Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 08:40 V pohorách po horách
- 09:20 Lidé z cest
- 14:00 Za obzorem
- 16:00 Cvrlikání
- 20:05 Kulatý stůl
- 21:30 Můj chrám
- 21:50 Za obzorem
- 00:00 Ostrov Hajaju (23)
- 00:10 Kikoriki (41)
- 00:20 Flopy (94)
- 00:35 Šmolkovia (38)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (6)
- 01:10 Esá z pralesa (13)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (14)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (13)
- 02:15 Panda a Krash (28)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (17)
- 02:55 Myšiak Anatole (16)
- 03:20 Monchhichi II (39)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (1)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (3)
- 04:20 Malý medvedík (21)
- 04:45 Ruby z dúhy II (26)
- 05:10 Bob staviteľ (49)
- 05:25 Ocko hrdina (4)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (45)
- 05:55 Máša a medveď (40)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (10)
- 06:30 Ocko hrdina (5)
- 06:35 Zvedavkovci (7)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (12)
- 07:55 Drobčekovia (4)
- 08:10 Máša a medveď (41)
- 08:20 Sunny Bunnies IV (6)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (7)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (26)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (46)
- 09:25 Esá z pralesa (13)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (20)
- 10:55 Zvedavkovci (8)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (1)
- 11:50 Mášine rozprávky (23)
- 11:55 Tina a Tony II (24)
- 12:50 Ruby z dúhy (1)
- 13:40 Malý silák Bheem (20)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (8)
- 14:40 Medvedíkovo IV (8)
- 14:45 Máša a medveď (42)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (2)
- 15:20 Esá z pralesa (14)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (12)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (1)
- 16:45 Monchhichi II (40)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (47)
- 17:05 Tina a Tony II (25)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (48)
- 17:15 Zábavné zvieratká (12)
- 17:35 Ruby z dúhy (2)
- 18:00 Volám sa Caillou V (20)
- 18:25 Drobčekovia (5)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (3)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (13)
- 19:15 Zvedavkovci (9)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (43)
- 20:05 Esá z pralesa (15)
- 20:15 Bob staviteľ (50)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (2)
- 20:40 Dumper a Skoop (1)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (3)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (15)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (11)
- 22:05 Monchhichi II (41)
- 22:15 Malý medvedík (22)
- 23:35 Mášine rozprávky (24)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (4)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (9)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 21:00 MM Automotive
- 21:15 Gil Vicente FC - Sporting CP
- 00:45 Správy RTVS
- 01:10 Góly - body - sekundy
- 04:15 Správy RTVS
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Svätý oheň)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Kuba - cigary a retro autá)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Srdce dieťaťa)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Hainan)
- 22:25 Misery nechce zomrieť
- 01:00 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Bratříčku, zavřel jsi vrátka
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 01:45 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 18:00 Niké - palubovka 2024
- 21:00 Tipos Iná liga (4)
- 22:20 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 10:30 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:35 Na forbíně TM
- 01:20 Kravské odcházení
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Divoké holky)
- 09:45 Taška
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Tichý muž
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Blondýna
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karoliny Slunéčkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v bruselském stylu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (13)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:45 Agent Hamilton II (4)
- 02:30 Ta naša kapela
- 02:55 Historie.cs
- 03:55 V kondici
- 04:15 Hraje vám... Zlaťanka
- 04:50 Babylon
- 05:15 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Lev
- 11:05 Barokní velmož
- 14:40 Římské legie - armáda stavitelů
- 15:35 Výborná SHOW
- 20:00 Sicilský klan
- 22:05 Elitní zabijáci
- 23:55 Vládci Třetí říše (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:13 Zprávy
- 13:15 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:31 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:15 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:35 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Doktorka Kellerová (2)
- 21:40 Nečekaná úmrtí - Sid Vicious
- 22:15 Kurňa, co to je?
- 23:55 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Intim Night
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (2)
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy