Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 06:50 Chodské slavnosti 2020
- 13:15 Dokořán
- 14:15 Noční univerzita
- 15:55 V souvislostech
- 16:15 Jehňátko
- 20:00 Hlubinami vesmíru speciál
- 21:30 Lidé z cest
- 22:35 Artbitr - Kulturní magazín
- 23:50 Večer chval
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:10 Kikoriki (37)
- 00:20 Flopy (94)
- 00:35 Šmolkovia (34)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (2)
- 01:10 Esá z pralesa (52)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (6)
- 01:35 Volám sa Caillou V (11)
- 02:15 Panda a Krash (24)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (13)
- 02:55 Myšiak Anatole (12)
- 03:20 Monchhichi II (27)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (1)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 04:20 Malý medvedík (13)
- 04:45 Ruby z dúhy II (14)
- 05:10 Bob staviteľ (41)
- 05:25 Ocko hrdina (21)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (29)
- 05:55 Máša a medveď (24)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (6)
- 06:30 Ocko hrdina (22)
- 06:35 Zvedavkovci II (45)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (18)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (5)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (10)
- 07:25 Koyaa (7)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (4)
- 07:55 Drobčekovia II (4)
- 08:10 Máša a medveď (25)
- 08:20 Sunny Bunnies III (16)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (3)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (14)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (30)
- 09:35 Sunny Bunnies III (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (16)
- 10:55 Zvedavkovci II (46)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (7)
- 11:50 Mášine rozprávky (15)
- 11:55 Tina a Tony II (16)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára II (2)
- 12:35 Flopy (94)
- 12:50 Ruby z dúhy II (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (16)
- 13:45 Sunny Bunnies III (18)
- 14:40 Medvedíkovo IV (4)
- 14:45 Máša a medveď (26)
- 14:55 Dumper a Skoop IV (5)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (3)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (8)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (15)
- 16:45 Monchhichi II (28)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (31)
- 17:05 Tina a Tony II (17)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (32)
- 17:15 Zábavné zvieratká (8)
- 17:35 Ruby z dúhy II (16)
- 18:00 Volám sa Caillou V (12)
- 18:25 Drobčekovia II (5)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (19)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (5)
- 19:15 Zvedavkovci II (47)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (27)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (3)
- 20:05 Esá z pralesa (3)
- 20:15 Bob staviteľ (42)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (16)
- 20:40 Dumper a Skoop IV (6)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky III (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (7)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi II (29)
- 22:15 Malý medvedík (14)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (6)
- 23:35 Mášine rozprávky (16)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (40)
- 23:45 Sunny Bunnies III (19)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:15 Topspeed
- 00:45 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 02:05 Duel šampiónov
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Cesta domov)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 15:00 Don Matteo (Návrat)
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Operácia Eichmann
- 22:30 Reportéri
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 11:45 Trpaslíci
- 11:50 Živá panoráma
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Halali
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:00 Ružové sny
- 01:35 Svet v obrazoch
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 05:00 Peniaze
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly–body–sekundy
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 11:35 Cyklopotulky
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 20:30 Zdravie na TA3
- 22:30 Šport+
- 00:00 Na cestě po východních Pyrenejích
- 00:30 Hobby naší doby
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:50 Jak se vede, sousede?
- 03:30 Bydlení je hra
- 03:50 Pod pokličkou
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Chalupa je hra
- 05:00 Bydlet jako... za starými dveřmi
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Zahrada ráje)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (12)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... za starými dveřmi
- 14:35 Pozor, vizita!
- 16:00 Zdravotní škola II (Nečekaná setkání)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (1)
- 21:25 Reportéři ČT
- 00:10 Láska a sex v Rusku
- 01:05 Tajemné bunkry (2)
- 01:55 Spolu na hranici (14)
- 02:25 Ztracené adresy (Stará Voda)
- 02:45 Stopy, fakta, tajemství (Mystérium pražského orloje)
- 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:40 Před půlnocí
- 04:10 Babylon
- 04:35 Zajímavosti z regionů
- 05:05 České himálajské dobrodružství II. (Poutníci)
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Podivuhodná Asie (Malajsie)
- 11:10 Chutné k nepřežití? Mořské okurky v ohrožení
- 11:35 Babylon
- 20:00 Hrabě Monte Christo (1)
- 21:35 Muž, který se mi líbí
- 23:25 Všemocný
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Zajímavosti z regionů
- 00:35 Zajímavosti z regionů
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Zajímavosti z regionů
- 05:40 Studio ČT24
- 05:47 Vytrženo z metropole (Fenomén Celetná)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:15 Pašák (2)
- 22:10 Poklad z půdy
- 23:25 Cyranův poloostrov (14)
- 04:05 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:00 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?