:45 Sunny Bunnies V (23)
- 23:50 Duda a Dada (21)
- 00:00 Topspeed
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 00:35 Agatha Christie: Poirot (Ako sa darí tvojej záhradke?)
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:50 Góly - body - sekundy
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maldivy - Potápanie)
- 17:00 Detektívi zo severu V (Čierny Peter)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Nikita)
- 21:35 Oktopus (Srdcová sedma)
- 22:35 Miesto zločinu Ostrava (3)
- 23:40 Lietajúci Škót
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:30 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:00 Správy :24
- 01:50 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:55 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 07:55 Góly–body–sekundy
- 13:40 Šport minulých liet
- 20:50 Futbal - Highlighty La Ligy
- 21:45 Góly–body–sekundy
- 21:55 Atletika - Diamantová liga 2024
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:55 Kozí mýdlo
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 V kondici
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:30 Všechnopárty
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Růžový panter
- 16:00 Zdravotní škola IV (Oni i my)
- 16:45 Na cestě po Amerických Panenských ostrovech
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černí baroni
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:50 Věk válečných lodí (Svět v plamenech)
- 02:40 Ta naša kapela
- 03:10 Rodičovství
- 03:35 Historie.cs
- 04:30 V kondici
- 05:05 Věčně zelení SENIOŘI
- 05:30 Proč jsme tak naštvané
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti II (6)
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:05 Vládci Třetí říše (3)
- 15:00 24 hodin pražského metra
- 15:25 Příběhy divočiny (Lachtani)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:02 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Cyranův poloostrov (16)
- 01:05 Moje zprávy
- 01:15 VIP svět
- 01:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:10 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:40 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 23:55 Ona a on
- 04:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 04:50 Ostříháno
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:05 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:15 Soudce Alexandr
- 22:20 Soudkyně Barbara
- 23:35 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?