Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 11:50 Svedectvo
- 13:10 Svedectvo
- 14:20 Fara v meste
- 16:20 Apoštol Pavol
- 18:45 Svedectvo
- 20:40 CENACOLO: Exovci
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 06:50 Sýrie – Není to konec
- 08:25 U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
- 09:50 Můj chrám
- 10:30 Mše svatá
- 11:40 Přejeme si...
- 12:20 V souvislostech
- 12:40 Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
- 16:00 Noční univerzita
- 16:50 V pohorách po horách
- 17:00 Vyvolení (The Chosen) (2)
- 17:40 Artbitr - Kulturní magazín
- 18:05 Ovečky
- 18:25 Bratr oheň: Svatá řehole života
- 18:50 Strýček Emu
- 19:05 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:15 Pokoj vám!
- 00:00 Ostrov Hajaju (25)
- 00:10 Kikoriki (43)
- 00:20 Flopy (96)
- 00:35 Šmolkovia (40)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (8)
- 01:10 Esá z pralesa (19)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (17)
- 01:35 Volám sa Caillou V (22)
- 02:00 Dumper a Skoop (4)
- 02:15 Panda a Krash (30)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (19)
- 02:55 Myšiak Anatole (18)
- 03:20 Monchhichi II (44)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (7)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 04:20 Malý medvedík (25)
- 04:45 Ruby z dúhy (6)
- 05:10 Bob staviteľ II (1)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (51)
- 05:55 Máša a medveď (47)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (12)
- 06:35 Zvedavkovci (13)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (6)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (5)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (52)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (13)
- 10:50 Baby Riki (22)
- 10:55 Zvedavkovci (14)
- 11:10 Monchhichi II (44)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (3)
- 11:50 Mášine rozprávky (2)
- 11:55 Tina a Tony II (27)
- 12:00 Smejko a Tanculienka - Tréning (4)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 12:50 Ruby z dúhy (7)
- 13:40 Malý silák Bheem (22)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (14)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:40 Medvedíkovo IV (10)
- 14:45 Máša a medveď (48)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 15:20 Esá z pralesa (20)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (3)
- 17:15 Zábavné zvieratká (14)
- 17:35 Ruby z dúhy (8)
- 18:00 Volám sa Caillou V (22)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (7)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (15)
- 19:15 Zvedavkovci (15)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (49)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára III (1)
- 20:05 Esá z pralesa (21)
- 20:15 Bob staviteľ II (2)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (6)
- 20:40 Dumper a Skoop (5)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (9)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi II (45)
- 22:15 Malý medvedík (26)
- 23:35 Mášine rozprávky (3)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (6)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (15)
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:50 Neskoro večer
- 03:50 Nikto nie je dokonalý
- 08:15 Dokážeš to!
- 08:30 Zázračný ateliér "N"
- 09:35 Autosalón
- 10:00 Pohľady zhora (Taliansko zhora 1)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:10 Občan za dverami
- 17:20 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Údeniny)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Ľudia na hranici (CZ)
- 06:25 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Dunajský cyklochodník (Rakúsko))
- 06:35 Encyklopédia slovenských obcí (Herľany)
- 06:45 Televíkend
- 07:15 Kapura
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Chochmesovci (Autorské právo)
- 08:40 Farmárska revue
- 09:10 Hubačka
- 09:20 Na rybách - Petrov zdar
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 17:50 Lov slov
- 18:20 Táraninky mini (Oslavy I.)
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:15 Bella a Sebastián
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:10 Správy :24
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 05:05 Týždeň vo svete
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 11:20 Reportéri
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 23:25 Slovensko v obrazoch
- 01:55 Góly–body–sekundy
- 02:55 Góly–body–sekundy
- 03:55 Góly–body–sekundy
- 04:55 Góly–body–sekundy
- 05:55 Góly–body–sekundy
- 07:00 Góly–body–sekundy
- 09:50 Niké - palubovka 2024
- 22:45 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 08:30 Motoring
- 10:00 Správy
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 13:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Štúdio TA3
- 17:30 Showbiz
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 00:25 Případy detektiva Murdocha XVI (S vraždou o závod)
- 01:10 Banánové rybičky
- 01:40 Na forbíně TM
- 02:20 Sama doma
- 03:50 Jak se vede, sousede?
- 04:35 Dámský dietní dýchánek
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Domácí sulc)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Bílá paní
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (8)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Strach má velké oči
- 14:20 O třech synech
- 14:50 Jak přijít o život
- 16:05 Začalo to karafiátem
- 17:30 Náves (2)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (7)
- 21:10 168 hodin
- 21:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Roznese tě na kopytech
- 23:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Čisté ruce)
- 23:50 Gejzír
- 00:05 Harry Palmer: Případ Ipcress (2)
- 00:50 Ku-klux-klan: Společenství teroru
- 01:45 Grantchester VII (6)
- 02:35 V kondici
- 02:50 Ratíškovice
- 03:15 Ztratila jsem fěrtúšek
- 03:40 Vzkaz Jaromíra Hniličky
- 03:55 Hinduismus
- 14:50 Krajinou vína po Slovensku (6)
- 15:20 Česko - Argentina
- 20:00 Will Penny
- 21:55 Oklamaný
- 23:25 Tátové v rolích matek
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Historie.cs (Ústavní soud - kotva, nebo hromosvod?)
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:32 Týden v kultuře
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:30 Příběh velké lásky - Tomáš a Tamara Klusovi
- 08:25 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Pašák (2)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:15 Tajemství Vojtěcha Jasného
- 20:50 Tajemství Jiřího Krejčíka
- 21:25 Cyranův poloostrov (15)
- 21:55 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:00 Kurňa, co to je?
- 02:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:30 Ostříháno
- 04:35 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:20 Soudkyně Barbara
- 17:40 Soudce Alexandr
- 18:50 Soudkyně Barbara
- 20:00 Nejvyšší soud
- 21:20 Soudkyně Barbara
- 22:20 Soudce Alexandr
- 23:25 Intim Night
- 00:45 Babica vs. Sapík
- 01:35 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:35 Nebezpečné vztahy live