Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 12:50 Dokořán
- 14:05 Noční univerzita
- 16:05 V souvislostech
- 20:05 Když bolí tělo
- 21:10 Moudrost mnichů
- 21:25 Blahoslavená rodina Ulmova
- 22:40 Kulatý stůl
- 00:00 Ostrov Hajaju (26)
- 00:10 Kikoriki (44)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (41)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (9)
- 01:10 Esá z pralesa (22)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (18)
- 01:35 Volám sa Caillou V (23)
- 02:00 Dumper a Skoop (6)
- 02:15 Panda a Krash (31)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (20)
- 02:55 Myšiak Anatole (19)
- 03:20 Monchhichi II (46)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 04:20 Malý medvedík (27)
- 04:45 Ruby z dúhy (9)
- 05:10 Bob staviteľ II (3)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (2)
- 05:55 Máša a medveď (50)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (13)
- 06:35 Zvedavkovci (16)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (8)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (15)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (16)
- 07:55 Drobčekovia (8)
- 08:10 Máša a medveď (51)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (16)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (8)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (7)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (3)
- 09:25 Esá z pralesa (22)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (17)
- 09:40 Ruby z dúhy (9)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (23)
- 10:55 Zvedavkovci (17)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (4)
- 11:50 Mášine rozprávky (4)
- 11:55 Tina a Tony II (28)
- 12:00 Volám sa Caillou V (23)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára III (3)
- 12:35 Flopy (97)
- 12:50 Ruby z dúhy (10)
- 13:40 Malý silák Bheem (23)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (18)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:40 Medvedíkovo IV (12)
- 14:45 Máša a medveď (52)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (11)
- 15:20 Esá z pralesa (23)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (15)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (8)
- 16:45 Monchhichi II (47)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (4)
- 17:05 Tina a Tony II (29)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (15)
- 17:35 Ruby z dúhy (11)
- 18:00 Volám sa Caillou V (24)
- 18:25 Drobčekovia II (1)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (9)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (17)
- 19:15 Zvedavkovci (18)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (53)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára III (4)
- 20:05 Esá z pralesa (24)
- 20:15 Bob staviteľ II (4)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (9)
- 20:40 Dumper a Skoop (7)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (12)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (19)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (48)
- 22:15 Malý medvedík (28)
- 23:35 Mášine rozprávky (5)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (7)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (19)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Góly - body - sekundy
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Slobodný duch)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:05 Don Matteo (Druhý život)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kuba - Baracoa)
- 16:50 Destinácie (Hongkong a rybárska dedina)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Mútne vody)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Prvý vo vesmíre
- 22:45 Reportéri
- 00:05 Správy RTVS „N“ "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 01:30 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 05:10 Peniaze
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 12:00 Správy RTVS
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 Komentáre dňa
- 02:15 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:15 Góly–body–sekundy
- 04:15 Góly–body–sekundy
- 05:15 Góly–body–sekundy
- 06:15 Góly–body–sekundy
- 07:15 Góly–body–sekundy
- 07:55 Atletika - Halové MS 2024
- 13:55 Niké - palubovka 2024
- 19:55 Šport minulých liet
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 06:30 Šport+
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 11:00 Správy
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 22:30 Šport+
- 00:20 Hobby naší doby
- 00:45 Máme rádi zvířata
- 01:15 Bolkoviny
- 02:05 Na forbíně TM
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:20 Jak se vede, sousede?
- 04:00 Malostranské palácové
- 04:20 Jak se vede, sousede?
- 05:00 Bydlet jako... v bruselském stylu
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (13)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola III (Velké rozhodnutí)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (2)
- 21:25 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (2)
- 23:30 Vigil (1)
- 00:20 Věk válečných lodí (Zrození obrů)
- 01:50 Ku-klux-klan: Společenství teroru
- 02:45 Popcorn
- 03:15 Vzdělání s přidanou hodnotou
- 03:40 Designtrend
- 03:55 Zvláštní vydání - Kocar
- 04:20 Malučký jsem já byl
- 04:45 Na moll
- 05:30 Refreš/h/ (1)
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Podivuhodná Asie (Indie)
- 11:05 Postřehy odjinud (Burgundsko očima Jana Šmída)
- 11:15 Babylon
- 11:40 Planeta pokladů (Afrika)
- 12:35 Klíč
- 13:00 Cesty víry (Na pokraji sil)
- 13:30 Afrika z výšky (Kamerun)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (2)
- 21:35 Žert
- 22:55 Milý Johne
- 00:00 Zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Věda 24
- 01:39 Události v kultuře
- 01:52 Vytrženo z metropole (Petr Helbich)
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Zajímavosti z regionů
- 05:40 Studio ČT24
- 05:49 Vytrženo z metropole (Batalion)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Premiér Fiala v USA
- 00:10 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:20 Moje zprávy
- 01:30 VIP svět
- 01:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Pašák (3)
- 22:10 Poklad z půdy
- 23:25 Cyranův poloostrov (15)
- 23:55 Ona a on
- 02:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:45 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Babica vs. Sapík
- 01:25 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 08:30 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:20 SKP
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 20:00 TELESHOPPING
- 20:15 PREMIUM PÓDIUM