Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 07:40 Duchovní malby
- 08:00 Do varu s Maxem Kašparů
- 11:40 Přejeme si...
- 12:50 Petrkov 13
- 14:50 V pohorách po horách
- 15:15 Dokořán
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 20:05 Kulatý stůl
- 21:30 Moudrost mnichů
- 00:00 Ostrov Hajaju (4)
- 00:10 Kikoriki (48)
- 00:35 Šmolkovia (46)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (13)
- 01:10 Esá z pralesa (34)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop II (1)
- 02:15 Panda a Krash (35)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (24)
- 02:55 Myšiak Anatole (23)
- 03:20 Monchhichi (6)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (22)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (35)
- 04:45 Ruby z dúhy (21)
- 05:10 Bob staviteľ II (11)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (18)
- 05:55 Máša a medveď (66)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (17)
- 06:35 Zvedavkovci (28)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (19)
- 07:25 Koyaa (2)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (4)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (67)
- 08:20 Sunny Bunnies V (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (19)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (19)
- 09:25 Esá z pralesa (34)
- 09:35 Sunny Bunnies V (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (27)
- 10:55 Zvedavkovci (29)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (8)
- 11:50 Mášine rozprávky (12)
- 11:55 Tina a Tony II (36)
- 12:50 Ruby z dúhy (22)
- 13:40 Malý silák Bheem (27)
- 13:45 Sunny Bunnies V (8)
- 14:15 Ohrozené druhy (9)
- 14:40 Medvedíkovo IV (17)
- 14:45 Máša a medveď (68)
- 14:55 Dumper a Skoop II (1)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (23)
- 15:20 Esá z pralesa (35)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (3)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (20)
- 16:45 Monchhichi (7)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (20)
- 17:05 Tina a Tony II (37)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (21)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:35 Ruby z dúhy (23)
- 18:00 Volám sa Caillou V (7)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (17)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (5)
- 19:15 Zvedavkovci (30)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (69)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 20:05 Esá z pralesa (36)
- 20:15 Bob staviteľ II (12)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (21)
- 20:40 Dumper a Skoop II (2)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (27)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (1)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi (8)
- 22:15 Malý medvedík (36)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (24)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (11)
- 23:45 Sunny Bunnies V (9)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:15 Góly - body - sekundy
- 01:35 Vraždy v Kermadecu
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Nevinná korisť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Údeniny)
- 15:00 Don Matteo (Generácia Y)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maldivy - ostrov Huduranfuši)
- 16:50 Destinácie (Mjanmarsko - duchovia, kde ste?)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Posledný bozk)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Istanbul)
- 22:25 Thelma & Louise
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 14:05 Skutočný Charlie Chaplin
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Duran Duran: Album "Rio"
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 00:45 Góly–body–sekundy
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 16:50 Šport minulých liet
- 22:45 Góly–body–sekundy
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:35 Na forbíně TM
- 01:15 Banánové rybičky
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Závislosti)
- 09:50 Korálky
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Synková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:20 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na plátně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (14)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:20 Tátové v rolích matek
- 01:15 Agent Hamilton II (5)
- 02:00 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 02:25 Stopy, fakta, tajemství (Pogrom)
- 02:55 Citový život zvířat
- 03:25 Sabotáž
- 03:50 Před půlnocí
- 04:20 Příběhy železné opony (Jugoslávská cesta)
- 04:35 Mořeplavec na suchu
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Pavián anubi
- 11:05 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:15 Vládci Třetí říše (2)
- 14:40 Krkonoše (2)
- 15:30 Výborná SHOW
- 16:45 Sousedé
- 17:15 Kouzlo Velké Británie (Tudorovci)
- 18:00 V karavanu po Polsku (1)
- 18:30 Perimetr
- 19:00 Jak cestoval Franz Kafka
- 19:10 Spolu na hranici (16)
- 19:40 Postřehy odjinud (Tanzánie očima Vladimíra Kroce)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Plyšový medvídek
- 21:35 Kozoroh 1
- 23:35 Vládci Třetí říše (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:34 Zprávy
- 13:37 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:32 Zprávy
- 14:34 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:15 Doktorka Kellerová (3)
- 21:35 Nečekaná úmrtí - James Dean
- 22:10 Kurňa, co to je?
- 23:20 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 23:50 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Intim Night
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (3)
- 22:10 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 15:00 SKP
- 19:25 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:20 VŠECHNO NEJLEPŠÍ...
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 20:00 TELESHOPPING
- 20:15 PREMIUM PÓDIUM